Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Копіювання, переміщення, вилучення і вставка

При копіюванні вмісту комірок слід виділити комірки, які потрібно скопіювати, і виконати команду Правка/Копировать або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+C. Вміст комірок буде скопійований у буфер обміну. Виділені комірки будуть позначені у робочому аркуші рухомою рамкою. Далі слід розмістити покажчик комірки на лівій верхній комірці діапазону комірок, куди має бути виконана вставка вмісту буфера обміну, після чого виконати команду Правка/ Вставить або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+V. Скопійовані комірки будуть вставлені у вибраній позиції. Закінчують операцію натискуванням клавіші Enter. Припинити операцію копіювання у будь-який момент можна за допомогою клавіші Esc.

Для того щоб скопіювати комірки за допомогою миші, слід виділити діапазон комірок і помістити покажчик миші на край виділеного діапазону. Курсор миші набере форми стрілки. Слід натиснути клавішу Ctrl і, утримуючи її натиснутою, перетягнути мишею комірки у потрібну позицію. При виконанні операції покажчик миші буде доповнений знаком плюс, а поточна позиція вставки діапазону копіювання буде позначена штриховою рамкою.

Переміщення вмісту комірки приводить до перенесення цього вмісту в цільову позицію і очищення початкової комірки. Для переміщення слід виділити комірки, які потрібно перемістити, і виконати команду Правка/Вырезать (або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+X). Виділені комірки будуть обведені рухомою рамкою. Далі слід перемістити покажчик у ліву верхню комірку діапазону, в який має бути здійснена вставка, після чого виконати команду Правка/ Вставить (або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+V).

Для того щоб перемістити комірки за допомогою миші, слід виділити потрібні комірки і помістити покажчик миші на край виділеного діапазону. Покажчик миші набере форми стрілки. Потім слід перетягнути покажчик миші при натиснутій лівій кнопці у позицію вставки комірок.

Окремі комірки, а також цілі рядки і стовпці можуть бути вилучені з робочого аркуша або вставлені у робочий аркуш. При вставці порожніх комірок сусідні комірки будуть зсунуті у заданому напрямі.

Для вставки порожніх комірок слід виділити стільки комірок, скільки має бути додано. Комірки будуть вставлені в позицію поточного виділення. Слід вибрати команду Вставка/Ячейки, в результаті відкриється діалогове вікно Добавление ячеек. У ньому слід задати напрямок зміщення сусідніх комірок і натиснути OK. У цьому ж вікні можна задати вставку рядків і стовпців. Якщо перемикач встановлений у позицію Строку, то зверху від виділеного діапазону буде вставлене стільки порожніх рядків, скільки містить виділений діапазон. Якщо перемикач встановлений у позицію Столбец, то програма вставить ліворуч від виділеного діапазону стільки порожніх стовпців, скільки містить виділений діапазон. Вікно Добавление ячеек також можна відкрити на екрані за допомогою команди Добавить контекстного меню. Контекстне меню для виділеного діапазону викликається клацанням правою кнопкою миші.

Рядки (стовпці) також можуть бути вставлені в робочий аркуш за допомогою команд меню Вставка/Строка або Вставка/Столбец. Нові рядки (стовпці) будуть вставлені зверху (ліворуч) від виділених або поточної комірки. Якщо перед виконанням команд був виділений діапазон комірок, то вставлено буде стільки рядків або стовпців, скільки містив виділений діапазон. Якщо виділення не було здійснене, буде вставлено рядок (стовпець) зверху (ліворуч) від активної комірки.

Для вилучення комірок слід виділити діапазон комірок, які потрібно вилучити, і вибрати команду Правка/Удалить. У діалоговому вікні Удаление ячеек слід вказати напрямок зсуву сусідніх комірок і натиснути OK.

Для очищення комірок слід виділити потрібні комірки і вибрати команду Правка/Очистить або натиснути клавішу Delete.

 


Читайте також:

  1. Векторні характеристикимеханічного руху– переміщення, шлях, швидкіст та прискорення
  2. Вилучення строкових вкладів відбувається шляхом переказу грошей на поточний (картковий) рахунок або готівкою із каси банку.
  3. Вилучення та використання запаху людини.
  4. Виявлення, фіксація, вилучення речових доказів із місця події.
  5. Вставка 1
  6. Вставка 2. Коментарі до використання цієї формули
  7. Вставка 3. Деякі аспекти розміщення реклами
  8. Вставка 6. Медіа-бриф
  9. Вставка в документ растрових і векторних малюнків
  10. Вставка діаграм
  11. Вставка і збереження малюнка
  12. Вставка картинки з колекції




Переглядів: 574

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Інструкція по роботі з Excel | Змінення ширини стовпців і висоти рядків

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.