Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Стандарт 10Base-2

 

Стандарт l0Base-2 використовує як передавальне середовище коаксіальний кабель з діаметром центрального мідного дроту 0,89 мм і зовнішнім діаметром близько 5 мм (“тонкий” Ethernet). Кабель має хвилевий опір 50 Ом. Такими характеристиками володіють кабелі мазкий RG-58 /U, RG-58 A/U, RG-58 C/U.

Максимальна довжина сегменту без повторителей складає 185 м, сегмент повинен мати на кінцях терминаторы, що погоджують, 50 Ом. Тонкий коаксіальний кабель дешевше товстого, із-за чого мережі 10Base-2 іноді називають мережами Cheaper-net (від cheaper - дешевший). Але за дешевизну кабелю доводиться розплачуватися якістю - “тонкий” коаксиал володіє гіршою перешкодозахисною, гіршою механічною міцністю і вужчою смугою пропускання.

Станції підключаються до кабелю за допомогою високочастотного Т-коннектора BNC, який є трійником, одне відведення якого з'єднується з мережевим адаптером, а два інших - з двома кінцями розриву кабелю. Максимальна кількість станцій, що підключаються до одного сегменту, - 30. Мінімальна відстань між станціями - 1 м. Кабель “тонкого” коаксиала має розмітку для підключення вузлів з кроком в 1 м.

Стандарт 10Base-2 також передбачає використання повторителей, застосування яких також повинне відповідати “правилу 5-4-3”. В цьому випадку мережа матиме максимальну довжину в 5х185 = 925 м. Очевидні, що це обмеження є сильнішим, ніж загальне обмеження в 2500 метрів.

Стандарт l0Base-2 дуже близький до стандарту l0Base-5. Але трансивери в нім об'єднані з мережевими адаптерами за рахунок того, що гнучкіший тонкий коаксіальний кабель може бути підведений безпосередньо до вихідного роз'єму плати мережевого адаптера, встановленої в шасі комп'ютера. Кабель в даному випадку “висить” на мережевому адаптері, що утрудняє фізичне переміщення комп'ютерів.

Типовий склад мережі стандарту 10Base-2, що складається з одного сегменту кабелю, показаний на рис. 3.

 

Рисунок - 3. Мережа стандарту 10Base-2

 

Реалізація цього стандарту на практиці приводить до найбільш простого рішення для кабельної мережі, оскільки для з'єднання комп'ютерів потрібні тільки мережеві адаптери, Т-коннекторы і терминаторы 50 Ом. Проте цей вид кабельних з'єднань найсильніше схильний до аварій і збоїв: кабель сприйнятливіший до перешкод, чим “товстий” коаксиал, в моноканалі є велика кількість механічних з'єднань (кожен Т-коннектор дає три механічні з'єднання, два з яких мають життєво важливе значення для всієї мережі), користувачі мають доступ до роз'ємів і можуть порушити цілісність моноканалу. Крім того, естетика і эргономичность цього рішення залишають бажати кращого, оскільки від кожної станції через Т-коннектор відходять два досить помітних дроти, які під столом часто утворюють моток кабелю, - запас, необхідний на випадок навіть невеликого переміщення робочого місця.

Загальним недоліком стандартів 10Base-5 і 10Base-2 є відсутність оперативної інформації про стан моноканалу. Пошкодження кабелю виявляється відразу ж (мережа перестає працювати), але для пошуку відрізання кабелю, що відмовило, необхідний спеціальний прилад - кабельний тестер.

 


Читайте також:

  1. Американський стандартний код для обміну інформацією ASCII.
  2. Британські стандарти новин.
  3. Будова СВА. Стандарти практичного застосування.
  4. Ведучий теленовин: стандарти професіоналізму
  5. Вибір та застосування стандартів
  6. Вивчення географії на рівні стандарту
  7. Видавнича та пропагандистська діяльність Держстандарту
  8. Визначення номера абонента, що дзвонить, у стандарті DTMF
  9. ВИМОГИ ДЕРЖСТАНДАРТУ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.
  10. Вимоги міжнародних стандартів аудиту до аудиторської документації
  11. Відмінності від стандартної версії
  12. Вплив факторів на відхилення стандартних витрат




Переглядів: 604

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Стандарт 10Base-5 | Стандарт 10Base-T

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.