Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оптоволоконний Ethernet

 

Як середовище передачі даних 10 мегабитный Ethernet використовує оптичне волокно. Оптоволоконні стандарти як основний тип кабелю рекомендують достатньо дешеве багатомодове оптичне волокно, що володіє смугою пропускання 500-800 Мгц при довжині кабелю 1 км. Допустимо і дорожче одномодове оптичне волокно із смугою пропускання в декілька гігагерців, але при цьому потрібно застосовувати спеціальний тип трансивера.

Функціонально мережа Ethernet на оптичному кабелі складається з тих же елементів, що і мережа стандарту 10Base-T - мережевих адаптерів, багатопортового повторителя і відрізань кабелю, що сполучають адаптер з портом повторителя. Як і у разі витої пари, для з'єднання адаптера з повторителем використовуються два оптоволокна - одне сполучає вихід Тх адаптера з входом Rx повторителя, а інше - вхід Rx адаптера з виходом Тх повторителя.

Стандартом FOIRL (Fiber Optic Inter-Repeater Link) є перший стандарт комітету 802.3 для використання оптоволокна в мережах Ethernet. Він гарантує довжину оптоволоконного зв'язку між повторителями до 1 км. при загальній довжині мережі не більше 2500 м. Максимальне число повторителей між будь-якими вузлами мережі - 4. Максимального діаметру в 2500 м тут досягти можна, хоча максимальні відрізки кабелю між всіма 4 повторителями, а також між повторителями і кінцевими вузлами недопустимі - інакше вийде мережа завдовжки 5000 м.

Стандартом 10Base-FL є незначне поліпшення стандарту FOIRL. Збільшена потужність передавачів, тому максимальна відстань між вузлом і концентратором збільшилася до 2000 м. Максимальне число повторителей між вузлами залишилося рівним 4, а максимальна довжина мережі - 2500 м.

Стандарт 10Base-FB призначений тільки для з'єднання повторителей. Кінцеві вузли не можуть використовувати цей стандарт для приєднання до портів концентратора. Між вузлами мережі можна встановити до 5 повторителей 10Base-FB при максимальній довжині одного сегменту 2000 м і максимальній довжині мережі 2740 м.

Повторітелі, сполучені за стандартом 10Base-FB, за відсутності кадрів для передачі постійно обмінюються спеціальними послідовностями сигналів, що відрізняються від сигналів кадрів даних, для підтримки синхронізації. Тому вони вносять менші затримки при передачі даних з одного сегменту в іншій, і це є головною причиною, по якій кількість повторителей вдалося збільшити до 5. Як спеціальні сигнали використовуються манчестерські коди J і До в наступній послідовності: J-J-K-K-J-J-... Ця послідовність породжує імпульси частоти 2,5 Мгц, які і підтримують синхронізацію приймача одного концентратора з передавачем іншого. Тому стандарт 10Base-FB має також назву синхронний Ethernet.

Як і в стандарті 10Base-T, оптоволоконні стандарти Ethernet дозволяють сполучати концентратори тільки в деревовидні ієрархічні структури. Будь-які петлі між портами концентраторів не допускаються.

 


Читайте також:

  1. Gigabit Ethernet на витій парі категорії 5
  2. Елементи системи Ethernet.
  3. Загальні характеристики стандартів Ethernet 10 Мбіт/с
  4. Кадр Ethernet SNAP
  5. Компоненти обладнання мереж Ethernet.
  6. Лекція 10 Технологія Fast Ethernet
  7. Максимальна продуктивність мережі Ethernet
  8. Максимальна продуктивність мережі Ethernet
  9. Мережева технологія IEEE802.3/Ethernet
  10. Мережі Ethernet із швидкістю 1 Гб/с.
  11. Мережі типу Ethernet із швидкістю 100 Мб/с.
  12. Мережі типу Ethernet із швидкістю 10Мб/с.




Переглядів: 1140

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Стандарт 10Base-T | Лекція 10 Технологія Fast Ethernet

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.