Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Трубна решітка

Трубна система казана складається з верхнього та нижнього кільцевих колекторів, з'єднаних двома рядами (внутрішній і зовнішній) прямих вертикальних труб, розташованих по концентричних колах у шаховому порядку. Внутрішній ряд екранних труб утворює циліндричну топкову камеру. Поверхня верхнього ряду екранних труб, звернена в топку, є радіаційної частиною, решта поверхні - конвективної частиною. Конвективний газохід утворений кільцевим простором між внутрішнім і зовнішнім рядом екранних труб з мембранами. Частина екранних труб, між якими виходять топкові гази, встановлені з розрядженням, проміжки між ними не закриті мембранами. Радіаційна і конвективна поверхні виконані з труб діаметром 63,5 мм. Кінці труб котла приварені до колекторів. Верхній і нижній колектори - зварні, круглого перетину, кільцеподібної форми. На верхньому колекторі встановлені: сепаратор з двома пружинними запобіжними клапанами, чотири штуцера оглядових люків; датчик регулювання тиску; датчик обмеження тиску. На нижньому колекторі встановлені патрубок дренажу води з котла і два штуцери оглядових люків. Пальниковий пристрій котлів, встановлене у верхній частині топки, складається з повітряного регістра і форсунки механічного розпилення. Форсунка являє собою паливний стовбур з двома клапанами, по яких паливо надходить до двох розпилювачам, а також електрода запалювання, укладеного в фарфорову люльку, і електрода «земля».
Паливна система парового котла на дизельному паливі додатково включає в себе паливний насос, перепускний клапан, паливний фільтр, вентилі та паливо проводу. На котлі встановлені два прилади прямої дії щодо замірів рівня води. Один підключений до колекторів, другий - до сепаратора і нижньому колектору. Автоматичний контроль герметичності запірних органів, встановлених на топливопроводах південнокорейських котлів, виключають протечку палива, а, отже, і утворення паливоповітряної суміші. Для запобігання вибуху паливоповітряної суміші передбачається проведення вентиляції котла при запусках і зупинках. На паровому котлі встановлено два запобіжних клапана, службовці для захисту від перевищення встановленого тиску. Тиск підриву клапана регулюється вентилем.

Суднові Допоміжні комбіновані и утилізаційні котли.
Суднові парові вогнетрубні котли. Область застосування, переваги та недоліки. Знайомлячись з класифікацією різних типів розглянутих котлів, можна відзначити основні достоїнства і недоліки водотрубних і газотрубних котлів. Водотрубні котли мають значно більшу паропродуктивність при менших масових показниках, ніж газотрубних. Допоміжні, особливо газотрубних котлів зазвичай обмежені тиском до 1,8 МПа і температурою 300-320 ° С. В залежності від конструкції котла і експлуатаційних умов мінімальний час на підйом пара до робочого тиску становить 1,5-3,0 год для водотрубних котлів і 4-24 год для газотрубних. Все це пояснюється меншою кількістю води в водотрубних котлів, хорошою її циркуляцією, еластичністю труб, що з'єднують колектори котла. Порівнюючи додатково взаємні переваги і недоліки газотрубних і водотрубних котлів, можна також відзначити: у водотрубних котлів води менше його годинниковою паропродуктивності, тому зміна рівня води від найвищого до найнижчого допустимих може відбутися дуже швидко. Щоб уникнути аварійних ситуацій і чіткого підтримки рівня доводиться застосовувати більш складні автоматичні системи регулювання і живлення котла, пов'язані з автоматичним регулюванням горіння палива. Необхідно використовувати і складну систему автоматичного регулювання тиску пари. На газотрубних котлів відносно мало впливає якість живильної води. У більш тепло напружених водотрубних котлів при відкладеннях накипу на поверхні нагрівання може створитися небезпеку перегріву металу труб і їх розриву. Газотрубний котел має порівняно невелику паропродуктивність, але зате більш високу ступінь сухості пара внаслідок невисокої інтенсивності пароутворення. Газотрубний котел має меншу чутливість до коливань навантаження, що пояснюється його великою акумулюючою здатністю.

При всіх перевагах водотрубних утилізаційних котлів з ​​багаторазової примусової циркуляцією вони володіють меншою надійністю через необхідність установки циркуляційних насосів, що працюють в порівняно тяжких умовах перекачування гарячої води і пароводяної суміші.

Питання для самоконтролю:

1. Система автоматичного регулювання тиску пари?

2. Засоби контролю стабільної роботи котла під навантаженням?

3. Засоби безпеки при зриві факелу котла під час роботи ?

4. Заходи безпеки при упущенні води з барабану котла?

5. Методи гасіння пожежі у димоході котлів?

 


Читайте також:

  1. ДИФРАКЦІЙНА РЕШІТКА
  2. ДИФРАКЦІЙНА РЕШІТКА
  3. На решітках цієї печі готують такі страви, як
  4. Решітка Пеннета до третього закону Менделя
  5. Управлінська решітка» Блейка - Мутона




Переглядів: 900

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Членистоногі. | Основна література

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.