Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Курс лекцій з зоології безхребетних 21 сторінка

 

3.1.2. Товариство має право збільшувати Статутний фонд, якщо всі раніше випущені акції повністю оплачені за вартістю не нижче номінальної. Збільшення Статутного фонду здійснюється шляхом випуску нових акцій, обміну облігацій на акції або збільшення номінальної вартості акцій.

 

3.1.3. Товариство має право зменшувати Статутний фонд шляхом зменшення номінальної вартості акцій чи кількості акцій через купівлю їх частини у Акціонерів для їх подальшого анулювання.

 

3.1.4. Рішення про збільшення чи зменшення Статутного фонду Товариства приймається виключно Загальними зборами Акціонерів Товариства.

 

3.2. Акції. Акції Товариства є простими іменними акціями і нумеруються послідовно. Будь-яка передача акцій Акціонерами відображатиметься у Реєстрі власників іменних цінних паперів Товариства та не потребує внесення змін чи доповнень до цього Статуту. Будь-який додатковий випуск акцій Товариства відображатиметься у Статуті Товариства шляхом внесення до нього змін та доповнень, а також у Реєстрі власників іменних цінних паперів Товариства.

 

3.3. Випуск сертифікатів акцій. Кожному Акціонеру Товариством видається Сертифікат акцій на сумарну номінальну вартість акцій, яким посвічується право власності Акціонера на акції Товариства.

 

3.4. Неспроможність здійснити оплату. Неспроможність будь-кого з Акціонерів вчасно здійснити оплату своїх акцій згідно з окремим договором з Товариством про підписку на акції регулюється умовами такого договору про підписку на акції та правилами чинного законодавства.

 

3.5. Реєстр власників іменних цінних паперів Товариства. Щодо іменних цінних паперів Товариства, у тому числі іменних акцій Товариства, ведеться Реєстр власників іменних цінних паперів Товариства (надалі "Реєстр"). Ведення Реєстру здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

3.6. Загальні положення про обіг акцій Товариства. Будь-який Акціонер може без обмежень продавати або іншим шляхом відчужувати акції Товариства (надалі "Продаж акцій Товариства") іншим юридичним та фізичним особам, однак за умови обов'язкового додержання відповідних правил та процедур, що встановлені цим Статутом та чинним законодавством України. Порушення правил та процедур Продажу акцій Товариства, що встановлені цим Статутом та чинним законодавством України, тягне за собою юридичну недійсність такого продажу і особа, що одержала акції Товариства з порушенням встановлених цим Статутом та чинним законодавством України правил та процедур про Продаж акцій Товариства, не набуває прав на акції Товариства та прав Акціонера Товариства.

 

3.7. Правила і процедури продажу акцій Товариства. Продаж акцій Товариства здійснюється відповідно до чинного законодавства України, цього Статуту, а також Правил обігу акцій Товариства, які можуть бути запроваджені затверджені за рішенням Спостережної ради Товариства. Правила обігу акцій Товариства повинні відповідати чинному законодавству та цьому Статуту.

 

3.8. Додаткові питання, що випливають з прав на акції.

 

3.8.1. Кожен Акціонер має переважні права підписатися на будь-які акції нового випуску пропорційно кількості акцій, якими володіє такий Акціонер на момент такого випуску акцій. Якщо будь-який із Акціонерів вирішить не підписуватися на максимальну кількість акцій нового випуску, на яку вже має право, всі інші Акціонери, на свій вибір, можуть підписатися на такі акції, пропорційно кількості своїх акцій на момент такого випуску. Акціонер вважається таким, що відмовився від наданого йому переважного права підписатися на акції Товариства нового випуску, якщо протягом періоду часу, що встановлює Товариство згідно з підпунктом 3.8.2 цього Статуту для реалізації Акціонерами цього права, він не підпишеться на запропоновані акції нового випуску.

 

3.8.2. Умови підписки на будь-які акції нового випуску визначаються в інформації про випуск акцій, в якій, серед іншого, встановлюється період, протягом якого Акціонерами може бути використане переважне право на придбання додатково випущених акцій. Такий період повинен тривати не менше, ніж 4 (чотири) тижні з дати опублікування інформації.

 

3.8.3. Товариство має право викупити у Акціонера оплачені ним акції тільки за рахунок сум, що перевищують Статутний фонд, для їх подальшого перепродажу, розповсюдження серед своїх працівників чи анулювання. Такі акції мають бути реалізовані або анульовані у термін не більше одного року. Протягом такого періоду розподіл прибутку, голосування і визначення кворуму на Загальних зборах Акціонерів провадиться без урахування придбаних Товариством власних акцій.

 

СТАТТЯ 4. РОЗПОДІЛ ПРИБУТКІВ. ВІДРАХУВАННЯ РЕЗЕРВНОГО ТА ІНШИХ ФОНДІВ

 

4.1. Розподіл прибутків. Загальні збори Акціонерів затверджують або відхиляють розподіл чистого прибутку та нарахування дивідендів на підставі пропозицій Спостережної ради Товариства.

 

4.2. Створення фондів. Крім Статутного фонду. Товариство створює Резервний фонд, Фонд споживання та інші фонди, створення яких вимагається законодавством України або може визначатися Спостережною радою Товариства. Всі рішення щодо утворення або ліквідації фондів, їх розміру приймається Спостережною радою Товариства за поданням Правління. Правління самостійно визначає напрямки використання коштів фондів Товариства та подає Спостережній раді звіт про їх використання.

 

4.3. Резервний фонд. Розмір Резервного фонду становить 25% Статутного фонду Товариства. Товариство робитиме щорічні відрахування до Резервного фонду у розмірі 5% суми чистого прибутку до моменту, коли Резервний фонд досягне свого встановленого розміру. Резервний фонд використовується для покриття збитків та позапланових витрат Товариства.

 

СТАТТЯ 5. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ ТОВАРИСТВА

 

5.1. Органи Товариства. Товариство має такі органи управління та контролю:

 

5.1.1. Загальні збори акціонерів.

 

5.1.2. Спостережна рада.

 

5.1.3. Правління.

 

5.1.4. Ревізійна комісія.

 

СТАТТЯ 6. ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ

 

6.1. Вищий орган Товариства. Вищим органом Товариства є Загальні збори Акціонерів: Чергові або Позачергові. Загальні збори Акціонерів мають усі права та повноваження, встановлені чинним законодавством України і цим Статутом.

 

6.2. Чергові та Позачергові збори.

 

6.2.1. Чергові Загальні збори Акціонерів (надалі "Чергові збори") скликаються та проводяться один раз на рік протягом 90 (дев'яноста) календарних днів після закінчення Фінансового року Товариства.

 

6.2.2. Позачергові збори Акціонерів (надалі "Позачергові збори") скликаються в разі неплатоспроможності Товариства для вирішення термінових питань, що виходять за межі компетенції відповідних органів управління Товариства, та в інших випадках, якщо цього вимагають інтереси Товариства. Позачергові збори повинні бути скликані Правлінням Товариства на письмову вимогу Спостережної ради Товариства або Ревізійної комісії. Правління Товариства зобов'язане протягом 20 (двадцяти) днів з моменту отримання письмової вимоги прийняти рішення про скликання Позачергових зборів з порядком денним, запропонованим Спостережною радою Товариства або Ревізійною комісією.

 

6.2.3. Акціонери, які володіють у сукупності більш як 10 (десяти) відсотками голосів, мають право вимагати скликання Позачергових зборів у будь-який час і з будь-якого приводу. Якщо протягом 20 (двадцяти) днів Правління не виконало зазначеної вимоги, Акціонери мають право самі скликати Позачергові збори відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

6.2.4. У випадку неплатоспроможності Товариства, загрози існуванню Товариства, а також, коли діяльність Правління суперечить інтересам Товариства та його Акціонерам, Акціонери, які володіють у сукупності більш як 20 (двадцяти) відсотками голосів, у разі, якщо вони вирішили не використовувати надане їм законом право вимагати від Правління скликання Позачергових зборів (підпункт 6.2.3 цього Статуту), можуть негайно самі скликати Позачергові збори. У цьому випадку такі Акціонери не менш ніж за 5 (п'ять) днів до дати проведення Позачергових зборів зобов'язані зробити загальне повідомлення про скликання Позачергових зборів у місцевій пресі за місцезнаходженням Товариства і в одному із офіційних друкованих видань Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України чи Державної Комісії з цінних паперів та фондового ринку із зазначенням часу і місця проведення Позачергових зборів та порядку денного.

 

6.3. Повідомлення про скликання Чергових або Позачергових зборів повинно щонайменше містити таку інформацію:

 

1. Назва та адреса Товариства.

 

2. Дата, місце і час проведення Зборів.

 

3: Питання, які мають розглядатися на таких Зборах (далі "Порядок денний").

 

4. Вказівку щодо типу Зборів - Чергові чи Позачергові. Якщо інше не встановлено цим Статутом та чинним законодавством України, Повідомлення про скликання Чергових зборів або Позачергових зборів надсилається Акціонерам листом через пошту України або вручається особисто за адресами, наведеними у Реєстрі, не менше як за 45 (сорок п'ять) днів до скликання таких Чергових зборів або Позачергових зборів. Крім того, повідомлення про скликання Чергових зборів або Позачергових зборів розміщується на дошці оголошень Товариства. У випадку, якщо серед Акціонерів Товариства є іноземні особи, повідомлення про скликання Чергових зборів або Позачергових зборів повинно бути також передано кожній з цих осіб факсом або через особу, призначену іноземним Акціонером. Повідомлення про скликання Позачергових зборів може надсилатися за меншу кількість днів та у інший спосіб за рішенням Спостережної ради Товариства, якщо цього вимагають інтереси Товариства.

 

6.4. Участь у Загальних зборах Акціонерів. У Загальних зборах Акціонерів мають право брати участь усі Акціонери, незалежно від кількості акцій, власниками яких вони є.

 

6.4.1. У Загальних зборах Акціонерів з правом дорадчого голосу можуть брати участь і члени виконавчих органів, які не є Акціонерами.

 

6.4.2. Правочинність Загальних зборів Акціонерів та прийняття ними рішень, порядок та термін їх скликання визначається відповідно до чинного законодавства України, цього Статуту та Регламенту Загальних зборів Акціонерів ВАТ "Торговий дім “Україна”, який затверджується Загальними зборами Акціонерів.

 

6.5. Компетенція Загальних зборів Акціонерів. До компетенції Загальних зборів Акціонерів належать:

 

6.5.1. Визначення основних напрямів діяльності Товариства і затвердження його планів та звітів про їх виконання.

 

6.5.2. Внесення змін та доповнень до Статуту Товариства.

 

6.5.3. Обрання та відкликання членів Спостережної ради Товариства, затвердження Положення про Спостережну раду.

 

6.5.4. Обрання та відкликання Голови Правління та членів Ревізійної Комісії Товариства.

 

6.5.5. Затвердження річних результатів діяльності Товариства, включаючи його дочірні підприємства, затвердження звітів і висновків Ревізійної Комісії, порядку розподілу прибутку, строк та порядок виплати частки прибутку (дивідендів), визначення порядку покриття збитків.

 

6.5.6. Створення, реорганізація та ліквідація дочірніх підприємств, філій та представництв, затвердження їх статутів та положень.

 

6.5.7. Прийняття рішення про припинення діяльності Товариства, призначення Ліквідаційної Комісії, затвердження ліквідаційного балансу.

 

6.5.8. Прийняття рішення про будь-яку зміну розміру Статутного фонду Товариства, включаючи його збільшення або зменшення, зміну номінальної вартості або анулювання Акцій, випуск нових або додаткових Акцій або Акцій певного класу, а також про розподіл будь-яких Акцій, на які ще не підписалися.

 

6.5.9. Розгляд та вирішення будь-яких інших питань щодо діяльності Товариства.

 

6.6. Передача Загальними зборами Акціонерів деяких питань для вирішення іншим органам Товариства. Окремі питання, які в можуть бути передані для вирішення Спостережній раді Товариства або Правлінню Товариства.

 

6.7. Обмеження щодо передачі Загальними зборами Акціонерів деяких питань для вирішення іншим органам Товариства. Повноваження, передбачені пунктами 6.5.2, 6.5.5, 6,5.6, 6.5.7 і 6.5.8, належать до виключної компетенції Загальних зборів Акціонерів і не можуть бути передані іншим органам Товариства.

 

6.8. Правочинність Загальних зборів Акціонерів. Будь-які Загальні збори Акціонерів вважаються правочинними, якщо на них присутні особисто Акціонери або їх уповноважені представники, які разом володіють більш ніж 60% (шістдесятьма) всіх голосів Товариства.

 

 

6.9. Представники (довіреної особи) Акціонерів. Будь-хто з Акціонерів може бути представлений на Загальних зборах Акціонерів своїм уповноваженим представником (довіреною особою), за умови, що всі призначення таких осіб здійснюються у письмовій або нотаріальній формі згідно з чинним законодавством. Довіреність є дійсною з дати її оформлення до того часу, що зазначений у ній, або доки Акціонер не анулює її у письмовій формі або нотаріальному порядку згідно з законодавством. Акціонер, що є юридичною особою, може реалізувати своє право голосу через будь-який статутний орган, який уповноважений діяти від його імені.

 

6.10. Голова Загальних зборів Акціонерів. На Загальних зборах Акціонерів головує особа, обрана Загальними зборами Акціонерів.

 

6.11. Протокол. Голова Загальних зборів Акціонерів призначає секретаря, не обов'язково з-поміж Акціонерів, для ведення протоколу винесених на обговорення питань, при чому такий протокол Загальних зборів Акціонерів заноситься до спеціально призначеного для цього журналу. Правильність і точність викладення у протоколі (який ведеться українською мовою), питань, обговорених на Загальних зборах Акціонерів, підтверджується головою та секретарем Загальних зборів Акціонерів, які зобов'язані під час цих Загальних зборів Акціонерів або протягом 3 (трьох) робочих днів після закінчення Загальних зборів Акціонерів підписати такий протокол, засвідчуючи його правильність і точність, з прикладенням печатки Товариства та передати його Правлінню Товариства. Товариство, на прохання Акціонерів, які є іноземними особами, робить переклад протоколу таких Загальних зборів Акціонерів англійською мовою.

 

6.12. Голосування. Порядок голосування (закрите голосування чи відкрите голосування) на Загальних зборах Акціонерів визначається Акціонерами (їх представниками), які беруть участь у зборах акціонерів. Якщо питання не внесене до Порядку денного, голосування по ньому не проводиться.

 

6.12.2. Кожна акція надає Акціонеру право одного голосу. Всі рішення приймаються більшістю голосів Акціонерів, які присутні або представлені на Загальних зборах Акціонерів, за винятком випадків, встановлених цим Статутом (пункт 6.13 цього Статуту).

 

6.13. Рішення, що приймаються кваліфікованою більшістю голосів Акціонерів. Незважаючи на будь-яке положення цього Статуту, рішення, зазначене у підпунктах 6.5.2, 6.5.6 і 6.5.7 цього Статуту, вимагають 3/4 (три чверті) або більше голосів Акціонерів, які беруть участь у Загальних зборах Акціонерів.

 

6.14. Регламент Загальних зборів Акціонерів. Загальні збори Акціонерів можуть прийняти Регламент Загальних зборів Акціонерів (надалі "Регламент"), цю встановлює процесуальні правила проведення Загальних зборів Акціонерів та прийняття ними рішень. Регламент повинен відповідати положенням, встановленим цим Статутом. Будь-який Акціонер може на Загальних зборах Акціонерів брати участь в обговоренні питань Порядку денного.

 

СТАТТЯ 7. СПОСТЕРЕЖНА РАДА ТОВАРИСТВА

 

7.1. Спостережна рада Товариства.

 

7.1.1. Спостережна рада Товариства є органом Товариства, який з метою захисту інтересів Акціонерів здійснює в межах компетенції, визначеної цим Статутом та чинним законодавством України, контроль за діяльністю Правління Товариства та представляє інтереси Акціонерів у період між Загальними зборами Акціонерів.

 

7.1.2. Спостережна рада Товариства підпорядкована в своїй діяльності Загальним зборам Акціонерів, рішення яких є для неї обов'язковими.

 

7.1.3. Спостережна рада Товариства подає Загальним зборам Акціонерів звіт про свою роботу за рік. У разі визнання роботи Спостережної ради Товариства незадовільною Загальні збори Акціонерів вносять зміни до її складу.

 

7.1.4. Члени Спостережної ради Товариства не можуть бути членами виконавчого органу Товариства та Ревізійної Комісії.

 

7.1.5. Члени Спостережної ради Товариства є посадовими особами Товариства і несуть відповідальність у межах своїх повноважень.

 

7.1.6. За рішенням Загальних зборів Акціонерів, до компетенції Спостережної ради Товариства може бути передана частина повноважень Загальних зборів Акціонерів.

 

7.1.7. У своїй діяльності Спостережна рада Товариства керується чинним законодавством України, цим Статутом, іншими внутрішніми нормативними документами.

 

7.2. Кількісний склад та обрання.

 

7.2.1. Спостережна рада Товариства обирається Загальними зборами Акціонерів і складається з 7 (семи) членів, що обираються з числа Акціонерів терміном на 3 (три) роки.

 

7.2.2. Персональний склад Спостережної ради Товариства та зміни в ньому затверджуються Загальними зборами Акціонерів.

 

7.2.3. Голова Спостережної ради Товариства обирається та відкликається на засіданні Спостережної ради з числа членів Спостережної ради Товариства, що обрані Загальними зборами акціонерів.

 

7.3. Компетенція Спостережної ради Товариства 7.3.1. Спостережна рада Товариства укладає контракт з Головою Правління Товариства, який підписується від імені Товариства Головою Спостережної ради.

 

7.3.1. Дає обов'язкову попередню згоду на проведення будь-яких операцій розпорядження нерухомим майном Товариства.

 

7.3.2. Розглядає та затверджує звіти, які подає Правління і Ревізійна комісія за квартал та рік.

 

7.3.3. Аналізує дії Правління щодо управління Товариством, реалізації інвестиційної, технічної та цінової політики, додержання номенклатури товарів і послуг.

 

7.3.4. Виступає, у разі потреби, ініціатором проведення позачергових ревізій та аудиторських перевірок фінансово-господарської діяльності Товариства;

 

7.3.5. Подає Загальним зборам Акціонерів пропозиції з питань діяльності Товариства.

 

7.3.6. Затверджує до моменту підписання будь-який договір, контракт, домовленість або іншу угоду з будь-якою особою, у тому числі дочірньою компанією, філією або іншою афілійованою особою Товариства, що розраховано (безпосередньо або опосередковано, одноразово або за декілька разів) на загальну суму більш ніж еквівалент 200 000 (двісті тисяч) доларів США, чи будь-яку угоду, контракт або домовленість, яка виходить за рамки звичайної господарської діяльності або базується на незвичайних комерційних умовах (тобто будь-яку угоду, контракт чи домовленість, яка не е виправданою з комерційної точки зору), а також затверджує будь-який договір, контракт або іншу домовленість з будь-якою особою, строк чинності яких перевищує 1 (один) рік. Спостережній раді Товариства надається право зменшувати вищезазначене у цьому підпункті 7.3.7 цього Статуту порогове значення у розмірі 200 000 (двісті тисяч) доларів США шляхом прийняття відповідних рішень.

 

7.3.7. Затверджує будь-які договори, угоди та домовленості щодо оренди будь-якого рухомого та нерухомого майна чи обладнання, строк чинності яких перевищує 3 (три) місяці.

 

7.3.8. Приймає рішення про притягнення до майнової відповідальності посадових осіб органів управління Товариства.

 

7.3.9. Затверджує правила процедури та інші внутрішні документи Товариства, затверджує за поданням Правління організаційну структуру Товариства.

 

7.3.10. Вирішує питання про придбання Товариством акцій, що випускаються ним.

 

7.3.11. Визначає умови оплати праці посадових осіб (вищої ланки) Товариства, його дочірніх підприємств, філій та представництв.

 

7.3.12. Приймає рішення про придбання будь-якої частки власності будь-якої іншої компанії або всього майна такої компанії, або його частини.

 

7.3.13. Затверджує дострокову оплату будь-якої заборгованості за позиками.

 

7.3.14. Приймає рішення про будь-яке припинення або відмову Товариства від виконання дій, що суперечать та загрожують його цілям та інтересам.

 

7.3.15. Здійснює інші дії щодо контролю за діяльністю Правління Товариства.

 

7.4. Права Спостережної ради Товариства. Спостережна рада Товариства має право:

 

7.4.1. Отримувати без обмежень інформацію про діяльність Товариства.

 

7.4.2. Заслуховувати звіти Правління та посадових осіб Товариства з окремих питань його діяльності.

 

7.4.3. Тимчасово припиняти повноваження членів Правління Товариства.

 

7.4.4. Залучати експертів для аналізу окремих питань діяльності Товариства.

 

7.5. Обмеження щодо діяльності Спостережної ради Товариства. Спостережна рада Товариства не має права втручатися в оперативну діяльність Правління Товариства.

 

7.6. Засідання та прийняття рішень.

 

7.6.1. Засідання Спостережної ради Товариства проводяться не рідше одного разу на квартал і вважаються правочинними, якщо на них присутні 2/3 членів. Рішення Спостережної ради Товариства приймаються більшістю голосів. У разі розподілу голосів порівну голос Голови Спостережної ради є вирішальним. Позачергові засідання Спостережної ради Товариства скликаються на вимогу Голови Спостережної ради Товариства, 1/3 її членів або Правління Товариства та Ревізійної комісії.

 

7.6.2. Питання, які розглядаються на кожному засіданні Спостережної ради Товариства, заносяться до протоколів, які ведуться українською мовою, та після засідання Товариства на прохання іноземних Акціонерів робиться переклад такого протоколу англійською мовою. Такий протокол засідання заноситься до спеціально призначеного для цього журналу. Правильність і точність викладення у протоколі питань, розглянутих на засіданні, затверджується Головою Спостережної ради та секретарем відповідного засідання, які зобов'язані під час цього засідання або протягом 3 (трьох) робочих днів після його закінчення підписати такий протокол з прикладенням печатки Товариства.

 

7.7. Голова Спостережної ради. Роботою Спостережної ради Товариства керує Голова Спостережної ради, який у межах своєї компетенції згідно з чинним законодавством України та цим Статутом:

 

7.7.1. Укладає від імені Товариства контракт з головою Правління Товариства.

 

7.7.2. Скликає, організовує та головує на засіданнях Спостережної ради Товариства.

 

7.7.3. Організовує ведення протоколів засідань Спостережної ради Товариства.

 

7.7.4. Здійснює інші функції, що прямо випливають з цього Статуту та/або передбачені чинним законодавством України.

 

СТАТТЯ 8. ПРАВЛІННЯ ТОВАРИСТВА

 

8.1. Правління Товариства.

 

8.1.1. Правління Товариства є виконавчим органом, що здійснює керівництво всією поточною діяльністю Товариства.

 

8.1.2. Правління Товариства підзвітне Загальним зборам Акціонерів і Спостережній: раді Товариства та організує виконання їх рішень.

 

8.2. Кількісний склад та призначення.

 

8.2.1. Голова Правління Товариства обирається Загальними зборами Акціонерів на 3 (три) роки. З Головою Правління укладається контракт, який від імені Товариства підписує Голова Спостережної ради Товариства.

 

8.2.2. Кількісний та персональний склад Правління визначається Головою Правління. Члени Правління призначаються на свої посади наказом Голови Правління. Строк, повноважень призначених членів Правління не може бути довшим, ніж строк повноважень Голови Правління.

 

8.3. Компетенція Правління Товариства. Правління Товариства:

 

8.3.1. Розробляє напрями діяльності Товариства.

 

8.3.2. Визначає питання, які повинні бути винесені на розгляд Загальних зборів Акціонерів та готує проекти рішень Зборів з цих питань.

 

8.3.3. Складає річний звіт про фінансово-господарську діяльність Товариства, включаючи його дочірні підприємства, та виносить його на розгляд та затвердження Загальних зборів Акціонерів.

 

8.3.4. Організує та здійснює зовнішньоекономічну діяльність Товариства;

 

8.3.5. Планує діяльність Товариства, його філій, відділень, представництв та інших структурних підрозділів, організує та контролює їх роботу.

 

8.3.6. Контролює діяльність спільних підприємств, створених за участю Товариства.

 

8.3.7. Визначає стратегію маркетингу, політику зовнішньоекономічної діяльності та ціноутворення.

 

8.3.8. Виносить на затвердження Спостережної ради Товариства до моменту підписання будь-який договір, контракт, домовленість або іншу угоду з будь-якою особою, у тому числі дочірньою компанією, філією або іншою афілійованою особою Товариства, що розраховано (безпосередньо або опосередковано, одноразово або за декілька разів) на загальну суму більш ніж, еквівалент 200 000 (двісті тисяч) доларів США (з урахуванням обмежень, передбачених підпунктом 7.3.6 цього • Статуту), чи будь-яку угоду, контракт або домовленість, яка виходить за рамки звичайної господарської діяльності або базується на незвичайних комерційних умовах (тобто будь-яку угоду, контракт чи домовленість, яка не є виправданою з, комерційної точки зору), а також будь-який договір, контракт або іншу домовленість з будь-якою особою, строк чинності яких перевищує 1 (один) рік.

 

8.3.9. Виносить на затвердження Спостережної ради Товариства до моменту підписання будь-який договір, угоду та домовленість щодо оренди будь-якого рухомого та нерухомого майна чи обладнання, строк чинності яких перевищує 3 (три) місяці.

 

8.3.10. Організує та проводить кадрову роботу, визначає виробничу структуру Товариства, склад н статус підрозділів та служб, чисельність та структуру апарату управління Товариства, розглядає звіти про роботу структурних підрозділів Товариства, затверджує інструкції та внутрішні положення, що регламентують їхню роботу, веде облік кадрів.

 

8.3.11. Складає поточні фінансові звіти.

 

8.3.12. Організує матеріально-технічне забезпечення господарської та іншої діяльності Товариства.

 

8.3.13. Забезпечує організаційно-технічну діяльність Загальних зборів Акціонерів, Спостережної ради Товариства та Ревізійної Комісії.

 

8.3.14. Організує фінансово-економічну роботу, облік та звітність Товариства.

 

8.3.15. Здійснює контроль за станом приміщень, будівель, обладнання.

 

8.3.16. Організує діловодство та ведення архівів.

 

8.3.17. Організує соціально-побутове обслуговування робітників Товариства.

 

8.3.18. Негайно інформує Спостережну раду Товариства у випадку, якщо загальна місячна заборгованість Товариства за будь-якими договорами (угодами), банківськими позиками та іншими зобов'язаннями перед будь-якими особами (за винятком обов'язкових платежів до бюджету та обігових витрат), перевищує суму, еквівалентну 2 500 000 (два мільйони п'ятсот тисяч) доларів США.

 

8.3.19. Розглядає та вирішує будь-які інші питання, винесені на його розгляд Загальними зборами Акціонерів, якщо вони не відносяться до виключної компетенції інших органів управління Товариством.

 

8.4. Засідання і прийняття рішень.

 

8.4.1. Правління збирається у разі потреби, але не рідше одного разу на місяць. Позачергові засідання Правління скликаються на вимогу: Голови Правління або 1/3 членів Правління, або Спостережної ради Товариства, або Ревізійної Комісії Товариства.

 

8.4.2. Засідання Правління веде Голова Правління. Голова Правління організує роботу Правління згідно з питаннями поточної діяльності. До порядку денного додатково включаються питання, запропоновані для розгляду Спостережною радою Товариства, Ревізійною комісією та членами Правління.

 

8.4.3. Засідання Правління вважаються правомочними, якщо у засіданні бере участь не менше ніж 2/3 його членів.

 

8.4.4. Рішення Правління приймаються простою більшістю голосів. Кожен член Правління має один голос. При однаковій кількості голосів приймається рішення, за яке проголосував Голова Правління. Правління може приймати рішення шляхом опитування, якщо всі його члени погодилися з цим у письмовій формі.


Читайте також:

  1. Види лекцій
  2. Викладення лекційного матеріалу
  3. Всі люди є рівними перед Богом. 1 сторінка
  4. Всі люди є рівними перед Богом. 2 сторінка
  5. Всі люди є рівними перед Богом. 3 сторінка
  6. Всі люди є рівними перед Богом. 4 сторінка
  7. Всі люди є рівними перед Богом. 5 сторінка
  8. Всі люди є рівними перед Богом. 6 сторінка
  9. Всі люди є рівними перед Богом. 7 сторінка
  10. Всі люди є рівними перед Богом. 8 сторінка
  11. Всі люди є рівними перед Богом. 9 сторінка
  12. Вступ................................................................................................................ 7 1 сторінка




Переглядів: 292

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Курс лекцій з зоології безхребетних 20 сторінка | Курс лекцій з зоології безхребетних 22 сторінка

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.08 сек.