Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Фізкультхвилинка.

Ось ведмедиця іде,

Ведмежат купать веде.

«Раз, два» - нахилились,

Із струмочка гарно вмились.

«Три, чотири» - походили,

Лапки у воді помили.

Похитали головою

Ще й притупнули ногою.

На «п’ять»- усі дружно встали

І назад помандрували.

V. Робота з ком’ютером.

Робота з програмою «Восьминіжка».

Плаваючи серед коралових лабіринтів, легко заблукати. Од­ного разу Восьминіжкапотра­пила у тупик і розгубилася: з трьох сторін її оточували пере­шкоди.

Завдання.Склади алгоритм для Восьминіжки,виконавши який Восьминіжкавизна­чить, в якому напрямі не­має перешкоди, і зробить крок у ньому напрямі.

Релаксація.

Уявити перед собою колесо велосипеда, яке обертається, та, помітивши на ньому певну точку, слідкувати за обертом цієї точки. Спочатку в один бік, а потім в інший. Повторити двічі.

VI. Логічна сторінка для розумників і розумниць. (ст27)

VІІ. Узагальнення вивченого матеріалу.

- Що таке розгалуження?

- Чим відрізняються алгоритми з розгалуженням від лінійних?

VІІІ. Домашнє завдання.

Підручник с. 26-27.

Робочий зошит. Урок 12(№1,4)

 

 

Урок 13

Тема. Цикли. Блок-схеми алгоритмів з циклами. Програма «Виконавець Садівник».

Мета. 1.Сформувати в учнів поняття циклу та його графічного представлення.

2.Розвивати в учнів уяву, пам’ять, увагу, алгоритмічне та логічне мислення.

3. Виховувати охайність, відповідальність.

Обладнання. Комп’ютер, підручник, зошити, програма «Сходинки»

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Техніка безпеки. Повторення правил поводження з комп’ютером.

Гра «Так чи ні»

- На уроці потрібно уважно слухати учителя і виконувати його вказівки?

- Чи можна доторкатися до проводів живлення і пристроїв заземлення?

- Чи можна включати і відключати апаратуру без дозволу вчителя?

- Класти диски, книги, зошити на монітор і клавіатуру можна?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

Бесіда.

- Як ви відгадали задумане число? Поясніть.

- Як ви визначили потрібну блок-схему алгоритма малювання сонця?

ІІІ. Актуалізація знань.

- Ми з вами вже знаємо, що алгоритми є лінійні та з розгалуженням.

- Сьогодні ми дізнаємось про ще один вид алгоритмів.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

Пояснення нового матеріалу.

Робота з підручником.

- Розгорніть підручник на сторінці 28 і прочитайте, який ще вид алгоритмів існує.

Практична робота

Виконання завдань №1, 2 робочого зошита


Читайте також:

  1. V. Фізкультхвилинка.
  2. VІ. Фізкультхвилинка.
  3. Фізкультхвилинка.
  4. Фізкультхвилинка.




Переглядів: 777

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
V. Робота з програмою «Виконавець Восьминіжка» | Фізкультхвилинка.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.021 сек.