Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Розробляємо стратегію

 

Розібравшись з поточним бюджетом, можна приступати до складання найближчих фінансових планів. Спочатку чітко сформулюйте мету. Таким чином, ви будете точно знати, чого домагатися. Не «хочу багато грошей», а конкретно – «хочу зібрати на поїздку до Греції», «хочу погасити кредит», «хочу машину». Тепер визначте точну суму. І, нарешті, встановіть терміни для досягнення. Отримуємо, наприклад, таке: за півроку накопичити півтори тисячі євро на поїздку до Греції. Дуже конкретно і очевидно.

Мета є, тепер визначимо засоби досягнення. Створіть покрокову інструкцію. Якщо мова йде про те, щоб просто зібрати потрібну суму, то вкажіть, скільки необхідно відкладати щодня або щомісяця, щоб укластися до терміну. При такій розбивці ви зможете оцінити, наскільки реальні ваші плани. Скажімо, відкладати по п'ять гривень на день ви напевно зможете, а ось по п'ятдесят? У якихось випадках потрібні кошти можна заощадити, лише переглянувши бюджет, в інших - варто вжити щось ще. Наприклад, знайти підробіток, закінчити професійні курси, віддати квартиру під найом ... Постійно нагадуйте собі про свою мету. Можна написати її на стікерах і наклеїти на холодильник, у ванній, на дзеркало, тобто так, щоб бачити по декілька разів на день.

Обов'язково перевіряйте, яких успіхів ви домоглися. Щотижня або кожен місяць (залежить від суми і термінів) звіряйтеся з планом і перевіряйте, скільки ви вже зібрали. І наостанок - розповідайте про свою мету оточуючим! Чим більше людей будуть про неї знати, тим більше шансів, що ви не зупинитеся на півдорозі! Вперед, у майбутнє. Але, звичайно, для якісного стрибка до багатства таких «косметичних» заходів замало. Щоб невловима мрія про достаток стала цілком реальним керівництвом до дії, задайте собі кілька питань. Наскільки багатою я хочу стати? За який термін мені треба досягти бажаного рівня забезпеченості? За рахунок чого я стану багатою? Відповіді допоможуть вам конкретизувати бажання і виробити стратегію поведінки. Ймовірно, доведеться суттєво змінити своє життя: переглянути пріоритети, зайнятися новим бізнесом або знайти інше застосування своїм талантам. Але в будь-якому випадку ви повинні одержувати задоволення від нового заняття і нової моделі поведінки. Інакше ціна успіху (до речі, досить проблематичного в цьому випадку) виявиться непомірно високою. Складіть як можна більш розгорнутий план та буквально по пунктах розпишіть кроки, які знадобиться вжити для залучення грошей. Сюди ж запишіть ймовірні перешкоди і намітьте варіанти їх подолання. Отже: пишемо точну суму, конкретні терміни досягнення поставлених цілей, вказуємо, від чого доведеться позбутися, ніж пожертвувати (а ніхто і не обіцяв шлях, всипаний трояндами), слідуємо наміченим планом, виконуючи пункт за пунктом. Звичайно, план повинен бути здійсненним. Скажімо, якщо у вас немає належної освіти, за півроку ви не станете фахівцем, якого велика компанія із задоволенням прийме на високооплачувану роботу. Але ж можна встановити більш реальні часові рамки. Якщо ваш план збагачення не спрацьовує, складіть новий.


Формула успіху

 

Справжнє багатство - це не золоті гори і рахунки з шістьма нулями, а уміння залучати гроші, створювати їх на порожньому місці, знаходити нові способи отримати вигоду, а впавши, підніматися і йти далі. Власне, цьому і потрібно вчитися, і тоді не страшні ні пограбування, ні дефолти. Ну не буває злетів без позитивного погляду на життя! Буркуни, що звинувачують у своїх невдачах уряд, начальство або несправедливість долі, ніколи не досягають фінансового успіху. Довгоочікувану нагороду отримують лише ті, хто шукає шлях, пішовши по якому можна все змінити, хто використовує тільки справжню цінність зароблених грошей і не дає собі загрузнути в матеріальному. Такий закон природи. Не бійтеся брати на себе відповідальність, бо багатство і відповідальність - дві половинки одного цілого. Гроші приходять до нас через інших людей. Тому нелюдимий вкрай рідко стає багатим. Спілкуйтеся! Оптимісти більше часу проводять на робочому місці, цілеспрямовано інвестують у конкретні цінні папери, володіють великими заощадженнями, розумно розпоряджаються своїми кредитними картками, мають намір пізніше піти на пенсію. Песимісти, у свою чергу, працюють значно менше, мають менші заощадження, накопичують чималі борги і більш імпульсивно інвестують у цінні папери. Психологи Гарвардського університету стверджують, що американці, які отримують п'ятдесят тисяч доларів на рік, щасливіше своїх співгромадян, що заробляють десять тисяч. Однак люди з річним доходом в п'ять мільйонів не набагато щасливіші від тих, хто заробляє по сто тисяч.



Читайте також:

  1. IV. На четвертому етапі, виходячи із позиції кожної СОБ на матриці АДЛ, вибирають для неї відповідну стратегію.
  2. Грудня 1999 р. у м. Гельсінкі Європейська Рада схвалила спільну стратегію ЄС щодо України, спрямовану на зміцнення стратегічного партнерства з Україною.
  3. Поняття про стратегію і тактику виступу




Переглядів: 369

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вчимося витрачати з розумом | Розділ ІУ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.