Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок роботи з приладом

1. Увімкнути прилад установкою перемикача «РОД РАБОТЫ» у положення «УСТ. НУЛЯ». При цьому повинні освітитися шкала мікроамперметра, ротаметр, засвітитися повним накалюванням сигнальна лампочка «КОМАНДЫ-ОТКЛ», засвітитися неповним накалюванням сигнальні лампочки «О», «Р», «А», «ОБОГРЕВ». Засвічення в повне накалювання лампочки «ОБОГРЕВ» сигналізує про автоматичне включення схеми управління обігрівом, періодичність включення якої залежить від температури навколишнього середовища.

2. Установити регулятор витрати повітря за ротаметром. Поплавець ротаметра повинен бути між поділками.

3. Установити плавно ручкою «УСТ. НУЛЯ» стрілку мікроамперметра на поділці середини жовтого сектора допустимих відхилень за «О» через 10 хв після ввімкнення.

4. Поставити ручку крана у вертикальне положення «РАБОТА» і відрегулювати регулятором витрати повітря, заглушку вигвинтити з різьбового отвору та загвинтити її в патрон. Через можливу наявність у повітрі вихлопних газів, парів пально-мастильних матеріалів і нейтральних димів при розташуванні ручки крану в положенні «РАБОТА» допускається відхилення стрілки мікроамперметра за межі жовтого сектора без видачі сигналу. При великій загазованості на стоянках, при проходженні об'єкта в колонах на коротких дистанціях допускається поява сигналів за «О» від вихлопних газів двигунів дизельного типу.

5. Провести електричну перевірку працездатності схеми автоматичного керування температурою обігріву та справності нагрівальних елементів циклона і трубки обігріву. Для цього переключити тумблер «ОБОГРЕВ ВКЛ. – КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА» в положення «КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА». При цьому сигнальна лампочка «ОБОГРЕВ» повинна згаснути. Якщо лампочка не згасне, то ймовірну причину несправності дивиться в п. 6 розділу 7 "Інструкції з експлуатації ГО-27". Після цього відгвинтити заглушку і натиснути на кнопку «КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА», «ОРА». При цьому сигнальна лампочка «ОБОГРЕВ» і лампочка «О» повинні засвітитися повним накалюванням. Якщо лампочка не засвітиться повним накалюванням, то ймовірну причину несправності дивіться в п. 7 розділу 7 "Інструкції з експлуатації ГО-27".

6. Провести електричну перевірку працездатності схеми сигналізації «О», «Р», «А» без віддання команд:

а) установити перемикач «КОМАНДЫ» у положення «ОТКЛ», при цьому сигнальна лампочка «КОМАНДЫ-ОТКЛ» засвітиться повним накалюванням;

б) переключити тумблер «ОБОГРЕВ ВКЛ. – КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА» в положення «ОБОГРЕВ ВКЛ»;

в) перемикач «РОД РАБОТЫ» по черзі встановлювати в положення «О», «Р», «А» та натискати кнопку «КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА», «ОPA», при цьому повинні по черзі засвітитися повним накалюванням сигнальні лампочки «О», «Р», «А» й видаватися переривчаста звукова сигналізація по ПУ об’єкта.

7. Провести електричну перевірку працездатності схем сигналізації «О», «Р», «А» відданням команд на виконавчі механізми засобів захисту екіпажу об'єкта:

а) установити перемикач «КОМАНДЫ» у положення «ОРА», при цьому сигнальна лампочка «КОМАНДЫ-ОТКЛ» засвітиться напівнакалювання;

б) перемикач «РОД РАБОТЫ» по черзі встановлювати в положення «О», «Р», «А» і натискати кнопку «КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА», «ОPA», при цьому повинні по черзі засвітитися повним накалюванням сигнальні лампочки «О», «Р», «А», видаватися переривчаста звукова сигналізація по ПУ об’єкта і видаватися команди на виконавчі механізми засобів захисту екіпажу об’єкта.

Під час перевірки сигналізації «О», «Р», «А» без видачі і з видачею команд кнопку тримати в натиснутому стані до спрацьовування сигналізації, але не більше 20 сек. Після закінчення видачі світлової сигналізації може видаватися короткочасний звуковий сигнал, що сигналізує про припинення видачі команд.

Періодичність перевірки працездатності приладу спільно з виконавчими механізмами об’єкта визначається експлуатаційною документацією об’єкта, на якому встановлено виріб.

8. Після перевірки сигналізації заглушку кнопки «КОНТРОЛЬ ОБОГРЕВА», «ОРА» нагвинтити на попереднє місце. Установити перемикач «РОД РАБОТЫ» в положення «О», перемикач «КОМАНДЫ» – у положення «РА».

Прилад готовий для визначення «О», «Р», «А» й видачі відповідної сигналізації і команд «Р», «А».

Установку перемикача «КОМАНДЫ» в положення «ОРА» робити за наказом командира об’єкта. При цьому прилад готовий для визначення «О», «Р», «А» й видачі відповідної сигналізації і команд.

Під час роботи приладу постійно контролювати витрату повітря і положення стрілки мікроамперметра. При появі сигналу «Р» провести вимірювання потужності дози, після чого ручку перемикача «РОД РАБОТЫ» поставити в положення «О».

Зміну кадрів «ПДФ» проводити: улітку – під час контрольних оглядів об’єкта, узимку (за наявності снігового покрову) – через кожні 500 км пробігу об’єкта. Через кожні 4 год безперервної роботи необхідно проводити його настройку. Настройку виконувати через 5 хв. після переключення триходового крану в положення «УСТ. НУЛЯ». Якщо прилад не вмикався протягом 10 діб і більше, то стрілку мікроамперметра установити на поділку через 30 хв прокачування повітря через силікагелевий патрон; при перервах в роботі до 6 місяців – після 1 год прокачування, а більше 6 місяців – після 2 год прокачування повітря.


Читайте також:

  1. I.1. Порядок збільшення розміру статутного капіталу АТ за рахунок додаткових внесків у разі закритого (приватного) розміщення акцій
  2. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. S Визначення оптимального темпу роботи з урахуванням динаміки наростання втоми.
  9. The peace – порядок
  10. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  11. А.1. Порядок Magnoliales - магнолієцвіті
  12. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.




Переглядів: 560

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Заходи безпеки під час роботи з приладом | Вимірювач потужності дози (рентгенметр) ДП-5В

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.