МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Основні засади впровадження комп'ютеризації діловодних процесів у туристичній діяльностіПлан
1.Основні засади впровадження комп'ютеризації діловодних процесів у туристичній діяльності. 2.З історії розвитку систем електронного документообігу. Особливості впровадження електронного діловодства в Україні. 3.Електронні документи, особливості оформлення та укладання. 4.Основні вимоги до системи електронного документообігу.
Використана література: 1. Діденко А. Н. Сучасне діловодство: Навчальний посібник. – 4-е вид. – К.: Либідь, 2004. – 216 с. 2. Кірічок О., Корбутяк В. та ін. Документування в менеджменті: Підручник. – К.: ЦНР, 2003. – 216 с. 3. Комова М.В. Діловодство: Навчальний посібник / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут гуманітарних і соціальних наук. – Львів,Тріада плюс. – 2006. – 220 с. 4. Погиба Л.Г., Грибіниченко Г.О. та ін. Складання ділових паперів. Практикум. Навчальний посібник. – К.: Либідь, 2002. – 240 с. 5. Шевчук С. В. Ділове мовлення для державних службовців. Навчальний посібник. – К.: Літера ЛТД, 2004. – 400 с.
Комп'ютеризація діловодних процесів є обов'язковою умовою раціональної організації діловодства в кожній установі у будь-якій галузі економічної діяльності, засобом підвищення продуктивності і здешевлення управлінської праці. Комп'ютеризацію діловодних процесів необхідно здійснювати на основі впорядкованої системи документування управлінської діяльності, уніфікації та скорочення кількості форм документів, що використовуються. Комп'ютеризацію впроваджують на всіх етапах діловодного процесу: під час підготовки документів, їх копіювання, оперативного зберігання і транспортування, контролю за виконанням документів. Засоби комп'ютеризації діловодних процесів повинні бути сумісними і передбачати можливість їх об'єднання в єдину систему. Склад програмного забезпечення і засобів, що використовуються, залежить від конкретних умов роботи апарату управління з документами, зокрема від організаційної структури апарату управління, його розміщення, умов праці співробітників, кількості і змісту документів, потреб в оперативній і ретроспективній інформації, ступеня централізації робіт з документами. З метою більш раціонального використання технічніх засобів, ПК та запобігання їх простою - засоби, які технічю неможливо або економічно недоцільно встановлювати на кожному робочому місці, слід використовувати централізоваю. Комплекс технічних засобів повинен забезпечувати збір і передавання інформації, її запис на машинні носії, введення інформації в ПК, виведення результатів її обробки у формі машинограм або відеограм, сумісність з іншими інформаційними системами, а також можливість об'єднання їх в єдину систему. Під час впровадження нових техінологій роботи з документами необхідно враховувати: ü доцільність впровадження технічних засобів; ü можливість придбання технічних засобів у певні терміни; ü наявність придатних приміщень; ü можливіть підготовки та залучення спеціалістів до Керівник установи відповідає за ефективність використання комп'ютеризованої технології роботи з документам, здійснює перевірку знання посадовими особами технічніх інструкцій для роботи з відповідною техникою.
|
||||||||
|