Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Використання панелі інструментів «Малювання» в MS Word.

Вбудований у Word графічний редактор дозволяє створювати найрізноманітніші графічні об'єкти: від простих ліній і блок-схем до ілюстрацій. Малюнки можна розміщувати в одному з трьох графічних шарів: у тексті, за текстом (так розміщуються водяні знаки) або перед текстом, закриваючи його.

Рис. 2 Панель інструментів Малювання

Кнопки панелі інструментів Малювання (рис. 2) використовуються при малюванні та форматування ліній і фігур, створення написів і об'єктів WordArt. Призначення кнопок наведено в таблиці 1.

Word автоматично переходить в режим розмітки після натискання кнопки на панелі інструментів Малювання. При цьому покажчик миші набуде вигляду хрестика. На екрані відображається Полотно (Drawing Canvas) - область, в якій можна малювати фігури, що має вигляд прямокутника. Полотно дозволяє розташувати разом частини малюнка, що вкрай важливо, якщо малюнок складається з декількох фігур.

Щоб полотно автоматично вставлялося навколо графічних об'єктів, у меню Сервіс (Tools) виберіть командуПараметри (Options), відкрийте вкладку Загальні (General) і встановіть прапорець автоматично створювати полотно при вставці автофігур (Automatically create drawing canvas when inserting Autoshapes).

Для установки вставки малюнків за замовчуванням в меню Сервіс (Tools) виберіть команду Параметри (Options), відкрийте вкладку Правка (Edit). У полі вставляти малюнки як виберіть потрібне розміщення за умовчанням: як вбудованих виберіть пункт в тексті, а для вставки як переміщуваних-будь-який інший пункт.

Рис. 3 Створення малюнка за допомогою панелі інструментів Малювання

Щоб почати малювати об'єкт, натисніть кнопку миші в тому місці, де ви хочете намалювати об'єкт, і перемістіть покажчик миші, який придбає вид хрестика. Малювання закінчиться після того, як буде відпущена кнопка миші. Щоб намалювати лінію під кутом, кратним 15 градусам, перетягуючи потримайте клавішу Shift. Після завершення процесу малювання об'єкт залишається виділеним, навколо нього видно маркери зміни розміру. Створені за допомогою панелі інструментів Малювання фігури можна переміщати по сторінці мишею. Для відміни виділення об'єкту клацніть мишею поза області виділення.

Об'єкт малюється в шарі, розташованому над текстом, і закриває всі інші об'єкти. Створений об'єкт за умовчанням буде прикріплений до найближчого абзацу. Якщо натиснути кнопку на панелі Малювання і клацнути документ, то в цій точці буде створений об'єкт з розмірами, встановленими за умовчанням. Для багаторазового використання кнопки панелі інструментів двічі клацніть її мишею. Створені за допомогою панелі інструментів Малювання фігури можна переміщати по сторінці мишею. Для відміни виділення об'єкту клацніть мишею поза області виділення.


Читайте також:

 1. Solve the crossword.
 2. Use the proper word.
 3. XIII. Використання амортизаційних відрахувань
 4. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
 5. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 6. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 7. Альтернативна вартість та її використання у проектному аналізі
 8. Аналіз використання капіталу.
 9. Аналіз використання матеріальних ресурсів
 10. Аналіз використання матеріальних ресурсів.
 11. Аналіз використання обладнання.
 12. Аналіз використання прибутку та резервів його зростання
Переглядів: 1963

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вставка діаграм | Меню Малювання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.