Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, включається спадкоємцями до складу загального річного доходу платника податку і зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини.

Нотаріус щокварталу подає до органу державної податкової служби за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування в порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку.

Нотаріус видає спадкоємцю-нерезиденту свідоцтво про право на спадщину за наявності документа про сплату таким спадкоємцем податку з вартості об'єкта спадщини.

У разі успадкування права на вклад у банку (небанківській фінансовій установі) відповідно до статті 1228 Цивільного кодексу України податковим агентом є такий банк (небанківська фінансова установа).

У разі переходу права на отримання страхових виплат згідно із статтею 1229 Цивільного кодексу України податковим агентом є страхувальник - фінансова установа.

Оподаткування доходу, отриманого платником податку як дарунок (або в результаті укладення договору дарування) від фізичних осіб.

Кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються згідно з правилами, встановленими цим розділом для оподаткування спадщини.

 

Задача з ПДВ. Потрібно визначити термін, коли ПДВ має бути сплачено та суму (розмір) податку. Даються два варіанти, вони однакові. Різний лише розмір загальних операцій оподаткування. Наприклад: а) загальний розмір оподаткованих операцій за попередній календарний рік дорівнює 150000 грн.

Строк сплати ПДВ становить 10 днів після граничного строку подання звітності. Податкові декларації за базовий звітний період, що дорівнює календарному року, подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року.

Сума податку – 150000*0.2= 30000грн.

 

5. Підприємство-резидент "Фієста" на підставі договору купівлі-продажу з підприємством-нерезидентом "Ferarry" відвантажило товар на суму 11 440 дол.
США (80 тон за ціною 143 дол. США за тону) відповідно до рахунку-фактури з відстрочкою платежу, на умовах DAF (постачання лише до кордону) станція Чоп (кордон Україна-Словаччина). Даний товар обкладається митом за ставкою
10 %, ставка митного збору. Курс НБУ на дату оформлення вантажноі митної декларації - 8,20 грн./дол. США.

Необхідно розрахувати фактурну вартість товару, митну вартість, суму мита, митного збору та суму ПДВ. Дати пояснення розрахунками та обчисленням згідно чинного податкового законодавства.

 

Фактурна вартість:

11440*8.20=93808грн.

Митна вартість – так як немає витрат на перевезення та ін. то митна і фактурна вартість є однаковими.

11440дол. = 93808 грн.

 

Сума мита : МВ*Митна ставка

93808*0.1= 9380.8 грн.

 


Читайте також:

  1. Алгоритм планування податкових платежів. Вибір оптимального варіанту оподаткування та сплати податків.
  2. База оподаткування
  3. База оподаткування
  4. База оподаткування
  5. База оподаткування
  6. База оподаткування
  7. База оподаткування
  8. База оподаткування
  9. База оподаткування ПДВ
  10. База оподаткування ПДФО.
  11. База оподаткування та пільги податку з доходів фізичних осіб, їх відмінність від податку з доходів фіз осіб самозайнятих та осіб що займаються проф діяльністю
  12. База оподаткування та ставки податку




Переглядів: 626

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав | Митний збір

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.