Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



V. Робота з програмою «Виконавець Восьминіжка»

На шляху Восьминіжкичас від часу трапляються різні перешкоди. Здебільшого це корали, адже вона мешкає на кораловому рифі. Проте Восьминіжкавміє перевіряти, чи вільний ЇЇ шлях.

Якщо Восьминіжкарухається вгору, і на її шляху є перешкода, вона може дізнатися про це та обійти перешкоду, наприклад, з правого боку. Для цього в алгоритм для Восьминіжкитреба включити такі команди:

якщо Вгорі вільно

Вгору інакше

Вправо

Вгору

Вгору

Вліво все

Виконуючи команду «якщо Вгорі вільно», Восьминіжкаперевіряє умову Вгорі вільно. Якщо умова викопується, вона виконає команду Вгору, а команди, які стоять між словами інакшета все,пропустить. Як­що ж умова Вгорі вільно не виконується (тобто вгорі є перешкода), Восьминіжкавиконає команди, які стоять між словами інакшета все,і обійде перешкоду. Крім умови Вгорі вільно, Восьминіжкатакож уміє перевіряти умови:

Знизу вільно

Зліва вільно

Справа вільно
Зафарбовано

Завдання.Відомо, що біля Восьминіжки є одна перешкода, розта­шована справа або зліва від неї. Склади алгоритм, виконавши який, Вось­миніжкавідсунеться від перешкоди на одну клітинку вліво або вправо

Релаксація.

– Покліпайте швидко очима, закрийте їх, повільно порахуйте до 5. Повторіть 4–5 разів.

VI. Логічна сторінка для розумників і розумниць. (ст25)

VІІ. Підсумок уроку.

– Що найбільше сподобалося і запам’яталося на уроці?

VІІІ. Домашнє завдання.

Підручник: ст. 24-25

Робочий зошит: Урок 11(№2,4)

 

Урок 12

Тема. Алгоритми з розгалуженнями. Програма «Виконавець Восьминіжка»

Мета. 1.Сформувати вміння працювати з блок-схемами розгалуження та складати алгоритми з розгалуженням.

2. Розвивати логічне та алгоритмічне мислення, пам'ять, уяву.

3.Виховувати інформаційну культуру молодших школярів.

Хід уроку

І.Організаційний момент та повторення правил техніки безпеки.

Повторення правил поводження з комп’ютером.

Гра «Так чи ні».

- Чи можна включати комп’ютер без дозволу вчителя?

- Чи можна торкатися до тильної сторони клавіатури?

- Чи дозволяється пальцем торкатися монітора?

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Актуалізація знань.

- Що таке розгалуження?

- Як записують розгалуження у блок-схемах?

- Наведіть приклад алгоритму з розгалуженням.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

Пояснення нового матеріалу.

Робота з підручником. (ст. 26-27)

Практична робота

Виконання завдань №2,3 робочого зошита


Читайте також:

  1. Cisco Packet Tracer - Знайомство з програмою. Інтерфейс
  2. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  3. II. Самостійна робота студентів.
  4. IV. ВИХОВНА РОБОТА В КЛАСІ
  5. IV. ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА СТУДЕНТІВ.
  6. IV. Науково-дослідницька робота.
  7. IV. Практична робота.
  8. IV. Робота над темою уроку
  9. Qорганізаційне середовище, в якому виконується робота
  10. V. Робота з підручником
  11. V. Робота з підручником. с. 59-60




Переглядів: 1756

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
VІ. Робота з програмою «Восьминіжка». | Фізкультхвилинка.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.