Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Макроси у Word. Способи створення макросів у MS Word.

Якщо певне завдання часто виконується в Microsoft Word, його виконування можна автоматизувати за допомогою макросу. Макрос – це набір команд і інструкцій, що виконуються як одна команда.

Макроси часто використовуються для таких цілей.

· Щоб прискорити операції редагування або форматування, які часто виконуються

· Щоб об'єднати декілька команд, наприклад, щоб вставити таблицю з вказаними розмірами і межами та певною кількістю рядків і стовпців

· Щоб спростити доступ до параметрів у діалогових вікнах

· Щоб автоматизувати обробку складних послідовних дій у завданнях

Для створення макросу Microsoft Word пропонує два методи: засіб запису макросів та безпосереднє програмування в редакторі Visual Basic.

Запис макросу

У Microsoft Word засіб запису макросів працює як магнітофон. Він записує натискання клавіш і кнопок миші, які перетворюються макросом на код Microsoft Visual Basic для додатків. Записуючи макрос, можна використовувати мишу лише для вибору команд і параметрів. Для запису таких дій, як виділення тексту, потрібно використовувати клавіатуру. Наприклад, за допомогою клавіші F8 можна виділити текст, а за допомогою клавіші END — перемістити курсор у кінець рядка.

Поради щодо запису макросів

· Перед записом макросу заплануйте заздалегідь кроки і команди, які він буде виконувати.

· Якщо під час запису буде допущено помилку, то в макросі також запишуться усі виправлення. Непотрібні інструкції можна буде видалити пізніше редагуванням макросу.

· Намагайтеся передбачити всі повідомлення Microsoft Word, які можуть призупинити дії макросу або спрямувати його неправильним шляхом.

· Якщо макрос викликає команду Знайти або Замінити (меню Правка ), натисніть кнопку Більше на вкладці Знайти або Замінити, а потім виберіть параметр Всюди у списку Напрямок. Якщо макрос виконує пошук лише вперед або назад, то після досягнення кінця або початку документа Word призупинить виконання макросу та запропонує продовжити пошук у решті документа.

· Перед використанням макросу, який було записано до іншого документа, переконайтесь, що він не залежить від вмісту цього документа.

· Якщо певний макрос використовується особливо часто, призначте йому кнопку панелі інструментів, команду меню або сполучення клавіш. Це дасть змогу швидко викликати макрос без відкриття діалогового вікна Макроси.

Створення макросу за допомогою редактора Microsoft Visual Basic

У редакторі Visual Basic можна також написати дуже потужні і складні макроси, що не можуть бути записані першим способом.

Крім того редактор Visual Basic дає змогу отримати допоміжні відомості, які допомагають під час створення макросу, зокрема довідкову інформацію про об'єкти та їх властивості.

Призначення макросів панелі інструментів, командам меню або сполученню клавіш

Для швидкого запуску макросу можна призначити йому кнопку панелі інструментів, команду меню або сполучення клавіш.

Якщо новому макросу призначити ім'я, яке вже має вбудована команда Microsoft Word, то старий макрос буде замінено на новий. Наприклад, якщо записати новий макрос і вказати для нього ім'я FileClose, цей макрос буде зв'язаний із командою Закрити. Після цього, якщо вибрати команду Закрити, Microsoft Word виконуватиме дії, записані в новому макросі.

Примітка.Якщо макрос записано помилково, видаліть новий макрос і запишіть його знову під іншим іменем. Вбудована команда буде виконувати вихідні дії.

Зберігання макросів

Макроси зберігаються у шаблонах або документах. За замовчуванням макроси зберігаються у шаблоні Normal, щоб вони були доступні для всіх документів Word. Якщо макрос буде використовуватися лише в одному документі, збережіть його в документі. Окремі макроси в документі зберігаються у проектах макросів, які можна копіювати з одного документа до іншого.

Автоматизація завдань на веб-сторінках

Для автоматизації завдань в документі Word, що зберігається і видається як веб-сторінка, замість макросу можна використовувати прив'язку сценарію і редактор сценаріїв.

Прив'язка сценарію визначає, в якому місці вашого документа буде зберігатися сценарій. Якщо двічі клацнути значок прив'язки сценарію в документі Word, запускається редактор сценаріїв, в якому можна програмувати і редагувати сценарій. Сценарій спрацює під час перегляду веб-сторінки у браузері.

 


Читайте також:

  1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
  2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
  3. II.3. Основні способи і прийоми досягнення адекватності
  4. ISO 15504. Причини та історія створення
  5. Solve the crossword.
  6. Use the proper word.
  7. А. Створення власної папки.
  8. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
  9. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  10. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  11. АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ
  12. Алгоритм створення тренінгової програми




Переглядів: 9600

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зміна інтервалів між елементами формули за допомогою клавіатури | Тема: Організація приймання, зберігання та виготовлення лікарських засобів в аптеках та інших структурних підрозділах для лікувально-профілактичних закладів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.