Будівництво та оснащення основних та допоміжних цехів, складів горючих та легкозаймистих предметів та матеріалів повинно здійснюватись у відповідності з категорією пожежної безпеки, відповідно класифікації будівельних норм та правил (СНиП) та діючих положень. Заходи по протипожежній безпеці спрямовані на забезпечення безперервної роботи, тому всі працівники повинні знати та вміти використовувати протипожежний інвентар, та системи пожежегасіння, вогнегасники. Паливо-мастильні та обтирочні матеріали повинні зберігатися в закритих металічних посудинах, в кількості не більшій ніж добова норма. Зберігання легкозаймистих речовин на робочих місцях забороняється.
Дороги виробничого призначення повинні бути придатні для проїзду пожежних машин.
Зм.
.
№ докум.
Підпис
Дата
КП.ГС.04.14.ПЗ
Лист
Лист
Всі виробничі та підсобні приміщення, установки, споруди складів повинні бути забезпечені первинними засобами пожежегасіння. Кількість цих засобів та їх склад повинен відповідати ГОСТу ССБТ 12.04.009–75 „Пожежна техніка безпеки та пожежна техніка захисту об’єктів. Загальні вимоги.”
На промплощадках повинен знаходитись пожежний водопровід, об’єднаний з виробничим або питним.
Оскільки на кар’єрі ведуться електрозварювальні роботи, необхідно бути особливо пильним. Електрозварювальники до початку робіт повинні ретельно перевірити та оглянути робоче місце. Площадку, на якій будуть здійснюватись електрозварювальні роботи, необхідно очистити від горючих матеріалів та предметів в радіусі 5 м. Зварювальні роботи повинні відповідати ГОСТу 12.3.003–75 „Роботи електрозварювальні. Загальні вимоги техніки безпеки”.