Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Основним документом, що регламентує підготовку кандидатів і докторів наук є "Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів", затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 р. № 309 [10].

1.2. Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

1.3. Прийом до аспірантури проводиться за конкурсом щорічно у терміни, встановлені університетом. До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які маютьповнувищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра, а також досвід роботи і виявили здібності до наукової роботи.

1.4. Навчання у аспірантурі здійснюється з відривом від виробництва (очна форма) і без відриву від виробництва (заочна форма), за державним замовленням і за контрактом.

1.5. Підготовка аспірантів понад державне замовлення здійснюється на підставі контрактів, укладених між університетом та вступниками до аспірантури (установами, організаціями та підприємствами, що направили їх на навчання), якими передбачається повне відшкодування витрат на їх підготовку.

1.6. Приймальна комісія приймає рішення щодо кожного вступника до аспірантури. Про рішення приймальної комісії вступник повідомляється в п'ятиденний термін з дня прийняття рішення.

1.7. Аспіранти, підготовка яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України, укладають типову та додаткову угоди з університетом.

1.8. Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва не перевищує трьох років, а без відриву від виробництва – чотирьох років.

1.9. Кожному аспіранту, одночасно з його зарахуванням, наказом ректора університету призначається науковий керівник, зазвичай, доктор наук або за рішенням Ученої ради університету, як виняток, кандидат наук, який має вчене звання доцента.

1.10. Науковий керівник аспіранта здійснює керівництво роботою над дисертацією, контролює виконання затвердженого Вченою радою індивідуального плану та несе відповідальність за якісне написання аспірантом дисертації у визначені терміни.

1.11. Індивідуальний план роботи аспіранта є основним документом, який регламентує його наукову та навчальну діяльність.

1.12. Контроль за підготовкою аспірантів здійснюється на рівні кафедри, деканату, наукового відділу та Вченої ради університету.

1.13. Аспірант двічі на рік звітує про виконання індивідуального плану роботи на засіданні кафедри і щорічно проходить атестацію. Звіт аспірантів проводиться на засіданні кафедри у квітні – травні, а атестація – у жовтні. За результатами атестації наказом ректора університету аспірант переводиться на наступний рік або відраховується з аспірантури. Додатковий контроль та перевірка виконання індивідуальних планів аспірантів здійснюються щорічно Ученою радою.

1.14. Після закінчення терміну навчання аспірант звітує на засіданні Вченої ради університету.

 


Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. III. Вправи з початкового положення стоячи.
  6. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  7. А) загальні критерії
  8. Білковий обмін: загальні відомості
  9. Білорусь. Характеристика положення та господарства країни.
  10. В Росії основні положення про амністію та помилування містяться в Конституції, Кримінальному кодексі та Кримінально-виконавчому кодексі Російської Федерації.
  11. Вальниці ковзання. Загальні відомості
  12. Взаємне положення площин. Перша позиційна задача




Переглядів: 346

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ЗДОБУВАЧІ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ДИСЕРТАЦІЄЮ ПОЗА АСПІРАНТУРОЮ 25 | ПРИЙОМ ДО АСПІРАНТУРИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.