Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник






Травня відвідай експозицію Музею Івана Гончара – безкоштовно!

Це чарівна ніч, під час якрої оживають найвідоміші київські персонажі та крокують залами Музею історії міста Києва!!

НІЧ у МУЗЕЇ» 18 травня о 19-00

Травня вхід до музею безкоштовний.

Киян і гостей столиці запрошуємо до музею помилуватися нашою чарівною країною, подивитися, як жили наші прадіди, зануритися в стародавню Україну.


 

Опис:

Коли персонажі оживають.......Всі музейні реалії та історичні таємниці відкриються перед Вами.

Не пропустіть подію РОКУ!! 18 травня о 19-00 розпочнеться костюмоване дійство-екскурс «НІЧ у МУЗЕЇ».
Ви потрапите в експозиційні зали після того, як за останніми відвідувачами і співробітниками зачиняться двері…
Там ви побачите як давньоруський ремісник виготовляє вироби з кістки, зможете поставити запитання древньому мудрецю-літописцю. Можливо, саме вам Владислав Городецький відкриє секрет «будинку з химерами», а жінки зможуть обрати для себе фасон сукні із журналу мод початку ХХ століття... Екскурсії для вас буде проводити учениця Фундуклеївської гімназії Наталя Меньшова (майбутній український історик Наталія Полонська-Василенко). А на завершення – фото на пам'ять із улюбленим історичним чи літературним героєм.

http://vk.com/event48969023
Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 520-28-26.

Початок:завтра о 19:00

Закінчення:завтра о 21:00


 

16 травня 2013 о 14:23 | Новини культури

До загальноєвропейського проекту “Ніч музеїв” долучається також Музей Іван Гончара і пропонує киянам та гостям міста в суботу 18 травня безкоштовно відвідати свої експозиційні зали та тимчасові виставки, що зараз тривають в стінах музею. Зокрема, фотовиставку “Образи світлих” (у рамках проекту «Врятуймо скарби разом»).

Нагадаємо, музей працює з 10:00 до 17:30.

Фотовиставка «Образи світлих»

23 квітня - 2 червня 2013 |

Додайте відгук!

23 квітня 2013 року о 17:00 в Музеї Івана Гончара відкриється фотовиставка Юрія Бакая «Образи світлих» (у рамках проекту «Врятуймо скарби разом»).

Ця фотовиставка – авторське бачення концепції реставраційного проекту «Врятуймо скарби разом!» із порятунку творів іконопису та скульптури з фондосховищ музеїв. Проект започатковано завідувачем відділу реставрації Івано-Франківського краєзнавчого музею Валерієм Твердохлібом. Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» – наступний музей, де зреалізуються ідеї проекту. З цією метою, працівники музею тематично підібрали з фондосховищ 14 творів, які перебувають в найбільш пошкодженому стані. Історія представлених творів цікава та драматична, прочитати її допомагає фотофіксація робіт на дореставраційному етапі, коли відбитки часу, павутина ще зберігають таємницю минулих століть. Після роботи реставратора ці знаки частково зникають, відкриваючи шлях власне повідомленню, що його несе мистецький твір.

Передувала проекту низка виставок. Експонатами цих виставок були відреставровані твори сакрального мистецтва XVII – поч. ХХ ст. з колекції вищезгаданого музею. 2008 року відбулися виставки «Галицька ікона» в стінах національного заповідника «Софія Київська» та «Врятовані шедеври» в Івано-Франківському краєзнавчому музеї. Офіційною датою відкриття проекту можна вважати відкриття виставки «Врятуймо скарби разом!» 25 листопада 2009 року в Івано-Франківську, де за благословення владик церкви різних конфесій і благодійників були відреставровані перші твори.

Минулого року в рамках проекту експонувалося дванадцять нових творів, відреставрованих в реставраційному відділі за підтримки меценатів, та фотовиставка «Образи Світлих» Юрія Бакая. Цього року буде представлено ще дванадцять врятованих пам’яток.

Проект, який діє на базі Івано-Франківського краєзнавчого музею, дав змогу переконатися в ефективності «принципу десятини». З кожним роком кількість доброчинців міста, які сприяють реставрації творів зростає. Саме цей факт спонукає поширювати ідею проекту в інші українські музеї.

Однак таке повідомлення може бути незворотньо втрачене через відбиток недбалості та байдужості, яку накладає на історичні полотна сучасна епоха. Фотовиставка Юрія Бакая «Образи світлих» фіксує власне сакральні мистецькі твори, що мають велику історичну і мистецьку цінність, знаходяться у критичному стані. Фотодруки сповна відтворюють стан, якими шедеври були у забутті. Експонування самих творів в залах музею дає змогу не лише звернути увагу на проблему їх перебування у музейних фондосховищах, але й створити сприятливий інформаційний простір для розуміння реставраційної проблематики та промоцій науково-дослідницьких проектів музею. Автори проекту та фотовиставки мають на меті відкрити нову сторінку проекту в залах Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» та донести його ідею до відвідувачів музею та всіх небайдужих до порятунку національних скарбів на території цілої України.


Читайте також:

 1. БИЛИНА ПРО ІВАНА ГОДИНОВИЧА – ПЕРЕСПІВ АРХАЇЧНОГО МІФУ ПРО РІЧНІ СЕЗОНИ
 2. Болонський процес в Україні офіційно розпочався 19травня 2005 р.із підписанням декларації на Бергенській конференції.
 3. Відкриття Музею – лабораторії загальної та регіональної геології ім. В.І. Вернадського увічнює пам’ять видатних учених і створює базу для подальшого розвитку їх спадщини.
 4. Вхід до музею та участь у заходах 18 травня безкоштовно!
 5. Державна діяльність гетьмана України Івана Мазепи
 6. Експозиційно-виставкова робота музею
 7. ЗМІНИ, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2006 р. N 767
 8. Комплектування фондів музею
 9. Культурологічна і просвітницька діяльність Івана Мазепи.
 10. Культурологічна і просвітницька діяльність Івана Мазепи.
 11. ЛЮДИНА - ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
 12. Обмінний фонд бібліотеки Одеського археологічного музею




<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Сучасний стан та проблеми музейної справи Туреччини. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.