Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Знайомство зі словом «Goodbye»

а) бесіда

- Коли герої мультфільмів прощаються, вони говорять слово:

GOOD-BYE!

(робота аналогічна до слова Hello)

б) робота з підручником ст. 5.

в) гра

- Кожен вигадує собі ім’я, не називаючи його вголос.

- Спочатку привітається до вас зайчик:

Hello! I am Bunny!

- А зараз привітаєтесь ви, називаючи своє вигадане ім’я.

ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- At home you say to your parents your name in English and greet them.

- Stand, up!

- The lesson is over. Good – bye!

УРОК 2 Дата: ___________

Тема: Привітання. Приємно познайомитись.

Мета: продовжувати практикувати вітання англійською мовою; опрацювати та вчити вживати в своєму мовленні мовний засіб Nice to meet you; удосконалювати навички виконувати прості інструкції.

Розвивати фонематичний слух, швидку реакцію, увагу та пам'ять.

Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями.

Обладнання: м’яч, картки з малюнками настрою, записи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Уведення в іншомовну атмосферу.

(вітаюсь англійською мовою та спонукаю учнів відповісти теж англійською мовою)

- Hello!

- Good morning!

(введення нової форми привітання)

Повторення раніше вивченого.

а) гра «You – me, me – you»

- Я називаю слова англійською мовою, а ви відповідаєте українською мовою – переклад.

Наприклад: hello – привіт.

б) гра «Ball”

- Я кидаю м’ячик, а ви повинні назвати англійською мовою, які я називаю.

Наприклад: Я – Олена. – I am Olena.

Good – morning, hello, hi, goodbye, stand up, sit down.

Фізхвилинка.

( див. урок 1)

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

- Сьогодні ми продовжимо дізнаватися таємниці англійської мови. Ви навчитеся не тільки вітатися, а й вживати фразу «Приємно познайомитись»

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Презентація нового матеріалу.

а) пояснення вчителя

- Look! This is our friend.

This is Miss Alison. This is Dan. This is Bob. This is Ann.

They help us to learn English and make up a mini –dialogue.

б) гра «Виправ мене»

Показую малюнок, роблю помилку і прошу дітей виправити помилку.

с) робота з карткою.

- Знайди, обведи і скажи.

(див. РЗ впр1,с.2 О.М. Павліченко)

Розучування вірша.

- впр.2,с.6

Введення нових ЛО.

а) семантизація слів.

- Коли ми познайомилися з кимось і нам це приносить задоволення, ми можемо сказати таку фразу: Nice to meet you. – Приємно познайомитися.

б) фонетичне опрацювання.

с) складання міні – діалогів.

Фізхвилинка.

Робота в зошитах.

а) картка

- Look at the card and say.

- Whom can you see?

- What are they doing?

- And now match the pictures and say.

б) написання елементів літер в зошиті.

- Open your copybooks and write down.

____________________________________________________________________________________________________________________________________


Читайте також:

  1. Cisco Packet Tracer - Знайомство з програмою. Інтерфейс
  2. Високий ступінь майстерності публічного виступу, мистецьке володіння словом.
  3. Дієслова з префіксом дис-виражають значення ліквідації дії, названої безпрефіксним дієсловом, наприклад: гармонізувати – дисгармонізувати, асоціювати – дисасоціювати.
  4. Договір — основна форма регулювання товарне-грошових відносин в агропромисловому комплексі
  5. Знайомство
  6. Знайомство
  7. Культура поведінки соціального працівника з клієнтом: знайомство, вітання, представлення, звертання, спілкування тощо
  8. Лінгводидактичні основи методики роботи над словом
  9. На промисловому підприємстві
  10. Особливості підприємництва в агропромисловому комплексі
  11. Питання третє. Особливості підприємництва в агропромисловому комплексі.




Переглядів: 446

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Опрацювання нового матеріалу. | ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.