Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Часова комутація цифрових каналів

Часова комутація полягає в передачі кодових слів будь-якого КІ вхідної ЦЛ в будь-який КІ вихідної ЦЛ, тому блок часової комутації (БЧК) під керівництвом АЗП повинен здійснювати перенесення (зсув) кодового слова з одного КІ в іншій. Цей процес пояснює рис.1.2 на прикладі комутації KIj вхідної ЦЛ з KIj вихідної ЦЛ і KIj ВхЛ з КІі ВЛ.

Для цього необхідна затримка інформації канального інтервалу на якийсь час, який визначається співвідношенням номерів КІ і і j, але не може перевищувати тривалості циклу передачі Тц, оскільки в останньому випадку інформація в комутованому КІ вхідної лінії замінилася б наступним кодовим словом. Для комутації KIi ВхЛ з КІj ВЛ затримка становить τ3i-j =(j-i)tKI за умови j > і, де tКI - тривалість КІ. Якщо ж i > j, то затримка становить τ 3j-j =(n - i+j) tкi, де n - кількість канальних інтервалів в циклі.

 

 

Узагальнена структура блоку часової комутації (БЧК) зображена на рис. 1.3. Коммутаційна частина блоку може будуватися на елементах затримки динамічного або статичного типу, які створюють інформаційний запам'ятовуючий пристрій (ІЗП), керований від АЗП. При використанні елементів динамічної затримки ІЗП називають зсуваючим пристроєм (ЗсП). Цей ЗсП є сукупністю n-1 послідовно з'єднаних комірок затримки (кожна на тривалість КІ), а також логічних схем І і схеми АБО. Керуючий АЗП є односекційним на n елементів пам'яті, кожна з яких відповідає однойменному КІ вихідної ЦЛ. В комірки АЗП записуються номери схем І, що забезпечує з'єднання потрібних каналів.

 

Рисунок 1.3.б. Структурна схема блоку часової комутації

В загальному вигляді Т – ступінь має два ЗП—інформаційний (мовний) та керуючий (адресний).

Інформаційний ЗП призначений для запису/зчитування кодових слів канальних інтервалів, що комутуються, а керуючий (адресний) ЗП має адреси запису/зчитування для комірок інформаційного ЗП. Ці адреси записуються в адресні ЗП із керуючих пристроїв системи комутації.

У блоці часової комутації ІЗП та АЗП можуть працювати в режимі циклічного запису та ациклічного зчитування або, навпаки, ациклічного запису і циклічного зчитування. Як правило, перший режим використовується в ІЗП, другий – в АЗП.

В залежності від того, яким чином здійснюється запис даних в ІЗП і зчитування цих даних, розрізняють БЧК з управлінням по входу і з управлінням по виходу.

В БЧК з управлінням по виходу дані, що надходять по вхідним ЦЗЛ, записуються послідовно в комірки ІЗП, починаючи з нульової комірки. В 0 - ву комірку записуються дані 0-го каналу, в 1-шу комірку - дані 1-го часового каналу і т. д. Зчитування даних із ІЗП здійснюється за адресами, які видаються з АЗП в ІЗП. Ці адреси записуються в АЗП центральним керуючим комплексом при надходженні викликів. Послідовність цих адрес така, щоб спочатку зчитувались дані, які повинні видаватись в 0-й часовий канал вихідної ЦЗЛ, потім - в 1-й часовий канал і т. д. При цьому слід мати на увазі, що такти запису і зчитування даних із ІЗП чергуються поміж собою.

В БЧК з управлінням по входу запис даних в ІЗП, які надходять по вхідним ЦЗЛ, здійснюється за адресами, які записані в АЗП центральним керуючим комплексом, а зчитування - послідовно, починаючи з 0-ї комірки ІЗП.



Читайте також:

  1. IV. ТИМЧАСОВА ВАРТІСТЬ ГРОШЕЙ
  2. Автомобільні ваги із застосуванням цифрових датчиків
  3. Аналіз ефективності використання каналів розподілу
  4. Варіанти і способи вимірювань характеристик телефонних каналів
  5. Вибір каналів розповсюдження реклами
  6. Відповідно до каналів передачі технологій
  7. ВІДРЯДНА Й ПОЧАСОВА ФОРМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ. ОСНОВНІ СИСТЕМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ ЗА ЇЇ ФОРМАМИ
  8. Джерела виникнення каналів витоку
  9. Загальна характеристика цифрових інтегральних мікросхем
  10. Загальна характеристика цифрових логічних інтегральних мікросхем.
  11. Загальні вимоги до аналогових телефонних каналів
  12. Зміна налаштувань TCP/IP: тимчасова, постійна




Переглядів: 1814

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Просторова комутація цифрових каналів | ОСНОВНІ ВИДИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.