Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Травня 2013р., м. Київ, Пріорка.

Фестивалю «Музейний простір – творчий простір».

Прес – реліз

Організатори – Меморіальний музей «Хата на Пріорці» Національного музею Тараса Шевченко та Портал «Творча країна» сайту myza.com.ua

Час роботи фестивалю - 18 та 19 травня з 11:00 до 18:00

Урочисте відкриття фестивалю – 18 травня о 12:00

Місце проведення - Меморіальний музей «Хата на Пріорці» Національного музею Тараса Шевченка, м. Київ, вул.. Вишгородська, 5.

В рамках фестивалю:

 1. Відкриття виставки авторської ляльки «День народження Варвари».

Варвара,так звуть ляльку, якій більше 100 років, і яка являється експонатом музею « живе у музеї ». Її придбали на блошиному ринку. За 100 років свого лялькового життя вона була геть поламана. Засновник Київського громадського об'єднання лялькарів « deСтиль» ,лялькарка, мистецтвознавець та реставратор Пимків Ірина відреставрувала ляльку і тепер Варвара скликає гостей, аби відсвяткувати свій другий день народження.

Серед гостей будуть ляльки у виконані майстрів :

Пільків Ірина, Марина Перепелицина , Таубе Ірина, Березеньська Алла, Петровська Валентина, Золотова Олена.

Представлятимуть живопис на дитячу тематику: Пехтій Ірина, Червякова Людмила.

 1. Відкриття виставки Народного художника Андрійчука Михайла Омеляновича

« На крилах … » . Серед робіт - живопис, графіка, мішана техніка.

Художник, добре знається на поезіях Т.Шевченка, та на протязі свого життя, а у 2012 році Михайло Омелянович відзначив своє 85 – річчя, багато малював картин за творами Т.Шевченка, які частково і представлені на виставці. Також на виставці можна буде побачити портрет Кобзаря, роботи Андрійчука М.О.

 1. Презентація Творчого проекту « Трансформаціі». - це своєрідне продовження виставки « На крилах …», бо обидві виставки об’єднує спільна тема – натхнення, зародження, зміни, відродження, відновлення, трансфармації - як продовження цілісного творчого процесу , життя – буття та розвитку мистецтва. Передача майстерності художника від батька до сина, від учителя до учня, збереження традицій, і розвиток та трансформації у творчості. Відзначення ролі особистості у розвитку та збагаченню мистецтва.

На виставці представленні живопис, графіка, історичний костюм, масштабне макетування у техніці паперопластики, графічний дизайн. Свої роботи представляють викладачі та студенти Мистецького інституту художнього моделювання і дизайну імені Сальвадора Далі та Хмельницького Національного університету ( кафедра дизайну).

 1. Відкриття проекту «Творча хата на Пріорці» - це виставка – продаж , своєрідна виставка – ярмарок, який буде проходити у природному середовищі, на території музею, у чудовому парку. На виставці будуть демонструвати свої роботи члени спілки художників, народні майстри, студенти. Також буде проходити презентація учбових закладів, які займаються підготовкою спеціалістів з просторових видів мистецтва та гуртків дитячої творчості.

Ідея проекту – показати, що у нас, на Україні, дуже багато творчих людей, роботи яких заслуговують бути показаними у музеї, і такий фестиваль дає можливість художникам, авторам, майстрам можливість долучитися до виставкового процесу та продемонструвати свої таланти та вміння у музейному просторі.

 1. Відбудеться черговий пленер студентів Київської дитячої Академії мистецтв «Тарасова хата на Пріорці» під час , якого студенти продемонструють своє вміння малювання та представлять свої роботи, які будуть намальовані протягом роботи фестивалю, та будуть експоновані на імпровізованій виставці пленерних робіт вже 19 травня.
 2. Майстер – класи для дітей та їх батьків.
 3. Нагородження всіх учасників проекту « Тарасова хата» , який започаткували у травні 2012р. Меморіальний музей «Хата на Пріорці» Національного музею Тараса Шевченка та портал «Творча країна» сайту myza.com.ua, що є своєрідним підбиттям річних підсумків роботи проекту «Тарасова хата».

Контактні телефони:

432-76-27,

О67-505-36-16,

e – mail - tk@myza.com.ua


18 травня музеї усього світу відмічають Міжнародний день музеїв, готуючи найрізноманітніші програми, виставки, концерти та зустрічі з цікавими людьми. У цей день музеї стають найжвавішими майданчиками для спілкування та відпочинку, збираючи друзів, партнерів та всіх небайдужих до унікальної спадщини людства.


Читайте також:

 1. Болонський процес в Україні офіційно розпочався 19травня 2005 р.із підписанням декларації на Бергенській конференції.
 2. Вхід до музею та участь у заходах 18 травня безкоштовно!
 3. ЗМІНИ, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. N 767
 4. Травня весь світ святкує Міжнародний день музеїв!
 5. Травня відвідай експозицію Музею Івана Гончара – безкоштовно!
 6. Травня відвідай експозицію Музею Івана Гончара – безкоштовно!
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Травня весь світ святкує Міжнародний день музеїв!

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.