Для студентів денної форми навчання дату захисту призначає керівник. Для студентів заочної форми навчання захист проводиться відповідно до розкладу, визначеного навчальною частиною.
На захисті студент має показати вміння грамотно і лаконічно викладати результати дослідження, а також обґрунтовувати їх. Крім того, потрібно продемонструвати не лише рівень знань і фінансову грамотність, але й вміння логічно мислити, встановлювати зв’язки, бачити закономірності.
Оцінку “відмінно” отримує студент, в якого оформлення роботи відповідає вимогам, робота має цільову спрямованість, проведено глибокий аналіз питань обраної теми, вміщує практичний результат, маються висновки про позитивні моменти та недоліки. Студент пропонує вдосконалення щодо питань розглянутих у роботі.
Оцінку “добре” отримує студент за курсову роботу, в якій виконані всі вимоги, але є недоліки методичного характеру, недостатньо аргументовані висновки і пропозиції. Робота оформлена згідно вимог. Студент не чітко відповідає на деякі питання керівника курсової роботи.
Оцінку “задовільно” отримує студент, в роботі якого наукові дослідження проведені на недостатньому рівні, висновки і пропозиції аргументовані недостатньо, робота оформлена з деякими порушеннями. Студент не чітко відповідає на питання викладача. Роботи, що не відповідають вимогам, повертаються на доопрацювання.
Студент, який не виконав роботу у затверджений термін або одержав за результатами захисту незадовільну оцінку, допускається до повторного захисту.
Перший перезахист курсової роботи приймається викладачем-керівником курсової роботи. При отриманні незадовільної оцінки повторно перезахист здійснюється в присутності комісії, що створюється предметною комісією.
ЗА НЕСАМОСТІЙНЕ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ БАЛИ, ВИСТАВЛЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ЇЇ ПЕРЕВІРКИ, НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ, А СТУДЕНТ ОТРИМУЄ НУЛЬ БАЛІВ.
ЧАСТИНА ІІ. ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТА ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ