Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Особливості організації і проведення стрибків з парашутом на воду

239. Навчально-тренувальні стрибки з парашутом на воду дозволяється проводити тільки вдень при температурі води не нижче +18°С і глибині водоймища не менше 1,5 м. При здійсненні стрибків на воду парашутистами-водолазами у водолазному спорядженні температура води повинна відповідати технічним характеристикам водолазного спорядження яке забезпечує безпечне виконання поставленого завдання та безпеку здоров’я парашутиста-водолаза і глибині водоймища не менше 3 м.

Береги району приводнення парашутистів повинні мати хороші під’їзні шляхи, що забезпечують доставку до водоймища рятувальних плавальних засобів і підхід автотранспорту. Як і площадка приземлення, водойма повинні мати з усіх сторін 500-метрову зону безпеки, вільну від будов, ліній електропередач, пеньків, стовпів, та інших перешкод.

Розміри площадки приводнення та серія здійснення стрибків з парашутом розраховуються відповідно до пункту 229 цієї Настанови.

240. Стрибки з парашутом на водоймища, як правило, проводяться тільки з одиночних повітряних суден з інтервалами, котрі забезпечують прийом парашутистів, які приводнилися.

241. Для забезпечення стрибків з парашутом на водоймища у розпорядження керівника стрибків з парашутом, крім посадових осіб, які забезпечують підготовку парашутистів на аеродромі (старті), виділяється спеціальний наряд до складу якого входять:

- черговий офіцер повітрянодесантної служби;

- черговий по району приводнення;

- рятувальна команда з необхідними плавальними засобами (катери, човни, рятувальні круги, шнур довжиною 25 м з грузилом і поплавком, засоби зв’язку);

- черговий лікар з медичними засобами.

Рятувальна команда та плавальні засоби розподіляються окремо для надання допомоги на воді, підбирання парашутів та доставки парашутистів на берег. Засоби для надання допомоги на воді повинні бути, як правило, з двигунами. На всіх катерах, які призначені для прийому з води парашутистів при заході повітряного судна на бойовий курс повинні бути запущені двигуни з метою негайного надання допомоги парашутистам (парашутистам-водолазам), які приводнюються, та своєчасного ухилення від попадання парашутиста (парашутиста-водолаза) на катер.

Особи, які призначені у склад рятувальної команди, повинні бути одягнуті у рятувальні жилети, вміти добре плавати та знати основні правила надання допомоги парашутистам у разі нещасного випадку на воді. При здійсненні стрибків з парашутом парашутистами-водолазами до складу рятувальних команд повинні бути включені водолази одягнуті у водолазне спорядження (дихальні апарати). Якщо парашутист-водолаз після приводнення повинен виконувати тактичне завдання під водою, йому повинно бути призначено окремий супроводжуючий плавзасіб. Чисельність рятувальної команди та кількість рятувальних плавальних засобів у районі приводнення визначаються командиром з’єднання (військової частини) у кожному окремому випадку з урахуванням кількості особового складу, який десантується та інтенсивності десантування.

242. Командний пункт чергового по району приводнення, пункт медичної допомоги і збірний пункт організовуються на березі з урахуванням напрямку вітру, таким чином, щоб напрямок вітру був з води на берег, на якому визначено збір парашутистів після приводнення. У випадку, коли стрибки з парашутом проводяться на великі водоймища (море, водосховище, велике озеро тощо), десантування може проводитись незалежно від напрямку вітру, збірний пункт організовується в найближчій точці (окремому катері, плавзасобі, тощо) від району приводнення парашутистів.

Центр приводнення позначається однією або кількома надувними рятувальними човнами (плотами). До початку стрибків з парашутом командир з’єднання (військової частини) зобов’язаний забезпечити доставку на збірний пункт сухого обмундирування та взуття для парашутистів.

Дозволяється здійснювати стрибки з парашутом на водну поверхню при температурах води та повітря, які нижчі від допустимої норми, тільки при застосуванні водолазного спорядження, яке за своїми технічними характеристиками забезпечує безпечне виконання поставленого завдання та безпеку здоров’я парашутиста.


Читайте також:

  1. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  2. II. Організація і проведення спортивних походів
  3. IV. Закономірності структурно-функціональної організації спинного мозку
  4. PR-відділ організації: переваги і недоліки
  5. V Практично всі психічні процеси роблять свій внесок в специфіку організації свідомості та самосвідомості.
  6. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  7. VI.3.3. Особливості концепції Йоганна Гайнріха Песталоцці
  8. VI.3.4. Особливості концепції Йоганна Фрідриха Гербарта
  9. А. Особливості диференціації навчального процесу в школах США
  10. Автоматичний розрахунок суми проведення.
  11. АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ
  12. Агітація за і проти та деякі особливості її техніки.




Переглядів: 805

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Забезпечення прийому парашутистів на площадці приземлення | Особливості організації і проведення стрибків з парашутом взимку

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.