Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Стрибки із затримкою вводу в дію парашута

90.Стрибками з затримкою вводу в дію парашутаназиваються стрибки з парашутами, під час яких парашутисти вводять в дію парашути після відділення від повітряного судна більш ніж через 5 секунд.

Вони виконуються із застосуванням ручного способу розкриття після вільного падіння або стабілізованого зниження парашутиста.

91. Затримка вводу основногопарашута вдію використовується:

- для зменшення динамічного навантаження в момент розкриття куполу основного парашута при виконанні стрибків з парашутом із повітряних суден на великих швидкостях польоту;

- при виконанні навчально-тренувальних стрибків з парашутом;

- під час десантування з великих висот – з метою маскування десанту під час зниження, уникнення можливого обстрілу противником у повітрі і збільшення купчастості приземлення;

- у випадках вимушеного залишення повітряного судна на великих висотах;

- під час здійснення стрибків з парашутом спортсменами-парашутистами для виконання вправ у повітрі під час вільного падіння;

- при виконанні норм спортивних розрядів, встановленні рекордів або випробуванні спортивних парашутів.

92. До виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутом із затримкою вводу парашута в дію допускаються особи, які добре засвоїли порядок здійснення стрибків з парашутом зі стабілізацією або вільним падінням.

93. Перед здійсненням стрибків з парашутом із тривалою затримкою вводу в дію основного парашута фахівцями повітрянодесантної служби проводиться точний розрахунок висоти відділення від повітряного судна, враховуючи час затримки, швидкість падіння парашутиста та висоти вводу в дію основного парашута.

У всіх випадках виконання стрибків з затримкою основний парашут вводиться в дію на висоті не менше 600 м над рівнем площадки приземлення. Відповідно до цього встановлюється механізм парашутного приладу з врахуванням перевищення місцевості над рівнем моря і барометричним тиском дня.

94. Тривалість затримки вводу в дію основного парашута вимірюється наступними способами:

- відліком часу особисто парашутистом;

- відліком часу за допомогою секундоміра;

- спостереженням за зміною висоти зниження за допомогою висотоміра.

За першим способом парашутист, відділившись від повітряного судна, веде відлік: “п’ятсот один”, “п’ятсот два”, “п’ятсот три” і т.д. до заданого часу затримки вводу в дію парашута. Цей спосіб застосовується для затримки вводу в дію парашута не більше 10 секунд.

При затримці вводу в дію парашута більше 10 секунд парашутисту для контролю за часом вводу в дію основного парашута додатково видається секундомір або висотомір. Відділившись від повітряного судна, парашутист включає секундомір уважно спостерігає за часом та висотою зниження, але відлік часу веде також: “п’ятсот один”, “п’ятсот два”, “п’ятсот три” і т.д.

95. Під час тривалого зниження під куполом стабілізуючої системи парашутист має змогу розвертатись навколо своєї осі і переміщуватись у горизонтальному напрямку. Це досягається завдяки зміні положення рук і ніг в період стабілізації. Вміння керувати своїм тілом під час стабілізації дозволяє парашутистові вільно орієнтуватися в повітрі, уникати сходження з іншими парашутистами і вибирати найбільш придатне місце для приземлення.

Розвороти вліво або вправо під час зниження під куполом стабілізуючої системи здійснюється наступним чином: - для виконання розвороту вліво необхідно витягнути вперед обидві руки долонями до низу і розвернути кисті рук долонями вправо, при цьому ліву руку тримати трохи ближче до тулуба (рис. 5); - для виконання розвороту вправо – кисті рук розвернути долонями вліво і трохи далі витягнути ліву руку. Для виконання горизонтального переміщення під час зниження під куполом стабілізуючої системи необхідно розвернутися в бік бажаного напрямку, витягнути вперед руки під кутом 45%, з’єднати ноги разом, не згинаючи їх в колінах, винести вперед паралельно рукам (рис. 6).
 
 

 

Рисунок 5 Рисунок 6

Під час зниження під куполом стабілізуючої системи парашутист може обертатись навколо своєї вертикальної осі. Для запобігання обертального руху, необхідно витягнути руки вперед та обертом кистей вліво або вправо утримати тіло від обертання до моменту вводу в дію основного парашуту (рис. 5).



Читайте також:

  1. Автоматизація вводу
  2. Гасіння куполу парашута Гасіння куполу парашута
  3. Діти із затримкою психічного розвитку
  4. До зовнішнього водопроводу належать усі пристрої та споруди для забору, очищення, зберігання та розподілу води мережею до вводу в будівлю.
  5. Застосування запасного парашута
  6. Застосування запасного парашута Дії парашутистів у повітрі
  7. Максимальна кількість десантників для здійснення стрибків з парашутом із вертольота типу Мі-8 – 16 чол. у рампу (спортивні стрибки з парашутом у двері – до 20 чол.)
  8. Настроювання засобів вводу-виводу даних.
  9. Область вводу / виводу мікроконтролерів AVR
  10. Організація вводу-виводу
  11. Організація програмного забезпечення вводу \ виводу
  12. Стрибки з вертольоту Мі-8




Переглядів: 619

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Фото 14 Фото 15 Фото 16 Фото 17 | Дії парашутиста в особливих випадках

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.