Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Монтаж перемикаючого пристрою.

Монтаж і зборка трансформаторів

Монтаж і зборка могутніх силових трансформаторів для закритих і відкритих установок складаються з декількох основних операцій і починаються з установки радіаторів, маслонаповнених вводів, переключаю чого пристрою, розширника, газового реле, реле рівня олії, запобіжної (вихлопної) труби, повітряосушувача, термометрів, термометричного сигналізатора і термосифонного фільтра.

З6орка радіаторів.

У знімних радіаторах (до установки їх на трансформатор) перевіряють, чи цілком закриті радіаторні крани на баці; випробують на щільність зварені шви підвищеним тиском і промивають радіатори сухим трансформаторним маслом. Радіатори випробують підвищеним тиском стовпа масла, нагрітого до 50—60° С (тиск створюють ручним насосом), або стисненим повітрям (від компресора). Іспити проводять при вертикальному або горизонтальному положенні радіатора протягом 30 хв при тиску 50 кПа. Усі заводські дефекти зварювання, виявлені в результаті такого іспиту, усувають газозварюванням. Після іспиту радіатори промивають чистим маслом, застосовуючи для цього центрифугу або фільтр-прес. Закінчивши монтаж усіх радіаторів, перевіряють роботу кранів і заповнюють радіатори маслом.

Перед монтажем 110-кВ маслонаповнених вводів знімають заглушку, що закриває отвір, призначений для установки вводу. Прокладку з маслостійкої гуми заміняють новою і на ній закріплюють зварений перехідної фланець. Болти фланця затягують рівномірно по всій окружності доти, поки товщина гумової прокладки не зменшиться вдвічі. Потім установлюють гумову прокладку на верхнє кільце перехідного фланця і приступають до опускання вводу в перехідний фланець, для чого ввод вивішують у центрі отвору фланця. Після того як ввод вивішено над отвором фланця, у центральну трубу вводу пропускають кіперну стрічку або гнучкий канатик, до якого прикріплюють контактну шпильку, припаяну до кінця кабелю. Шпильку витягають через центральну трубу.

Трансформатори з регулюванням напруги під навантаженням поставляють комплектно з перемикаючим пристроєм. При ревізії активної частини трансформатора приходиться від’єднувати горизонтальний вал (рознімна ланка між перемикачами і контакторами) і відключати кінці відводів від контакторів. Після ревізії вал установлюють на місце, для цього привід перемикаючого пристрою і рухомі контакти ставлять у положення 1. Потім у з’єднувальну муфту вала перемикача встановлюють кінець горизонтального вала зі шпонкою. На іншому кінці вала з’єднують конусні диски, стежачи за тим, щоб збіглися риски дисків знімного вала і вала контакторів. Роботу перемикаючого пристрою після монтажу перевіряють, прокручуючи вручну механізм від початкового до граничного положення, а потім пускають перемикаючий пристрій у хід електродвигуном.

Монтаж розширника і газового реле.

Перед монтажем попередньо перевіреного і випробуваного на герметичність розширника його промивають сухим і чистим трансформаторним маслом. На кришці трансформатора встановлюють два кронштейни, на яких тимчасово закріплюють розширник; остаточно розширник установлюють після приєднання до нього патрубка з газовим реле й очищення його внутрішньої поверхні від іржі до металевого блиску і покриття лаком. Перевірене в лабораторії газове реле монтують на маслопроводі на клінгеритових (або коркових) прокладках, покритих бакелітовим лаком. Оглядове вікно газового реле монтують на стороні, зручної для огляду. Верхній фланець газового реле встановлюють горизонтально (з перевіркою ватерпасом), мастилопровід, що з’єднує з розширником, монтують з підйомом 1,5—2% від трансформатора убік розширника для того, щоб краще забезпечити проходження газів у реле. У змонтованому корпусі газового реле встановлюють поплавкову систему таким чином, щоб стрілка на її кришці вказувала напрямок руху масла від бака трансформатора до розширювача. Потім остаточно встановлюють розширювач, закріплюючи його хомутами і шпильками. Провода до газового реле (для захисту їх від роз’їдання маслом) прокладають у хлорвінілових трубках.


Читайте також:

  1. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  2. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  3. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  4. Вибір будівельних машин, механізмів і технологічного транспорту для комплексної механізації монтажних робіт
  5. ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ
  6. Вимоги до монтажу систем газопостачання
  7. Демонтажні роботи
  8. До початку монтажу газових вводів повинні бути загерметизовані вводи в підвальні приміщення всіх інженерних комунікацій.
  9. Електромонтажних робіт.
  10. Електромонтажні роботи
  11. Забезпечення якості монтажних робіт
  12. Загальні вимоги до монтажу




Переглядів: 534

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Монтаж трансформаторів струму і напруги. Монтаж і зборка трансформаторів. Техніка безпеки. | Монтаж реле рівня масла і вихлопної т р у б и.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.