Виділивши у вікні строку «Довіреність» і натискуючи клавішу Enter, ми відкриємо вікно документа.
Більшість його реквізитів вже заповнена шляхом копіювання з документа «Счет входящий». Нам залишилося тільки ввести серію і номер бланка довіреності (для обліку бланків) і вибрати з довідника «Співробітники» того працівника, на чиє ім'я довіреність видана – заповниться решта обов'язкових реквізитів.
Таблична частина (зворотна сторона бланка довіреності) заповнена номенклатурою, вказаною в рахунку. Втім, можна відкоректувати і склад, і кількість отриманих цінностей.
Клацнувши на кнопці «Друк», ви побачите друкарську форму документа.
Бланки довіреностей є документами строгої звітності типової форми № М-2 (додаток № 1 до Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернених і використаних довіреностей на отримання цінностей, затвердженої наказом Мінфіну від 16.05.96 р. № 99, із змінами і доповненнями). Друкарська форма документа призначена для удруковування інформації у вужі готовий бланк. То, чи потраплятимуть написи в потрібні поля бланка довіреності, залежить від настройок принтера, від того, в яке положення виставлені обмежувальні упори лотка подачі паперу, і від безлічі інших причин. Щоб не зіпсувати «строгий бланк», зробіть декілька копій його лицьової і зворотної сторони. Обріжте копії точно за розмірами бланка, і потренуйтеся спочатку на них, Можливо, буде потрібно довга і копітка настройка принтера, і навіть редагування друкарської форми документа в Конфігураторі.
Доступ до виписаних довіреностей забезпечує окремий журнал, який відкривається командою «Журнали → Інші → Довіреності». На жаль, Інструкція № 99 не передбачає ведення Журналу виданих довіреностей в електронній формі і роздрук його сторінок за допомогою засобів обчислювальної техніки. Реєстр документів, роздрукований поданим «електронного журналу», можна використовувати лише для звірки.
Довіреність можна ввести і уручну, відкривши вікно нового документа командою «Документи → Інші → Довіреність», або іншими способами.