Контекстне меню в режимі роботи з переліком документів
Для виконання конкретної команди контекстного меню необхідно підвести курсор до відповідного пункту (наприклад, “Відкрити документ") і натиснути його лівою кнопкою мишки.
Щоб переглянути текст активного документа переліку, потрібно двічі натиснути на ньому мишкою або натиснути клавішу “Enter”.
Якщо потрібно вилучити документ з поточного переліку на Робочому Столі, потрібно виконати команду контекстного меню “Вилучити документ”. При цьому документ вилучається тільки з переліку, а не з інформаційних баз системи. Документи можна вилучати з переліку або по одному, або відразу групу попередньо позначених документів.
Позначити активні документи переліку можна за допомогою клавіші “Пробіл”, або командою “Відмітити документ” із контекстного меню (при цьому вони зображуються в переліку червоним кольором).
Позначки документів переліку можна інвертувати, вибравши пункт контекстного меню “Інвертувати позначку”. При виконанні цієї операції з відмічених документів знімаються всі позначки, а всі невідмічені документи позначаються.
Попередньо відмічені документи також можна копіювати або вирізати у буфер обміну (поміщати в пам’ять комп’ютера) з метою їх перенесення в розділ Портфеля. Для цього в контекстному меню з’являються (тільки після відмітки документів) відповідні пункти “Копіювати” і “Вирізати”.
Про активний документ можна отримати докладну інформацію, вибравши пункт контекстного меню “Інформація про документ”.
Всередині переліку також можна проводити пошук документів за словами з їх назв (пункт контекстного меню “Слово для пошуку в назві”, або кнопка на Додатковій Панелі Інструментів).
Переліки можна сортувати, друкувати і зберігати у файл.
Система також надає можливість проводити пошук усередині переліку і працювати з декількома переліками.
Досить зручно працювати з переліком знайдених документів у режимі Динамічного НАВІГАТОРА за переліком (пункт “Динамічний НАВІГАТОР за переліком” контекстного меню, або кнопка на Додатковій Панелі Інструментів). У цьому випадку перелік документів можна ієрархічно класифікувати за типами документів, датами видання, видавцями, за наявністю в окремих базах даних, за переліком тематик і за країнами, аналогічно до роботи з Динамічним НАВІГАТОРОМ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ.