Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вчимося витрачати з розумом

Щоб мрія про достаток перетворилася на реальність, почніть з наведення порядку в тому, що у вас вже є. Складання бюджету - умова непорушна. Потрібно врахувати, скільки ви заробляєте, скільки витрачаєте, і розібратися, наскільки виправдані ваші сьогоднішні витрати.

Уміння витрачати гроші можна розділити на три частини: • перша - підготовка до витрат, • друга - сам процес, • третя - аналіз витрат.

На підготовчому етапі дайте відповідь собі: на що, чому і де ви збираєтеся витрачати.

Перше питання допоможе вам спланувати бюджет на місяць: ви повинні знати, на що конкретно підуть гроші. Питання «чому?» змусить задуматися, наскільки необхідна вам ця покупка. Адже левова частка наших витрат припадає на покупки «під настрій». Щоб упорядкувати свій бюджет, їх треба звести до мінімуму. Так що перед тим, як відправитися по магазинах, складіть список того, що вам потрібно. І подумайте про те, що якщо відхилитеся від списку, то, можливо, будинок своєї мрії, або щось інше, про що ви марите, купите не ви, а власник закладу, куди ви віднесете свої кровні. Питання «де?» теж не пусте: кофточка в дорогому бутіку може бути такою ж за якістю і фасоном, як і та, що висить в менш престижному магазині. Привчіть себе кожен вечір знаходити кілька хвилин, щоб проаналізувати витрати за день. Розберіться, акуратно ви дотримувалися списку, а якщо ні, то на що витратилися. Запитайте себе: чи можна було уникнути цих витрат? І якщо зрозумієте, що дали маху, чесно зізнайтеся собі в цьому. А щоб уникнути помилок в майбутньому, ось вам порада: на аркуші паперу великими червоними буквами запишіть причину, яка змусила вас розкрити свій гаманець і зробити незаплановане придбання, перекресліть все чорним хрестом і повісьте на видне місце. Скажіть собі, що надалі ця причина не змусить вас витратити навіть копійку. І нічого спільного зі скупістю тут немає. Навпаки, розподіляючи гроші розумно, ми звільняємося від рабства речового і даємо простір своєму «Я».

Наш світ матеріальний, і тому більшість з нас справедливо вважають, що благополуччя повинно бути підкріплено дзвоном монет у гаманці. І справді, гроші дають багато благ. Однак буває і так, що грошей багато, але їх ніколи витрачати. Ви зайняті тим, що заробляєте, заробляєте, люди навколо заздрять вашому фінансовому становищу, але ці гроші не приносять вам щастя. Один голлівудський актор якось в інтерв'ю сказав: «Моє життя проживають інші: вони живуть в моєму будинку, вони вигулюють моїх собак, вони виховують моїх дітей, а у мене на це немає часу».
Тому, перш ніж задатися метою розбагатіти, подумайте, чого ви позбудетеся. До того ж великі гроші - це перевірка на зрілість, вони можуть виявитися як благословенням, так і духовної провокацією. Без відчуття внутрішньої свободи і незалежності від стереотипів багатство не зробить вас щасливішим.

 


Читайте також:

  1. Вчимося приймати рішення
  2. Не витрачати запасу повітря до останку, щоб не захлиснутись.
  3. Урок 17 Вчимося виправляти помилки
  4. Урок 19 Вчимося бути стриманими і скромними
  5. Урок 20 Вчимося бути миролюбними
  6. Урок 21 Вчимося жаліти ближніх
  7. Урок 23 Вчимося бути терплячими і лагідними
  8. Урок 29 Вчимося мудрості
  9. Урок 3 Вчимося прощати
  10. Урок 30 Вчимося бути обачними
  11. Урок 31 Вчимося ввічливості




Переглядів: 645

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
НАУКА БУТИ БАГАТИМ | Розробляємо стратегію

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.