Зіставлення надлишковості має здійснюватись на основі обчисленої надлишковості та відомої перевірнику. Якщо = d, то вважається, що повідомлення цілісне й справжнє, інакше робиться відхилення прийнятого повідомлення (підпису).
Поштові марки. Поштові марки мають містити поштові дані з розміром у межах від 20 до 50 байт. Деякі частини поштових даних, включаючи дату і поштовий код відправника, відправляються в чистому вигляді. Інші частини даних, такі, як серійний номер повідомлення, поштова адреса відправника, включаються до частини, що буде відновлена. Мінімально ця інформація займає від 13 байтів даних. Натуральна збитковість може бути на рівні 7 байтів. Щоб отримати 10 байтів збитковості, 3 байти збитковості вирівнюють. Таким чином, відновлювана частина буде містити 16 байтів.
Розробник рекомендує використовувати в таких випадках 20-байтову еліптичну криву (160–163 біти), SHA-1 як 20-байтову функції гешування та 3DES. Таким чином, інша частина підпису буде займати 20 байтів і 3 байти буде додано до збитковості. Сумарне перебільшення складе 23 байти за рівня безпеки.
Підписування дуже короткого повідомлення. Розглянемо підписування малого повідомлення довжиною в 1 байт, таке як: так/ні, придбати/продати/затримати тощо. Для того щоб запобігти атакам повтору, до таких коротких повідомлень треба додати номер послідовності, у розмірі від 3-х байт. У разі такого використання, треба збільшити стійкість до підробки. Для цього додається вирівнювання розміром 4 байти. Таким чином, отримуємо частку повідомлення у 8 байтів. Із DES, SHA-1 та 20-байтовою еліптичною кривою підпис буде мати 28 байтів, 24 з яких є криптографічним надлишком. Номер послідовності є необхідним елементом і таким чином буде природною збитковістю. Тому надлишок складає 7 байтів, що дає 2-56стійкість до екзистенційної підробки.
Підписування та відновлення повідомлень із надлишком у 20 байтів. Якщо повідомлення, що має бути відновлене, довше ніж 20 байт, можна розраховувати на те, що деякі вимоги до форматування повідомлення становлять щонайменше 10 байтів натуральної збитковості. Тоді надлишок складе 20 байтів – друга частина підпису. У гіршому випаду, якщо натуральна збитковість відсутня, можна додати 10 байтів збитковості.