Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



У разі сходження парашутистів у повітрі (коли купол одного з них опинився

(коли обидва куполи почали гаснути) над іншим)

- у випадку попадання парашутиста на купол нижнього парашутиста він зобов’язаний коротшим шляхом збігти з купола нижнього парашутиста, якщо ж верхній парашутист заплутався у куполі нижнього парашутиста, він повинен звільнитися від заплутування не застосовуючи ножа, про що він зобов’язаний повідомити голосом нижнього парашутиста; якщо звільнитися не вдалося, верхній парашутист віддає команду нижньому парашутисту на введення в дію запасного парашута а сам тримається за купол, у якому він заплутався, до приземлення. Після цього застосувати метод сковзання у протилежний бік від парашутиста з яким трапилось зіткнення.

- у випадках, коли неможливо уникнути попадання у стропи іншого парашутиста внаслідок сходження, парашутист зобов’язаний розкинути руки і ноги в сторони для виключення можливості попадання в стропи парашута іншого парашутиста.

102. Під час зниження під парашутом може виникнути розкачування парашутиста, яке на значній висоті не викликає небезпеки, але перед землею може зашкодити нормальному приземленню парашутиста. Розкачування можна зупинити методом підтягування строп. Для цього необхідно у крайній верхній точці коливання різко підтягнути декілька строп з боку напрямку руху і тримати їх у такому положенні доки парашутист не опуститься до нижньої точки, після чого стропи треба відпустити і в крайньому протилежному положенні підтягнути протилежні стропи. Так необхідно зробити декілька разів, доки коливання не зупиняться.

При цьому необхідно уважно стежити за наближенням землі для того щоб своєчасно приготуватися до приземлення (дії по запобіганню коливання парашутист повинен зупинити на висоті не нижче 150 м від землі (води), після чого приготуватися до приземлення (приводнення). 103. Під час здійснення стрибків з парашутом парашутист може випадково потрапити на будови, ліс, лінії електромереж тощо, а у бойових умовах для виконання поставлених завдань десантування може здійснюватися на міста і села, ліс та інші об’єкти. Кожен парашутист зобов’язаний знати основні правила дій під час приземлення на перешкоди. 104. При неможливості уникнути зіткнення парашутиста з перешкодою, необхідно згрупуватися, звести ноги разом і зустріти перешкоду всією площиною ступні ніг (рис. 13).     Рисунок 13 Дії парашутиста у разі приземлення на перешкоди

105. У випадку коли парашутист здійснює приземлення на ліс, він повинен на висоті до 150 м від землі розвернутися обличчям у бік перешкоди, з урахуванням напрямку вітру, щоб зустріти перешкоду ступнями ніг зведених разом, для запобігання отримання травм закрити обличчя руками (долонями до себе) від удару об стовбур і гілки дерев (рис. 14). Якщо парашутист зачепився на дереві і він не може самостійно спуститися з нього, то дозволяється використати запасний парашут, розпустивши його (рис. 15).

106. Якщо парашутист приземлився на дах будови, він повинен будь-що утриматись на ньому і негайно звільнитись від підвісної системи парашута, або розкрити замок відокремлення вільних кінців підвісної системи парашута (рис. 16). У випадку приземлення на край даху потрібно, не допустивши гасіння куполу, швидко відштовхнутися від перешкоди і продовжити спуск (рис. 17).

 

Рисунок 14 Рисунок 15


Читайте також:

  1. Академічне релігієзнавство. Підручник. За науковою редакцією професора А.Колодного. - К.: Світ Знань, 2000.- 862 с
  2. Алельні гени, знаходячись у гетерозиготному стані, не зливаються, не змінюють один одного і, не втрачаючи своєї індивідуальності, передаються в гамети.
  3. Аналіз при наявності одного обмеження
  4. Антропогенне забруднення природного середовища. Джерела забруднень
  5. Апаратура методу природного магнітного поля
  6. АРХІТЕКТУРА НАРОДНОГО ЖИТЛА В УКРАЇНІ.
  7. БАЖАННЯ і НАМІРИ - це миттєво виникаючі і досить часто змінюють один одного мотиваційні суб'єктивні стани, що відповідають змінюваних умов виконання дії.
  8. Баланс робочого часу одного середньооблікового працівника
  9. Буфер обміну — це тимчасове місце зберігання інформації, яку було скопійовано або переміщено з одного місця з метою використання в іншому.
  10. В УМОВАХ ПРИРОДНОГО ЗАЛЯГАННЯ
  11. В – середня тривалість додаткової відпустки одного працівника, що має
  12. Валентність — це здатність атомів одного елемента сполу­чатися з певним числом атомів інших елементів під час утворення хімічних сполук.




Переглядів: 417

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Дії парашутиста у разі Дії парашутиста у разі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.