Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



КОНВОЮВАННЯ В АВТОМОБІЛЯХ

Перед посадкою конвойованих у спеціальний автомобіль, начальник конвою (старший конвоїр) перевіряє стан його кузова, справність освітлення, пристрою для розмов між перебуваючими в кабіні і кузові, засобів зв'язку, вентиляції, дверей і замків камер, міцність кріплення лавок та іншого обладнання. Вживає заходів до вилучення предметів, які можуть бути використані для втечі або нападу, та усунення виявлених недоліків. Спеціальний автомобіль повинен бути заправлений паливо-мастильними матеріалами.

Посадка конвойованих у спецавтомобілі здійснюється після доповіді міліціонера-водія про готовність до руху. Автомобіль подається, по можливості, впритул до вхідних дверей (воріт) будови, де тримаються затримані і взяти під варту особи, при наявності умов - встановлюється тимчасовий металевий коридор.

Після посадки конвойованих, начальник конвою займає місце в кабіні автомобіля. Ключі від замків камер зберігаються у начальника конвою. Камери спецавтомобіля повинні бути освітленими протягом усього часу тримання в них спецконтингенту. Якщо в кузові є двоє конвоїрів, один з них призначається старшим.

Конвоїр біля камер спец автомобіля повинен вести постійний нагляд за поведінкою конвойованих, не дозволяти їм затуляти із середини оглядові грати, шуміти, палити, псувати обладнання кузова, а також перемовлятися чи перестукуватися з особами, які перебувають в інших камерах. Якщо ці вимоги порушуються, слід подавати в кабіну сигнал про зупинку і разом з начальником конвою вживати заходів щодо припинення порушень, при цьому двері камер відчиняє лише начальник конвою.

Через кожні 2-3 години руху робляться зупинки на 10-15 хвилин. Місця зупинок вибираються на відкритій місцевості. На час зупинок начальник конвою організовує зовнішню охорону спец автомобіля, і якщо необхідно, - виведення конвойованих в туалет (по одному в супроводі двох працівників міліції). Двері камер після кожного виведення з них затриманих і взятих під варту осіб повинні зачинятися на замки.

Для висадки конвойованих у кінцевому пункті призначення, міліціонер-водій, за розпорядженням начальника конвою зупиняє автомобіль у заздалегідь визначеному місці, яке, по можливості, виключає доступ сторонніх осіб; за наявності умов встановлюється складений металевий коридор; затримані і взяті під варту особи під охороною конвоїрів шикуються в колону по одному (по два) і за командою начальника конвою прямують у приміщення.

У легковому автомобілі дозволяється конвоювання лише однієї затриманої чи взятої під варту особи, яка поміщається на заднє сидіння між двома конвоїрами і на яку надягаються наручники. Двері автомобіля фіксуються в зачиненому стані, скло вікон піднімається.


Читайте також:

  1. КОНВОЮВАННЯ ДО СУДІВ. ОХОРОНА КОНВОЙОВАНИХ У СУДОВІЙ УСТАНОВІ І ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ СЛІДЧИХ ДІЙ
  2. Основи конвоювання.
  3. ПІДСТАВИ ДЛЯ КОНВОЮВАННЯ
  4. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ ЗАТРИМАНИХ І ВЗЯТИХ ПІД ВАРТУ ОСІБ ДЛЯ КОНВОЮВАННЯ.




Переглядів: 1023

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ ЗАТРИМАНИХ І ВЗЯТИХ ПІД ВАРТУ ОСІБ ДЛЯ КОНВОЮВАННЯ. | КОНВОЮВАННЯ ДО СУДІВ. ОХОРОНА КОНВОЙОВАНИХ У СУДОВІЙ УСТАНОВІ І ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ СЛІДЧИХ ДІЙ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.