Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Загальні поняття. Способи обміну даними.

На відміну від операційної системи MS-DOS, Windows як багатозадачна операційна система ще з перших версій була розрахована на високий ступінь інтеграції її компонентів. Одним із найважливіших елементів такої інтеграції є можливість ефективного обміну даними між різними прикладними програмами, яка реалізується через технології обміну даними. Вони дозволяють просто і без проблем переносити з однієї прикладної програми в іншу текстову, графічну, звукову, відео та іншу інформацію.

Пакет прикладних програм Ms Office включає в себе такі складові елементи:

Ms Word – засіб обробки текстів

Ms Access – засіб для організації та ведення баз даних

Ms Excel – засіб обробки електронних таблиць

Ms PowerPoint – засіб для створення і демонстрації електронних презентацій.

Назвемо ці складові елементи додатками пакету Ms Office.

За допомогою засобів обміну даними, які присутні в Ms Office користувач може включати в створюваний документ інформацію про об’єкти з інших додатків. Прикладом складеного документу може бути бухгалтерський звіт, що включає дані про продажі на сьогоднішній день. Ці відомості можуть знаходитися в базі даних Ms Access і постійно оновлюватися. Всі щоденні зміни повинні відображатись у звіті. При підготовці такого звіту створюється складний документ в редакторі Word, в який включається звіт, створений в Access. Встановивши зв’язки між документом і звітом, можна добитись того, щоб всі зміни в базі даних автоматично відображались у документі Word. Крім того, використовуючи засоби консолідації та створення зведених таблиць, які присутні в табличному процесорі Excel, можна згрупувати необхідні дані з Access і включити їх в документ Word.

Пакет MsOffice надає в розпорядження користувача цілий ряд засобів для організації обміну даними як між документами, створеними в одному додатку, так і між документами, створеними в різних додатках пакету. В залежності від того, який результат потрібно отримати, можна скористатись одним із наступних способів обміну даними:

1. обмін даними з використанням буфера обміну

2. метод Drag and Drop

3. засоби зв’язування та вбудовування об’єктів

 

Для ознайомлення з технологіями обміну потрібно спочатку ввести такі базові поняття:

1. додаток-джерело – це додаток, який віддає фрагмент свого документу іншому додатку. Документ, з якого переноситься фрагмент називається документ-джерело.

2. додаток-приймач – це додаток, який здатен сприйняти певний фрагмент документу, його іноді ще називають контейнером. Документ, в який вставляється фрагмент, називається документ-приймач.

 


Читайте також:

 1. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
 2. Автоматичний обмін даними.
 3. АДАПТАЦІЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН ДО М'ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
 4. Американський стандартний код для обміну інформацією ASCII.
 5. Аналіз ступеня вільності механізму. Наведемо визначення механізму, враховуючи нові поняття.
 6. Безстатеве розмноження, його визначення та загальна характеристика. Спори — клітини безстатевого розмноження, способи утворення і типи спор.
 7. Білковий обмін: загальні відомості
 8. Біологічні способи лікування ран.
 9. Будівельні роботи. Поняття. Підготовчі роботи. Поняття, особливості виконання.
 10. Буфер обміну — це тимчасове місце зберігання інформації, яку було скопійовано або переміщено з одного місця з метою використання в іншому.
 11. Вальниці ковзання. Загальні відомості
 12. Валютний курс і способи його визначення
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Виконання кошторисів | Вбудовування об’єктів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.