МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Задача 19Приватний підприємець (платник ПДВ), працює за загальною системою оподаткування. Вид підприємницької діяльності – торгівля. Вимушений їздити по території Україні, закуповувати товар на підприємствах. Чи будуть віднесені до складу валових витрат суми плати за проживання у готелях, витрати на проїзд до місця відрядження та зворотно, добові витрати, які використовуються, наприклад, на харчування?
Тестові завдання:
1. Об'єктом оподаткування прибутку підприємств є: а) прибуток; б) прибуток, який визначається шляхом зменшення суми скоригованого валового доходу звітного періоду; в) прибуток, який визначається шляхом зменшення суми скоригованого валового доходу звітного періоду на суму валових витрат; г) прибуток, який визначається шляхом зменшення суми скоригованого валового доходу звітного періоду на суму валових витрат і на суму амортизаційних відрахувань.
2. Податок на прибуток підприємств сплачується до бюджету: а) не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом; б) не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом; в) не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним місяцем; г) не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.
3. До валового доходу платника податку на прибуток підприємств не включаються: а) загальні доходи від продажу товарів (робіт, послуг); б) доходи від здійснення банківських, страхових та інших операцій з надання фінансових послуг; в) доходи від безповоротної фінансової допомоги та безоплатних товарів (робіт, послуг), що отримуються неприбутковими організаціями; г) кошти або майно, що надходять у вигляді міжнародної технічної допомоги, яка надається іншими державами відповідно до міжнародних угод.
4. Датою збільшення валового доходу платника податку на прибуток підприємств вважається дата: а) яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше; б) дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу; в) у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку - дата її оприбуткування в касі платника податку; г) дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного надання результатів робіт (послуг) платником податку.
5. До валового доходу платника податку на прибуток підприємств не включаються: а) доходи від операцій з первинного випуску (розміщення) цінних паперів та операцій з їх кінцевого погашення (ліквідації); б) суми коштів або вартість майна, отримані платником податку як компенсація (відшкодування) за примусове відчуження державою іншого майна платника податку; в) доходи у вигляді сум штрафів та/або неустойки чи пені, одержаних за Рішенням сторін договору або за рішенням відповідних державних органів; г) доходи від спільної діяльності та у вигляді дивідендів, отриманих від нерезидентів.
6. Датою збільшення валових витрат виробництва (обігу) платника податку на прибуток підприємств уважається: а) дата оприбуткування платником податку товарів; б) дата фактичного отримання платником податку результатів робіт (послуг); в) дата списання коштів із банківських рахунків платника податку на оплату товарів (робіт, послуг); г) дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше.
7. До валового доходу платника податку на прибуток підприємств не включаються: а) суми коштів страхового резерву, використаних не за призначенням; б) доходи у вигляді вартості товарів (робіт, послуг), безоплатно наданих платникові податку у звітному періоді, коли такі операції здійснюються між платником податку та його відокремленими підрозділами, що не мають статусу юридичної особи; в) доходи у вигляді сум державного мита, попередньо сплаченого позивачем, що повертається на його користь за рішенням суду; г) суми коштів у частині надмірно сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів), що повертаються або мають бути повернені платникові податку з бюджетів, якщо такі суми не були включені до складу валових витрат.
8. Ставку податку на прибуток підприємств з 1 січня 2012 року по 31 грудня 2012 року включно становить: а) 21%; б) 16%; в) 25%.
9. Амортизації підлягають витрати на: а) утримання основних фондів, що перебувають на консервації; б) витрати бюджетів на будівництво та утримання споруд благоустрою й житлових будинків, придбання і збереження бібліотечних і архівних фондів; в) витрати бюджетів на будівництво та утримання автомобільних доріг загального користування; г) витрати на придбання, ремонт, реконструкцію, модернізацію або інші поліпшення невиробничих фондів.
10. До валового доходу платника податку на прибуток підприємств не включаються: а) суми доходів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування від надання державних послуг у разі зарахування таких доходів до відповідних бюджетів; б) доходи від здійснення торгівлі валютними цінностями, цінними паперами, борговими зобов'язаннями та вимогами; в) суми коштів або вартість майна, отримані платником податку за рішенням суду; г) доходи доходів від здійснення операцій лізингу (оренди).
11. До валового доходу платника податку на прибуток підприємств не включаються: а) доходи від продажу цінних паперів; б) суми коштів або вартість майна, що надходять платникові податку у вигляді прямих інвестицій; в) суми одержаного платником податку емісійного доходу; г) суми акцизного збору, податку на додану вартість, отримані (нараховані) підприємством у складі ціни продажу продукції (робіт, послуг).
12. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) витрати платника податку, пов'язані зі стоянкою та паркуванням легкових автомобілів; б) суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв'язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці; в) потреби на придбання, будівництво, реконструкцію, модернізацію, ремонт та інші поліпшення основних фондів і витрати, пов'язані з видобутком корисних копалин; г) суми коштів або вартість майна, добровільно перераховані (передані) до Державного бюджету України, але не більше ніж чотири відсотки оподаткованого прибутку попереднього звітного періоду.
13. Амортизації підлягають витрати на: а) самостійне виготовлення основних фондів для власних виробничих потреб, включаючи витрати на виплату заробітної плати працівникам, які були зайняті на виготовленні таких основних фондів; б) придбання основних фондів або нематеріальних активів з метою їх подальшого продажу іншим особам чи їх використання як комплектуючих (складових частин) інших основних фондів, призначених для подальшого продажу іншим особам; в) проведення всіх видів ремонту, реконструкції, модернізації та інших видів поліпшення основних фондів; г) поліпшення якості земель, не пов'язаних з будівництвом.
14. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) потреби на придбання лотерей, участь в азартних іграх; б) сума коштів, перерахованих підприємствами всеукраїнських об'єднань осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на яких працює за основним місцем роботи не менше 75 відсотків таких осіб, цим об'єднанням для проведення їхньої благодійної діяльності, але не більше 10 відсотків оподаткованого прибутку попереднього звітного періоду; в) суми внесених (нарахованих) податків, зборів (обов'язкових платежів), установлених Законом України «Про систему оподаткування»; г) потреби на організацію та проведення учт, презентацій, свят, розваг і відпочинку.
15. Амортизації підлягають витрати на: а) придбання племінної худоби; б) придбання і відгодівлю продуктивної худоби; в) вирощування багаторічних плодоносних насаджень; г) придбання, закладення і вирощування багаторічних насаджень до початку плодоношення.
16. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) потреби на утримання органів управління об'єднань платників податку; б) потреби на виплату дивідендів; в) суми витрат, не віднесені до складу валових витрат минулих звітних податкових періодів у зв'язку з втратою, знищенням або зіпсуттям документів, установлених правилами податкового обліку, та підтверджених такими документами у звітному податковому періоді; г) суми витрат, не враховані у минулих податкових періодах у зв'язку з допущенням помилок і виявлених у звітному податковому періоді в розрахунку податкового зобов'язання.
17 Ставка податку на прибуток підприємств з 1 квітня 2011 року по 31 грудня 2011 року включно складає: а) 16%; б) 23%; в) 25%;
18. Звільняється від оподаткування прибуток підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, майно яких є їхньою власністю, отриманий від: а) продажу всіх товарів (робіт, послуг); б) продажу всіх товарів (робіт, послуг), крім підакцизних товарів; в) продажу всіх товарів (робіт, послуг), крім підакцизних товарів і прибутку, одержаного від грального бізнесу.
19. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) суми коштів або вартість майна, добровільно перераховані (передані) для цільового використання з метою охорони культурної спадщини установам науки, освіти, культури, заповідникам, музеям-заповідникам, але не більше ніж десять відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного періоду; б) суми витрат, пов'язаних з придбанням, добудовою об'єкта незавершеного будівництва та введенням його в експлуатацію, які виникають у платника податку - покупця об'єкта незавершеного будівництва протягом строку будівництва, визначеного умовами приватизації; в) потреби на сплату вартості торгових патентів, яка враховується у зменшення податкових зобов'язань платника податку; г) потреби на сплату штрафів та/або неустойки чи пені за рішенням сторін договору або за рішенням відповідних державних органів, суду.
20. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) будь-які витрати на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для ведення основної діяльності; б) витрати на відрядження фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах із таким платником податку або є членами керівних органів платника податку, у межах фактичних витрат особи, яка відряджена; в) витрати платника податку на утримання та експлуатацію закладів середньої та середньої професійно-технічної освіти і закладів підвищення кваліфікації працівників такого платника податку, що перебували на балансі й утримувалися за рахунок такого платника податку; г) утримання та експлуатацію багатоквартирного житлового фонду, в тім числі гуртожитків, одноквартирного житлового фонду в сільській місцевості та об'єктів житлово-комунального господарства, які перебувають на балансі юридичних осіб, щодо яких платником податку прийнято документально оформлене рішення про передання на баланс місцевих рад.
21. Платники податку на прибуток підприємств подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за звітний квартал не пізніше: а) 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом; б) 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом; в) 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
22. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) потреби на сплату податку на прибуток підприємств, податку на нерухомість; б) суми витрат, пов'язаних із розвідкою (дорозвідкою) та облаштуванням нафтових і газових родовищ (за винятком витрат на спорудження будь-яких свердловин, що використовуються для розроблення нафтових і газових родовищ); в) витрати платника податку на забезпечення найманих працівників спеціальним одягом, взуттям, обмундирування, що необхідні для виконання професійних обов'язків, а також продуктами спеціального харчування.
23. До складу валових витрат платника податку на прибуток підприємств включаються: а) витрати, крім тих, що підлягають амортизації, пов'язані з науково-технічним забезпеченням основної діяльності, на винахідництво і раціоналізацію господарських процесів, проведення дослідно-експериментальних і конструкторських робіт; б) утримання та експлуатацію приміщень житлового фонду, які належать юридичним особам, основною діяльністю яких є надання платних послуг із туристичного обслуговування сторонніх громадян чи здавання таких приміщень в оренду (найм) стороннім громадянам чи організаціям; в) витрати платника податку, пов'язані з професійною підготовкою або перепідготовкою за профілем такого платника податку фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах із таким платником податку, в українських закладах освіти; г) витрати платника податку на проведення передпродажних і рекламних заходів стосовно товарів (робіт, послуг), що продаються (надаються) такими платниками податку.
24. Ставка податку на прибуток підприємств становить: A) 30%; Б) 16%; B) 20%.
25. Платниками податку на прибуток підприємств є: а) бюджетні установи; б) установи, що мають дипломатичний статус; в) громадські організації.
Рекомендована література: 1. нормативно правова: 1,2 2. основна: 1-4. 3. додаткова: 6, 7, 8, 9, 21, 47, 48, 54, 55, 65, 68, 70, 76. Читайте також:
|
||||||||
|