Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тилове забезпечення в обороні, наступі, на марші та при розташуванні на місці

Для виконання задач тилового забезпечення в роті забезпечення є взвод матер- іального забезпечення, показаний на рис. 8.2.10. Всього у взводі особового складу 25 чол., автомобілів: вантажних - 5 од., спеціальних – 11 од., автоматів АКМ – 25 од., пістолетів ПМ-1од.

Рис. 8.2.10. Організаційно-штатна структура взводу матеріального забезпечення.

 

Безперебійне тилове забезпечення є однією з основних умов успішного ведення бою підрозділом. Тилове забезпечення механізованих (танкових) підрозділів організовується і здійснюється з метою безперебійного задоволення потреб у матеріальних засобах, здійснення заправлення бойової і іншої техніки пальним, організації харчування особового складу, банно-прального обслуговування, надання медичної допомоги пораненим, хворим і їхньої евакуації, а також забезпечення підрозділів водою, при необхідності і паливом – для обігріву особового складу і приготування їжі. Види тилового забезпечення показано на рис. 8.2.11.

Рис. 8.2.11. Види тилового забезпечення

 

 

Зміст тилового забезпечення та що воно в себе включає показано на рис. 8.2.12.

Рис. 8.2.12. Зміст тилового забезпечення

 

Матеріальне забезпечення проводиться з метою задоволення потреб підрозділів у зброї, боєвій техніці, боєприпасах, ПММ, продуктами харчування, речовим, медичним, інженерним, хімічним, технічним майном та забезпечення підрозділів спеціальними рідинами. Що в себе включає матеріальне забезпечення показано на рис.8.2.13.

Рис. 8.2.13. Зміст матеріального забезпечення

Командир механізованого (танкового) взводу зобов’язаний до початку бою особисто перевірити забезпеченість особового складу і бойових машин взводу усім необхідним для ведення бою.

Всі матеріальні засоби призначені для постачання взводу підвозяться безпосередньо в район дії (розташування взводу).

Порядок і черговість видачі матеріальних засобів, що надійшли у взвод, визначаються командиром взводу. У першу чергу поповнюються бойові машини (боєприпасами, пальним і мастильними матеріалами).

Поповнення бойових машин, особового складу боєприпасами і дозаправка бойових машин пальним, мастильними матеріалами проводиться:

- у наступі – безпосередньо в бойових порядках, у разі неможливості підвозу боєприпасів і пального до бойових машин безпосередньо в бойові порядки, транспортні засоби з боєприпасами, пальним підходять як найближче до них, а бойові машини по черзі скритно підходять до місця розташування транспортних засобів для поповнення боєприпасами і пальним;

- в обороні – у займаних районах і на вогневих позиціях в окремих випадках за розпорядженням командира батальйону можуть створюватися запаси боєприпасів (у нішах або погребах) в опорних пунктах взводів, рот.

- на марші – у районах привалів денного (нічного) відпочинку, а також після прибуття в призначений район.

Забезпечення особового складу гарячою їжею організовується через батальйонний продовольчий пункт, як правило, три рази на добу. При неможливості організувати триразове харчування з дозволу командира бригади (полку, батальйону) особовий склад забезпечується гарячою їжею два рази на добу, при цьому частина добової норми продуктів видається в сухому вигляді. Норма продовольчих продуктів та сухих продуктів на добу вказана у таблицях 3,4,5.

Приготування, видача та приймання їжі організовується, як правило, поза зонами зараження. У випадку вимушеної організації харчування в зонах радіоактивного зараження, приготування, видача та приймання їжі здійснюється:

- при рівні радіації до 1 рад/г – у звичайному порядку;

- від 1 до 5 рад/г – у дезактивованих спорудженнях;

- понад 5 рад/г – у дезактивованих спорудженнях закритого типу.

Для приготування їжів зонах радіоактивного зараження використовуються тільки консервовані та концентровані продукти у захищеній тарі та упаковці.

У районах, які заражені отруйними речовинами, дозволяється готувати та приймати їжу тільки у спеціальних спорудженнях, які обладнані фільтровентиляційними установками. У районах, які заражені біологічними засобами, приготування та приймання їжі дозволяється, тільки, після ретельної дезинфекції території, польових кухонь та обладнання, а також повної санітарної обробки особового складу.

Продовольство та воду, які заражені радіоактивними, отруйними речовинами та біологічними засобами, застосовувати для харчування забороняється.

Забезпечення підрозділів водою для пиття та господарчих потреб проводиться з пункту водопостачання (водозабірного пункту). Використання води з інших джерел забороняється. Підвезення води в підрозділи організовується, як правило, заступником командира батальйону з тилу. Вода для приготування їжі в зонах зараження доставляється у герметичних ємкостях.

Загальновійськовим набором сухих продуктів забезпечується особовий склад у тих випадках, коли немає можливості готувати гарячу їжу з продуктів за основною нормою харчування, при цьому термін харчування не повинен перевищувати 3-х діб, вказано у таблицях 4,5.



Читайте також:

  1. I. Введення в розробку програмного забезпечення
  2. II.1 Програмне забезпечення
  3. III. Етапи розробки програмного забезпечення
  4. Авалювання векселів. Видача гарантій на забезпечення оплати векселів
  5. Адвокатура — неодмінний складовий елемент механізму забезпечення прав людини.
  6. Адміністративно-правові методи забезпечення економічного механізму управління охороною довкілля
  7. Аналіз програмного забезпечення з управління проектами.
  8. Апаратне забезпечення USB
  9. Апаратне забезпечення мереж
  10. Аудит формування і використання власного капіталу та забезпечення зобов'язань.
  11. Безстокові (замкнуті) системи водозабезпечення
  12. Біохімічний контроль за розвитком систем енергозабезпечення




Переглядів: 1166

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Основні техніко-технічні характеристики машин технічного обслуговування і технічної допомоги | Норми продовольчих пайків на добу в грамах

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.