Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вбудовування об’єктів

Засоби зв’язування та вбудовування об’єктів.

 

Основною відмінністю засобів зв’язування та вбудовування об’єктів від перерахованих вище способів обміну є те, що автоматично будуть оновлюватись дані при їх зміні у вихідному документі. При виникненні технології зв’язування та вбудовування об’єктів (OLE – Object Link and Embedding) змінилось саме поняття “об’єкт”. Раніше об’єктом називали будь-який фрагмент документу, що переносився з одного документу в інший. Хоча насправді переносився не сам об’єкт, а лише його “екранний образ”. При цьому додаток-джерело перетворював дані із свого внутрішнього формату в один із стандартних форматів Windows і в такому вигляді об’єкт з’являвся в програмі-приймачі. В технології OLE об’єкт – це комплекс, що складається із даних у внутрішньому форматі додатку-джерела та інформації про програму, що створила об’єкт. В такому вигляді об’єкт є деякою закінченою структурою, що зберігає свої особливості незалежно від типу документу, в який його поміщено.

 

 

 

Вбудований об’єкт – це копія об’єкту, яка містить службову інформацію про додаток, в якому було створено об’єкт, а також зв’язок з цим додатком.

Для вбудовування об’єкта потрібно у вікні з документом-приймачем вибрати Вставка-Объект. Відкриється вікно “Вставка объекта“. В цьому вікні є дві вкладки – “Создание” і “Создание из файла”. У вкладці “Создание” в списку “Тип объекта” знаходяться назви програм, які встановлені на даному комп’ютері і підтримують технологію OLE. Якщо вибрати необхідний тип об’єкта і натиснути ОК, то запуститься додаток-джерело. У вікні додатку-джерела можна створити новий об’єкт, після завершення створення слід натиснути мишкою поза вікном додатку-джерела, тобто даний спосіб використовується у випадку, якщо вбудованого об’єкта немає, і він створюється разом з документом-приймачем.

Якщо готовий об’єкт зберігається у файлі, то у вікні “Вставка объекта” слід перейти на вкладку “Создание из файла”. Для вибору документа-джерела потрібно скористатись кнопкою “Обзор”. Після вибору файлу натискаємо кнопку ОК. При використанні цього способу у документ-приймач вбудується весь вміст документа-джерела.

Для створення вбудованого об’єкта на основі фрагменту певного файлу, потрібно відкрити цей файл, виділити потрібний фрагмент і скопіювати його в буфер. Після чого перейти у вікно додатку-приймача і вибрати Правка-Специальная вставка. Для створення вбудованого об’єкту у вікні, яке відкриється потрібно вибрати перемикач “Вставить”. В списку “Как” вибираємо формат даних, які потрібно вставити з буфера обміну. Для створення вбудованого об’єкту потрібно вибрати значення, що містить слово “об’єкт”. При використанні цього способу у документ-приймач вбудується лише виділений фрагмент документа-джерела.

При виконанні вставки фрагмента можна активізувати перемикач “поверх текста”. В цьому випадку використовуючи меню “Действия” буде можливість розміщувати вставлений об’єкт перед текстом або поза ним. Для того, щоб вбудувати об’єкт, наприклад, в активний абзац, де він повинен вести себе як звичайний текст, цей перемикач потрібно зняти.

Для виконання редагування вбудованого об’єкту потрібно двічі натиснути на ньому ліву клавішу мишки. При цьому активізується зв’язок і запуститься додаток-джерело. У вікні додатку-джерела буде розміщено фрагмент-джерело. При цьому можна здійснити необхідні зміни фрагменту. Для завершення редагування потрібно натиснути мишкою поза вбудованим фрагментом.

При вбудовуванні об’єкта є можливість редагувати вбудований об’єкт із вікна додатку-приймача, використовуючи всі можливості додатку-джерела. Але при виконанні змін у вихідному файлі, з якого був вставлений об’єкт, результуючий файл не зміниться. Вбудовані об’єкти стають частиною результуючого файлу і після вбудовування, більше не являються частиною вихідного файлу.

Схематично зобразити технологію вбудовування об’єктів можна так (рис. 1):

 

 


Рис. 1. Вбудовування об’єкту


Читайте також:

  1. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
  2. Адміністративний захист об’єктів інтелектуальної власності від недобросовісної конкуренції
  3. Адміністративно-правовий захист об’єктів інтелектуальної власності
  4. Багатоаспектне класифікування об’єктів винаходу
  5. Введення в дію об’єктів інвестування.
  6. Вимоги до будівництва об’єктів і спорудження комунально – енергетичних мереж
  7. Вимоги до розвитку та розміщення об’єктів атомної енергетики
  8. Відмови технічних об’єктів. Характеристика відмов
  9. Генеральною називають сукупність об’єктів, з якої зроблено вибірку. Об’єм генеральної сукупності позначають .
  10. Декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки здійснюється з метою запобігання НС, а також забезпечення готовності до локалізації та ліквідації їх наслідків.
  11. Договори відчуження об’єктів незавершеного будівництва




Переглядів: 2384

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальні поняття. Способи обміну даними. | Поняття про іменник як частину мови: семантика, граматичні категорії, синтаксична роль.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.