Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Виявлені порушення з безпеки праці записують у журналі оперативного контролю із зазначенням відповідальних осіб і строків усунення порушень.

Ступеневий контроль за безпечною організацією та виконанням робіт на виробництві.

У разі виконання робіт, що потребують оформлення наряду-допуску, цільовий інструктаж реєструється в цьому наряді-допуску, а в журналі реєстрації інструктажів – не обов’язково.

Сторінки журналу реєстрації інструктажів повинні бути пронумеровані, прошнуровані і скріплені печаткою.

Первинний, повторний, позаплановий і цільовий інструктажі проводить безпосередній керівник робіт (начальник структурного підрозділу, майстер) або фізична особа, яка використовує найману працю.

Вони завершуються перевіркою знань у вигляді усного опитування або за допомогою технічних засобів, а також перевіркою набутих навичок безпечних методів праці, особою, яка проводила інструктаж.

При незадовільних результатах перевірки знань, умінь і навичок щодо безпечного виконання робіт після первинного, повторного чи позапланового інструктажів, протягом 10 днів додатково проводяться інструктаж і повторна перевірка знань.

При незадовільних результатах перевірки знань після цільового інструктажу допуск до виконання робіт не надається. Повторна перевірка знань при цьому не дозволяється.

Про проведення первинного, повторного, позапланового і цільового інструктажів та їх допуск до роботи, особа, яка проводила інструктаж, записує до журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.

Тематика та порядок проведення інструктажів з питань охорони праці для учнів, курсантів, слухачів, студентів під час трудового і професійного навчання у навчальних закладах визначаються нормативно-правовими актами в галузі освіти.

 

Оперативний контроль на виробництві проводять для посилення профілактичної роботи з метою запобігання виробничого травматизму, підвищення особистої відповідальності власника, робітників, профспілкових організацій за створення та дотримання здорових і безпечних умов праці на виробництві, забезпечення постійної участі в роботі громадських інспекторів.

Контроль за станом охорони праці на підприємстві проводиться на трьох рівнях.

Перший ступінь контролю передбачає щоденну перевірку на дільниці, у відділі стану робітників, засобів індивідуального захисту, виробничих місць, обладнання та інструментів майстром чи виконробом, громадським інспектором з охорони праці, керівником відділу.

При виявленні порушень, що становлять безпеку для працюючих – забороняють починати роботу, про що доповідають керівництву.

Після закінчення строків усунення порушень перевіряють виконання записаних у журналі оперативного контролю зауважень і відмічають усунення порушень.

На другом ступені оперативного контролю начальник дільниці (цеху), представник профспілкового комітету і громадський інспектор з охорони праці згідно із затвердженим графіком один раз на тиждень або декаду перевіряють стан охорони праці на дільницях (цехах), у відділах, стан виконання зауважень першого ступеня, вживають необхідних заходів щодо усунення виявлених порушень.

На третьому ступені контролю комісія підприємства під керівництвом керівника (головного інженера) щомісячно перевіряє (згідно із затвердженим графіком) стан охорони праці на підприємстві.

 

До складу комісії входять: головний інженер, голова комісії з охорони праці, голова профкому, керівник медичної служби, працівник пожежної охорони та головні спеціалісти підприємства (технолог, механік, енергетик).

 

Результати роботи комісії фіксуються в журналі оперативного контролю і розглядаються на нараді, на якій заслуховують звіти керівників підрозділів. Проведення такої наради оформляють протоколом. За результатами наради видається наказ по підприємству.

 

 


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. D) оснащення виробництва обладнанням, пристроями, інструментом, засобами контролю.
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. IV. Питання самоконтролю.
  9. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  10. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях
  11. Абіотичні та біотичні небезпеки.
  12. Автоматизація контролю та діагностування вузлів РЕА




Переглядів: 1194

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
У разі незадовільної атестації протягом місяця проводиться повторна перевірка знань. | Гігієнічна класифікація праці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.