Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Полярна прив’язка

Для задавання нової точки у користувача є можливість прив’язатися до певних кутів, які ще називають опорними. Коли вказівник мишки знаходитиметься поруч з одним із таких кутів, програма, ніби «допоможе» встановити потрібний кут, проінформувавши про це з допомогою пунктирної лінії і відповідного надпису у вікні підказки.

Для того, щоб потренуватися у використанні полярної прив’язки, створимо прямокутник, що повернутий на 300.

Отже, вмикаємо команду Line (Отрезок) на панелі інструментів Draw (Черчение). У відповідь на запит Specify first point: введіть з клавіатури координати першої точки, наприклад: 60,110 і натисніть клавішу Enter. Дві наступні точки задамо з використанням полярної прив’язки, попередньо використавши налаштування опорних кутів на вкладці Полярное отслеживание діалогового вікна Режимы рисования. Нагадаємо, що це вікно відкривається після виконання команди Инструменты-настройки черчения. Це вікно можна також викликати клацнувши правою кнопкою мишки по команді Отс-Поляр в рядку стану.

 

 

В полі Шаг углов можна вибрати одне з присутніх значень кутів. Встановивши прапорець Дополнительные углы ви можете ввести нові значення опорних кутів, клацнувши на кнопку Новый. Кількість таких нових кутів обмежена десятьма.

 


Читайте також:

  1. Молекула води полярна і
  2. Монтажна прив’язка обладнання. Моделювання технологічного процесу і компоновочне рішення приміщень цехів.
  3. Об’єктна прив’язка
  4. Полярна система координат
  5. ПРИВ’ЯЗКА АЕРОФОТОЗНІМКІВ
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Динамічне введення даних | Об’єктна прив’язка

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.