Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Настроювання засобів вводу-виводу даних.

Настроювання клавіатури.

Клавіатура має кілька параметрів, які можна набудовувати. Насамперед, варто призначити комбінацію клавіш для перемикання мов набору символів. Розташування символів національного алфавіту на клавішах клавіатури називається розкладкою клавіатури. Клавіатура має властивість повтору натиснутої клавіші: якщо клавішу затримати в натиснутому положенні, то по закінченні деякого інтервалу часу починається автоматичне уведення символу. Регулювати можна два параметри: величину затримки перед повтором і частоту повтору.

Настроювання клавіатури виконують у діалоговому вікні Властивості: Клавіатура, що відкривають подвійним щигликом на значку Клавіатура у вікні Панель керування. На вкладці Швидкість представлені засоби настроювання параметрів функції автоповтора символів, а також засобу керування частотою мерехтіння курсору.На вкладці Мова представлені засоби для установки додаткових розкладок клавіатури й елементи керування для вибору клавіатурної комбінації, що перемикає розкладку. Тут же можна вибрати розкладку, прийняту за замовчуванням, а також задати відображення індикатора розкладки на панелі індикації. При наявності цього індикатора діалогове вікно настроювання властивостей клавіатури зручніше відкривати через контекстне меню індикатора.

 

Настроювання миші.

Як і клавіатуру, мишу можна набудовувати. Насамперед, набудовують чутливість миші до переміщення й до подвійного щиглика. Параметри чутливості визначаються швидкістю переміщення покажчика миші (якщо чутливість висока, то стає важко встановити покажчик у потрібну крапку – позиціювати).

Настроювання миші виконують у діалоговому вікні Властивості: Миша, що відкривають за допомогою значка Миша у вікні Панель керування. На вкладці Кнопки миші представлені засоби призначення лівій або правій кнопці функцій основної кнопки, а також засобу настроювання інтервалу часу між щигликами, при якому два окремих щиглики інтерпретуються як один подвійний.На вкладці Покажчики представлені засоби для вибору схеми покажчиків миші. Схема покажчиків являє собою іменовану сукупність настроювань форми покажчиків миші, що зберігає в окремому файлі. Необхідність у зміні стандартних покажчиків може бути викликана бажанням зробити їх більше розбірливими для людей з ослабленим зором або для користувачів портативних комп'ютерів з жидкокристалическим екраном.

На вкладці Переміщення представлені засоби для керування чутливістю миші, а також засобу керування величиною шлейфа, що тягнеться за покажчиком (необхідність у ньому виникає при роботі з малоконтрастними дисплеями, наприклад жидкокристаллическими дисплеями портативних комп'ютерів).

 

Настроювання стилю керування операційною системою.

 

В операційній системі Windows існує кілька стилів керування. Так званий класичний стиль керування характерний тим, що об'єкти виділяють одним щигликом, а відкривають двома щигликами. Новий стиль (стиль Web) характерний для роботи в Інтернеті. Він має на увазі, що об'єкти виділяють простим наведенням покажчика миші (без щиглика), а відкривають одним щигликом. Даний стиль дозволяє трохи підвищити продуктивність у ряді операцій з об'єктами, але не дуже зручний при проведенні групових операцій. Про те, що система працює в стилі Web неважко догадатися по підписах значків й ярликів - вони зображуються з підкресленням.

Вибір того або іншого стилю керування виконують включенням відповідного перемикача на вкладці Загальні діалогові вікна Властивості папки (Пуск ► Настроювання ► Властивості папки).

 

 

Настроювання елементів оформлення Windows .

 

Операційна система Windows дозволяє використати як тло Робочого стола фоновий візерунок, фоновий малюнок або власний малюнок по розсуду користувача. Вибір методу оформлення здійснюють на вкладці Тло діалогового вікна Властивості: Екран, що відкривають за допомогою значка Екран у вікні Панель керування або за допомогою пункту Властивостіконтекстного меню Робочого стола.

При виборі об'єкта, використовуваного як тло, передбачається, що він перебуває в папці C:\Wlndows. Якщо це вас не влаштовує, шлях доступу до потрібної папки з малюнками можна вказати за допомогою командної кнопки Огляд. При виборі фонового візерунка надаються засоби для його редагування й збереження, тобто для створення нових фонових візерунків на основі наявних. При виборі фонового малюнка надаються засоби для вибору способу його розташування (по центрі екрана або на повному екрані). В останньому випадку можливий вибір варіанта Розтягти (з перемасштабуванням зображення відповідно до розміру Робочого стола) або варіанта Поруч (без перемасштабування, але з розмноженням копій малюнка по всьому полю Робочого стола).

Настройка екранної заставки.

Екранні заставки — це динамічні зображення, відтворення яких включається автоматично при відсутності протягом заданого часу подій, викликаних користувачем. Первісне призначення заставок полягало в тому, щоб знизити погрозу «вигоряння люмінофора» на тих ділянках екрана, які піддані особливо тривалому стаціонарному впливу електронного променя. Результатом цього ефекту було утворення бурих плям у місцях тривалого впливу лучачи. Сучасним моніторам ефект «вигоряння люмінофора» не грозить, але екранні заставки продовжують використати як засіб приховання екранної інформації від сторонніх спостерігачів у період відсутності власника комп'ютера на робочому місці.

Вибір і настроювання режиму дії екранної заставки здійснюють на вкладці Заставка діалогового вікна Властивості: Екран. Представлені тут засобу настроювання дозволяють задати інтервал часу, по закінченні якого при відсутності подій, викликаних користувачем, відбувається автоматичний запуск заставки, а також призначити пароль, без знання якого не можна відключити заставку й повернутися до поточної роботи. Вибір заставки - дуже захоплююче заняття.


Читайте також:

  1. Cтруктура апаратних засобів ІВС
  2. Амортизація основних засобів
  3. Амортизація основних засобів, основні методи амортизації
  4. Амортизація основних засобів.
  5. Аналіз ефективності використання основних засобів.
  6. Аналіз зображувальних засобів. Застосування цілісного аналізу
  7. Аналіз оборотності засобів
  8. Аналіз основних засобів
  9. Аналіз руху основних засобів
  10. Аналіз стану основних засобів
  11. Архіватори даних.
  12. Аудит основних засобів




Переглядів: 892

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Настроювання панелі завдань і головного меню. | Структура вікна папки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.