Укладання в рюкзак РД-54 предметів бойової викладки
При укладці в рюкзак предметів бойової викладки, в першу чергу заповнюється ранець рюкзака. Укладка предметів в ранець проводиться в наступній послідовності. На дно ранця укладається продукти харчування, потім казанок комбінований, патрони в пачках, засоби протихімічного захисту, рушник, мило та ложка.
Одну з бокових кишень можна використовувати для розміщення нижньої частини зброї, другу, в залежності від спеціальності десантника. При укладанні гранати до РПГ-7Д, покласти у малу кишеню детонатор та зав’язати її. Покласти у бокову кишеню корпус гранати балістичним наконечником догори, пенал з пороховим зарядом і стабілізатором та застібнути клеванти.
При укладанні ручної протитанкової гранати відвернути від неї рукоятку. Корпус та рукоятку вкласти у бокову кишеню рюкзака, а запал у мале відділення перегородки сумки для гранат. Під час екіпіровки сапера, в бокової кишені ранця розміщується вибухові речовини в шашках. Пенал з приладдям для вибуху розміщується в ранці рюкзака окремо від вибухових речовин. В бокової кишені ранця кулеметник або автоматник розміщує патрони в пачках. У боковій кишені дозволяється укладка засобів протихімічного захисту та інші предмети що не вміщуються в ранець. При заповненні ранця рюкзака в сумки укладаються магазини автомата, ручні гранати. Лопата укладається в спеціальний чохол рюкзака. Магазини автомата укладаються в сумку кришками до гори, а вигнутим боком у бік малої саперної лопати. При укладки ручної гранати Ф-1 (РГД-5, РГО, РГН) запал гранати розміщується в великому відділенні перегородки сумки для гранати. В вільному відділенні сумки можуть розміщуватись патрони в пачках або приладдя для чистки автомата.
Мала лопата укладається в чохол. Для стрибка лопата укладається держаком догори так, щоб увігнута частина лотка прилягала до спини десантника. Держак лопати вставляється у кишеню ватника правого плечового ременя. В бойовому положенні лопата укладається в чохол держаком вниз.