Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Недоліки стандарту CDMA

9.2.1 Завада цифровому ТБ

Що стосується перспективи використання діапазону 800 МГц для потреб цифрового телебачення, для чого намічено поступово звести нанівець мережі cdmaOne і AMPS/DAMPS, то слід зазначити наступне:

1 В Україні практично весь діапазон, на первинній основі, зайнятий у даний час радіоелектронними засобами (РЕЗ) військового і спеціального призначення, що відзначено, до речі, в документах МСЕ. При цьому електромагнітна сумісність (ЕМС) між РЕЗ військового і спеціального призначення і РЕЗ цифрового телебачення не забезпечується практично в усьому діапазоні 800 МГц. У той же час, переведення РЕЗ військового і спеціального призначення за межі діапазону 800 проблематично через неминучі величезні матеріальні витрати.

2 Один канал цифрового ТБ займає смугу 8 МГц. Весь виділений діапазон для розміщення основних і резервних каналів цифрового ТБ простирається від 470 до 862 МГц. Таким чином, смуга, займана в цьому діапазоні мережами стандарту cdmaOne, складає всього 1,23 МГц. Максимальна смуга, що може знадобитися стандарту cdmaOne для забезпечення, наприклад, у повному обсязі послуг зв'язку 3G за еволюційного шляху розвитку складає не більше 3 × 1,23 МГц, тобто один телевізійний канал.

Отож очевидно, що чи є в діапазоні 800 МГц один або навіть цілих 3 радіоканали cdmaOne або їх немає зовсім – цифровому ТБ від цього не легше. Навіть на один ТВ канал частот не вистачить. Такими чином, збереження і розвиток у наведених обмежених рамках у діапазоні 800 МГц стандарту cdmaOne практично не може стримувати розвиток в Україні цифрового ТБ. Скоріше, воно саме себе стримує, тому що має на увазі заміну обладнання як телевізійних радіопередавачів, так і в усіх абонентів. Адже власникам дециметрових ТВ каналів з технічної точки зору і зараз нічого не заважає перейти на «цифру» і передавати у смузі 8 МГц замість однієї відразу 4 або більше високоякісних ТВ програм.

 

9.2.2 Завади мережі cdmaOne мережам GSM

Якщо такі факти і є, то проблеми як такої немає. У процесі комерційної експлуатації стільникових мереж технології cdmaOne дійсно були виявлені випадки впливу позасмугових випромінювань окремих передавачів базових станцій cdmaOne «Сонет» на прийомні тракти базових станцій технології GSM у діапазоні вище 890 МГц за близького територіального розташування антен обох систем. У результаті проведених досліджень була з’ясована причина впливу обладнання CDMA і оператори мереж cdmaOne установили на виходах передавачів базових станцій додаткові смугові фільтри для зниження рівня позасмугових випромінювань на 45 дБ. Після установки таких фільтрів (це не занадто дорогий захід) впливи завад з боку мереж технології CDMA на приймачі технології GSM цілком зникли, про що, зокрема, свідчить протокол, підписаний керівництвом ЗАТ „МТС” і ВАТ “Персональные коммуникации” (Росія).

Для усунення подібних явищ у майбутньому, в нових постачаннях базових станцій cdmaOne установлений спеціальний дуплексер, що забезпечує необхідне придушення позасмугових випромінювань спектра на частотах роботи стандарту GSM (понад 890 МГц). Таким чином, сьогодні не існує ніяких технічних перешкод для забезпечення ЕМС РЕЗ cdmaOne з РЕЗ силових структур і цивільних засобів.

 


 


Читайте також:

  1. PR-відділ організації: переваги і недоліки
  2. Але в реклами є і недоліки.
  3. Бюджетування як інструмент оперативного контролінгу, його переваги і недоліки
  4. В лекції висвітлюються питання використання мережних структур, їх недоліки та переваги.
  5. Вивчення географії на рівні стандарту
  6. Видавнича та пропагандистська діяльність Держстандарту
  7. Види партнерств, їхні переваги та недоліки.
  8. ВИМОГИ ДЕРЖСТАНДАРТУ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.
  9. Внутрішні недоліки, притаманні страхуванню
  10. Достоїнства і недоліки машинних мов
  11. Загальна характеристика стандарту
  12. Загальна характеристика стандарту ДСТУ ISO/IEC 9594 -8: 2002!! ITU Х -509”.




Переглядів: 552

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
СТІЛЬНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.