Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Комендант змагань

Комендант змагань забезпечує своєчасну підготовку місць змагань і розминки, місць старту і фінішу; прийом учасників і глядачів, відповідне художнє оздоблення місць змагань; готує необхідний інвентар і устаткування, а також забезпечує все необхідне за вказівкою головного судді змагань. Комендант змагань може не бути членом суддівської колегії.

3.3. Обов’язки та права мандатної комісії

Мандатна комісія створюється оргкомітетом з числа представників секретаріату та очолюється головним секретарем змагань або спеціально обраним Головою мандатної комісії. До обов’язків мандатної комісії входить реєстрація команд та учасників змагань, перевірка їх наявності згідно попередніх заявок та збір остаточних заявок і інших документів, передбачених відповідними пунктами Положення. До компетенції членів мандатної комісії відноситься перевірка кваліфікації, віку та складу учасників змагань згідно наданої представниками команд документації регламенту змагань. В разі порушення певних норм регламенту, або відсутності потрібних документів заповнених у встановлений термін і у визначеному порядку учаснику або команді може бути відмовлено в реєстрації. На підставі перевірки відповідності наданих документів регламенту змагань члени мандатної комісії передають головному секретарю остаточні данні про команди та учасників, що зареєструвалися для участі в змаганнях. Зібрані під час мандатної комісії остаточні заявки команд та учасників є основним матеріалом для формування стартових протоколів та можуть при необхідності бути направлені для проведення процедури жеребкування. В практичній діяльності членам мандатних комісій надаються також повноваження що до розміщення команд, оформлення необхідної для участі в змаганнях персональної та групової документації (перепусток до місць проживання та проведення змагань, ордерів, талонів на харчування, тощо). Учасникам та представникам команд повинна бути надана повна інформація щодо регламенту та графіку проведення змагань, при необхідності їх забезпечують спеціально розробленими схемами, програмами, адресами проведення основних заходів змагань та контактними телефонами представників оргкомітету відповідальних за прийом та розміщення команд. Інколи, представники мандатної комісії наділяються також правами що до збору окремих видів платежів і внесків, передбачених Положенням про змагання. Звісно, будь-які фінансові операції повинні бути належним чином оформлені та зафіксовані документально.

3.4. Функції секретаріату змагань

Головний секретар змагань приймає заявки від колективів, що беруть участь у змаганнях; готує всі матеріали і документацію для майбутніх змагань, роздає протоколи суддям і копії протоколів вивішує до відома учасників і представників команд; керує проведенням жеребкування учасників і команд; контролює роботу секретарів з окремих видів змагань; проводить обробку протоколів, веде підрахунок і виводить результати особистих і командних змагань; заповнює таблицю результатів в змаганнях, складає загальний технічний звіт за наслідками змагань.

Секретарі виконують роботу за дорученням головного секретаря змагань на окремих видах змагань. Вони заповнюють протоколи та фіксують рішення суддів на окремих видах змагань. До функцій секретаріату відноситься також заповнення та своєчасне повідомлення інформаційних бюлетенів для учасників та представників команд, заповнення документації для нагородження учасників та команд (грамоти, дипломи, сертифікати, тощо), а також звітної документації, що подається на затвердження головному секретарю та головному судді змагань; підготовка та обробка інших видів документації (з питань розміщення, відрядження, харчування, забезпечення членів команд, кваліфікаційних книжок спортсменів, витягів з протоколів, довідок, тощо).

3.5. Медичне забезпечення спортивних заходів

На всіх спортивних та спортивно-масових заходах повинні бути присутні лікар або медична сестра. Лікар повинен знаходитися при виконанні своїх обов'язків. У нього повинен бути набір для надання першої медичної допомоги. Лікар перевіряє заявки команд на наявність медичного допуску учасників змагань з візою відповідної медичної установи (спортивного диспансеру або спортивного лікаря прикріпленого до спеціалізованої спортивної організації). В окремих випадках лікар змагань має право надати індивідуальний допуск на участь спортсмена в конкретних змаганнях на підставі особистого обстеження та звернення представника команди. Також на підставі власного обстеження стану спортсмена на момент участі в змаганнях лікар змагань навпаки може заборонити його участь в спортивному заході, або продовження виступів на конкретному змаганні після отриманої травми. В окремих випадках передбачається також участь спортсменів у змаганнях на підставі документально зафіксованої відмови від претензій до організаторів змагань та усвідомлення власної відповідальності за ризик, що виникає під час участі в спортивних заходах.

Для організації роботи медичного персоналу під час змагань організовуються спеціально обладнані місця надання першої медичної допомоги. Мінімальне забезпечення місця лікаря змагань включає стіл та два стільці (для лікаря та спортсмена, якому надається медична допомога). Бажана наявність медичної кушетки. Також часто необхідною є наявність нош для транспортування потерпілих і, відповідно, персоналу (санітарів), або механізованих засобів (спеціалізованих автокарів, повітряних засобів транспортування, тощо). На відповідальних змаганнях та у видах спорту де існує великий шанс отримання травм і ушкоджень під час змагань передбачається чергування поблизу місць проведення змагань спеціально обладнаних машин невідкладної лікарської допомоги. Забезпечення лікарськими препаратами, устаткуванням та спеціальними засобами і лікарським обладнанням повинно чітко відповідати специфіці змагань у конкретному виді спорту. Кваліфікація лікарського персоналу також повинна передбачати можливість надання допомоги при видах травм, характерних для того чи іншого виду спорту.

Лікар змагань заповнює відповідний розділ у звіті головного судді змагань, де зазначає кількість та характер отриманих під час змагань травм, дає оцінку підготовці місць та умов проведення змагань з огляду на безпеку їх учасників.

 


Читайте також:

  1. Додаток 2. Штрафи за порушення техніки змагань зі спортивного туризму
  2. Додаток 4. Штрафи за змінення тактики під час змагань зі спортивного туризму
  3. Загальні положення щодо проведення змагань зі спортивного туризму
  4. Загальні положення щодо проведення змагань зі спортивного туризму
  5. Заходи безпеки при проведенні змагань та тренувань
  6. Методика проведення змагань “Веселі старти”.
  7. МІСЦЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ КОМАНД - УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ
  8. Організація і проведення змагань зі спортивного орієнтування
  9. Організація старту змагань з орієнтування у заданому напрямку
  10. Організація харчування глядачів спортивних змагань
  11. Підсумки та уроки національно-визвольних змагань в Україні в 1917 – 1920 рр.




Переглядів: 835

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ | Системний підхід, його місце та роль у науковому пізнанні

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.