Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Декларування товарів та інших предметів із застосуванням ВМД

Транспортні засоби, товари та предмети підлягають обов'язковому декларуванню митницям України. Декларування здійснюється шляхом заяви у встановленій формі точних даних та мети переміщення через митний кордон України товарів, майна та інших предметів і про самі товари, майно та інші предмети, а також будь-яких відомостей, необхідних для митного контролю та митного оформлення.

З 1 січня 1993 р. підлягають обов'язковому декларуванню митницям та митному оформленню у встановленому діючим митним законодавством порядку товари та інші предмети при вивезенні їх з України в країни колишнього Союзу РСР та ввезенні з цих країн в Україну. Такі товари та інші предмети декларуються митницям шляхом подання вантажної митної декларації й оформлюються в митному відношенні митницею, в зоні діяльності якої розташований відправник чи одержувач цих товарів. Декларування товарів, майна , Інших предметів здійснюється підприємствами, що ввозять в Україну або вивозять з України такі товари, майно та інші предмети самостійно або на договірній основі через організації, визначені митницею як декларанти. Визнання підприємства як декларанта і допущення його до декларування на підставі договору здійснюється шляхом видачі митницею такому підприємству свідоцтва про визнання його як декларанта. Порядок допущення до декларування на підставі договорів, а також права й обов'язки декларантів передбачено статтями 47, 48 Митного кодексу України та Положенням про діяльність митних брокерів на території України. Самостійне декларування товарів може здійснюватись учасником ЗЕД, який є стороною зовнішньоекономічного договору, або за його дорученням одержувачем таких товарів в Україні, або їх відправником за межі України. Предмети, що переміщуються через митний кордон України громадянами, декларуються цими громадянами.

Вантажна митна декларація — складений письмово уніфікований адміністративний документ (УАД), у якому декларантом заявлена мета переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів, містяться точні дані про самі товари та предмети, транспортні засоби, а також інформація, необхідна для здійснення митного контролю, митного оформлення, нарахування митних платежів, формування державної та митної статистики.

ВМД, заповнена декларантом згідно з діючими правилами, засвідчена ним у встановленому порядку та подана митному органу для оформлення, — це документально оформлена заява особи, яка таким чином бере на себе відповідальність за достовірність викладених у ВМД відомостей, закріплюється одним із видів митного забезпечення (штамп «Під митним контролем») на всіх аркушах ВМД та реєстраційним номером, а також реєстрацією ВМД у журналі обліку ВМД. Після завершення цієї процедури декларант несе юридичну відпові­дальність за відомості, зазначені у ВМД. Ця декларація не може бути відкликана декларантом. Відповідальність за незаявлення в декларації точних відомостей передбачена чинним законодавством.

ВМД оформлюється на єдиних стандартних самокопіювальних бланках встановленого зразка А4, що виготовляються друкарським способом. Оформлення ВМД з використанням інших бланків не допускається. Контроль за оформленням ВМД на єдиних стандартних бланках здійснюється Державною митною службою. Для митного оформлення використовуються бланки аркушів ВМД: основних — форми МД-2 та додаткових — форми МД-3. Під час митного оформлення товарів у випадках, визначених ДМСУ, замість додаткових аркушів МД-3 допускається застосування специфікацій форми МД-8.

Кількість бланків форми МД-2, МД-3, необхідних для надання митниці при митному оформленні однієї декларації, та порядок використання МД-8 встановлюється Державною митною службою. На сьогодні комплект ВМД складається з п'яти зброшурованих номерних основних аркушів форми МД-2 та аналогічно МД-3, МД-8.

 


Читайте також:

  1. IV. Вартість знака для товарів і послуг та фірмового найменування
  2. IV. Відмінність злочинів від інших правопорушень
  3. V теорія граничної корисності визначає вартість товарів ступенем корисності останньої одиниці товару для споживача.
  4. VII. За видами товарів і послуг
  5. Аверсивную терапію використовують, як правило, при лікуванні алкоголізму, нікотиновій залежності і деяких інших захворювань.
  6. Автомати для продажу штучних товарів
  7. Автомобільні ваги із застосуванням цифрових датчиків
  8. Алгоритм із застосуванням річної облікової ставки d.
  9. Амортизація інших необоротних матеріальних активів
  10. Аналіз міжринкової взаємодії товарів і грошей
  11. Аналізцін і товарівконкурентів
  12. Асортимент шкільних товарів




Переглядів: 652

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Порядок митного оформлення | Загальний порядок оформлення ВМД

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.