Перелік посилань – елемент бібліографічного апарату, який містить бібліографічні описи використаних джерел і розміщується після висновків.
Посилання на джерела в тексті дипломного проекту слід зазначати порядковим номером за переліком посилань, виділеним двома квадратними дужками, наприклад: [3], [8-10].
Джерела у переліку посилань можна розміщувати одним із таких способів:
– у порядку появи посилань у тексті;
– в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків;
– у хронологічному порядку.
Зразок оформлення Переліку посилань наведений у Додатку Ж.
Додатки
Додатки слід оформлювати як продовження дипломного проекту на наступних його сторінках, розташовуючи додатки в порядку появи посилань на них у тексті.
Кожний такий додаток повинен починатися з нової сторінки.
Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими літерами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої друкується слово «Додаток ___» і велика літера, що позначає додаток.
Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Ґ, Є, 3, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад, додаток А, додаток Б і т.д.
Якщо в дипломному проекті один додаток, то він позначається як додаток
А.
Додатки повинні мати спільну з рештою дипломного проекту наскрізну нумерацію сторінок.
Ілюстрації, таблиці та формули і рівняння, що є у тексті додатка, слід нумерувати у межах кожного додатка, наприклад рисунок Д.2 – другий рисунок додатка Д; формула (А. 1) – перша формула додатка А; таблиця А.2 – друга таблиця додатка А.
Якщо в додатку одна ілюстрація, одна таблиця, одна формула, одне рівняння, їх нумерують, наприклад, рисунок А.1, таблиця А.1, формула (В.1).