Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Черговість надання жилих приміщень визначається за часом взяття на облік.

Жилі приміщення надаються громадянам в порядку загальної черги, крім осіб, що мають право першочергового одержання жилих приміщень, та осіб, які користуються перевагою у строках одержання жилих приміщень . (ст.. 45 ЖКУ та ст.. 46 ЖКУ).

При взятті громадянина на облік за місцем його роботи, жилі приміщення надаються згідно з контрольним списком, який ведеться за місцем їх роботи, у порядку черговості. При цьому черговість громадян, які змінили визначається за часом влаштування на роботу на дане підприємство, в установу, організацію.

Якщо громадяни перебувають на обліку і за місцем роботи і за місцем проживання – жиле приміщення надається за тим списком, за яким раніше підійшла черга. Органи, що надали жиле приміщення, повідомляють про це за іншим місцем перебування громадян на обліку.

Право громадян на одержання жилого приміщення у першочерговому порядку не обмежено будь-яким строком. Невиконання житловими органами, підприємствами, установами, організаціями своїх обов’язків щодо забезпечення цих осіб житлом не є підставою для втрати громадянами права на пільги.

Громадяни, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, включаються в окремий список. Рішення про включення в цей список приймається відповідним виконавчим комітетом місцевої ради або власником підприємства, установи, організації, при обов’язковому затвердженні виконавчим комітетом місцевої ради.

Жилі приміщення в будинках житлового фонду місцевих рад надаються громадянам виконавчим органом місцевої ради за участю громадської комісії з житлових питань, в будинках відомчого житлового фонду – за спільним рішенням власника і профспілкового комітету підприємства, установи, організації, затвердженим виконавчим органом відповідної ради, а в будинках громадського житлового фонду - за спільним рішенням органу відповідної організації та її профспілкового комітету з наступним повідомленням виконавчого органу відповідної ради про надання жилих приміщень для заселення.

Затверджені власником списки осіб, яким надаються жилі приміщення, не пізніше як за 1 місяць до здачі будинку в експлуатацію надсилаються виконавчому комітету місцевої ради, на території якої розміщується ця організація.

У випадку, коли жилі приміщення надаються у будинку, зведеному підприємствами, установами, організаціями в іншому населеному пункті, вказані списки надсилаються до виконавчого комітету відповідної ради за місцезнаходженням будинку.

Виконавчі органи обласних і міських рад, які є замовниками житлового будівництва, щороку складають і затверджують плани розподілу жилої площі, яка підлягає введенню в експлуатацію в поточному році.

Виконавчі органи місцевих рад, підприємства, установи, організації щороку визначають кількість новозбудованої і вивільнюваної жилої площі для надання жилих приміщень громадянам поза чергою, у першу чергу і в порядку загальної черги. На підприємствах, в установах, організаціях кількість жилої площі , що виділяється для цих цілей, за рішенням трудових колективів може передбачатися у колективних договорах.

4. НОРМА ЖИЛОЇ ПЛОЩІ


Читайте також:

  1. IV. КЕРІВНИЦТВО, КОНТРОЛЬ І НАДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРАКТИКАНТАМ.
  2. ReM – модифікований критерій Рейнольда, який визначається за формулою
  3. XIV. Надання рекомендацій для зарахування
  4. А середній коефіцієнт росту в такому випадку визначається як
  5. Абсолютна деформація ділянки бруса тільки від власної ваги визначається за формулою
  6. Акустичний контроль приміщень через засоби телефонного зв'язку
  7. Алгоритм надання провізором належної інформації про безрецептурний ЛП під час здійснення фармацевтичної опіки при симптоматичному лікуванні уражень шкіри
  8. Аспекти надання невідкладної допомоги
  9. Аудит витрат на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг
  10. Аудиторський висновок, у якому робиться відмова від надання висновку аудитора
  11. Аудиторський висновок, у якому робиться відмова від надання висновку аудитора
  12. Банківська діяльність у сфері надання фінансових послуг




Переглядів: 460

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
У разі смерті громадянина, який перебував на квартирному обліку, за членами сім’ї зберігається право подальшого перебування на обліку. | Норма жилої площі в Україні встановлена в розмірі 13,65 кв.м. на одну особу.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.