Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок прийому заяв і документів для вступу у військовий інститут

5.1. Порядок прийому документів для вступу на навчання за схемою "курсант" з числа цивільної молоді та ліцеїстів.

5.1.1. Попередня професійна діагностика і відбір, оформлення документів з числа цивільної молоді та ліцеїстів проводяться у військових комісаріатах, оформлення документів здійснюється до 10 червня року вступу.

5.1.2. Вступники з числа осіб, які не є військовослужбовцями, особистоподають заяву до районного (міського) військового комісаріату за місцем проживання в терміни, вказані в пункті 4.4 Правил прийому.

У заяві зазначається:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- рік, місяць і день народження;

- поштовий індекс, адреса місця проживання та номер телефону;

- обрану спеціальність;

- перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання із зазначенням рівня складності (базовий або поглиблений) для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики.

До заяви додається:

- автобіографія;

- копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, та додатка до нього (випускники навчальних закладів року вступу на навчання додають довідку про поточну успішність);

- копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України), військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;

- шість кольорових фотокарток (без головного убору) розміром 3 х 4 см;

- медичні документи, оформлені у військових комісаріатах;

- копія посвідчення про приписку до призовної дільниці;

- копії документів, які встановлюють право на пільги відповідно до чинного законодавства та вказані в Умовах прийому;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- два поштових конверти з марками і заповненими особисто адресою проживання та адресою районного (міського) військового комісаріату, де вступник перебуває на військовому обліку;

- довідка про проходження спеціальної перевірки.

Усі копії документів засвідчуються районним (міським) військовим комісаріатом, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку.

5.1.3. Після прибуття до військового інституту вступники пред’являють особисто:

- документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України");

- військовий квиток або посвідчення про приписку;

- свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;

- документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання.

5.1.4. Перед направленням до військового інституту всі кандидати проходять первинний медичний огляд у районному (міському) військовому комісаріаті, а повторний – в обласному військовому комісаріаті із заповненням картки медичного огляду тих, хто вступає до вищого військового навчального закладу Міністерства оборони України чи військового навчального підрозділу вищого навчального закладу України (додаток № 12 до Положення про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402).

На кандидатів для вступу до військового інституту оформляються медичні документи, а також протокол засідання комісії з попередньої професійної діагностики, іменний список і картка професійного відбору (для цивільної молоді), які заповнюють комісії, що здійснюють професійний відбір кандидатів.

Відповідно до Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністра оборони України від 10.04.2009 № 170 кандидати для вступу до військового інституту проходять спеціальну перевірку щодо:

притягнення особи до кримінальної відповідальності, у тому числі за адміністративні корупційні правопорушення;

наявності судимості, її зняття та погашення в установленому порядку;

факту, що особа піддана або піддавалася раніше адміністративним стягненням за корупційні правопорушення;

достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

наявності в особи корпоративних прав;

стану здоров’я, освіти, наявності наукового ступеня, вченого звання, підвищення кваліфікації.

5.1.5. Документи на відібраних кандидатів, оформлені згідно з Правилами прийому, а також довідку про результати спеціальної перевірки районні (міські) військові комісаріати подають в обласні військові комісаріати, а останні –до військового інституту в міру надходження до 20 червня, але не пізніше 20 липня року вступу на навчання.

5.1.6. Якщо у військовому комісаріаті рознарядка до військового інституту відсутня або вона вже виконана, кандидат може подати заяву безпосередньо начальнику військового інституту до 01 травня року вступу, у якій додатково вказує поштову адресу районного (міського) військового комісаріату, у якому він перебуває на обліку.

5.1.7. Вступники, які мешкають у Луганській, Донецькій областях та на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим, у разі неможливості оформлення особової справи у військовому комісаріаті за місцем проживання мають право подати заяву на вступ безпосередньо до Відбіркової комісії.

У разі звернення вступників з числа цивільної молоді безпосередньо до Відбіркової комісії оформлення особових справ вступників здійснюється безпосередньо у військовому інституті.

5.1.8. Вступники з числа цивільної молоді направляються до місця складання вступних випробувань районними (міськими) військовими комісарами.

 

5.2. Порядок прийому документів для вступу на навчання за схемою “курсант” з числа військовослужбовців строкової служби та військовослужбовців військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського та старшинського складу.

5.2.1. Військовослужбовці, які бажають вступити до військового інституту, в період з 01 лютого до 01 квітня року вступу на навчання подають рапорт за підпорядкованістю.

У рапорті вказується:

- військове звання;

- прізвище, ім'я, по батькові;

- займана посада;

- рік, місяць і день народження;

- здобутий рівень освіти;

- обрану спеціальність;

- перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання із зазначенням рівня складності (базовий або поглиблений) для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики (якщо реєстрація мала місце).

До рапорту додається:

- копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього;

- автобіографія, у якій вказується поштовий індекс, адреса місця проживання та номер телефону, а також поштовий індекс, адреса військової частини, де військовослужбовець проходить службу;

- копія службової картки;

- копія свідоцтва про народження;

- копія паспорта (1, 2-га сторінки та місце реєстрації);

- шість кольорових фотокарток (без головного убору, розміром 3x4 см, які завірені начальником штабу військової частини);

- копії документів, які встановлюють право на пільги відповідно до чинного законодавства та вказані в Умовах прийому;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- два поштових конверти з марками.

5.2.2. Військовослужбовці, які відповідають умовам прийому на навчання у військовому інституті, направляються встановленим порядком на первинний медичний огляд до військово-лікарської комісії для визначення придатності до навчання у військовому інституті. На військовослужбовців, гідних направлення для вступу до військового інституту та визнаних придатними до навчання, оформляються відповідні медичні документи за встановленою формою.

5.2.3. Рішення про зарахування військовослужбовців вступниками до військового інституту, чи про відмову в направленні на навчання приймають старші командири (начальники). У разі прийняття позитивного рішення документи на військовослужбовця подаються за підпорядкованістю до 10 квітня року вступу.

5.2.4. Затверджені списки кандидатів на вступ до військового інституту разом з документами, визначеними у пункті 5.2.1 цих Правил, медичними документами і картками професійного відбору надсилаються до військового інституту до 15 травня року вступу.

5.2.5. Військовослужбовці строкової служби Збройних Сил України, які відібрані кандидатами до військового інституту, направляються командирами військових частин на навчальні збори, що проводяться на базі військового інституту у період з 26 червня по 20 липня року вступу. Учасники зборів прибувають до місця проведення занять за 1-2 дні до початку роботи зборів.

5.2.6. Після прибуття до військового інституту вступники пред’являють особисто:

- документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України) із зазначенням групи крові;

- військовий квиток або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

- оригінал документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (за наявності).

 

5.3. Порядок прийому документів для вступу на навчання за схемою "студент".

Прийом документів для вступу на навчання за схемою "студент" здійснюється за Правилами ДУТ.

5.4. Порядок прийому документів кандидатів на навчання для здобуття вищої освіти за заочною формою з числа військовослужбовців військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу та військовослужбовців строкової служби, вказаних в пункті 2.4. цих Правил.

5.4.5. Військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які бажають вступити до військового інституту для здобуття ступеня бакалавра на місця державного замовлення без відриву від служби, до 10 серпня року вступу подають рапорт по команді.

5.4.6. У рапорті вказується:

- військове звання;

- прізвище, ім’я, по батькові;

- займана посада;

- рік, місяць і день народження;

- здобутий рівень освіти;

- обрана спеціальність;

- форма навчання – заочна (без відриву від служби);

- перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання із зазначенням рівня складності (базовий або поглиблений) для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики (якщо така реєстрація була).

5.4.7. До рапорту додається:

- копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, та додатка до нього;

- автобіографія, у якій вказується поштовий індекс, адреса місця проживання та номер телефона, а також поштовий індекс та адреса військової частини, де військовослужбовець проходить службу;

- копія службової картки;

- витяг з послужного списку;

- копія контракту;

- копія свідоцтва про народження;

- копія паспорта (1, 2-а сторінки та місце реєстрації);

- шість кольорових фотокарток (без головного убору) розміром 3 x 4 см, завірені начальником штабу частини;

- копії документів, які встановлюють право на пільги відповідно до чинного законодавства та вказані в Умовах прийому;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- два поштові конверти з марками.

5.4.8. Після прибуття до військового інституту вступник пред’являє особисто:

- документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України");

- військовий квиток або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

- документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

- сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (за наявності).

5.4. Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

На вимогу вступника Відбіркова комісія засвідчує копії документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів.

Вступники подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2015 році.

5.5. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Відбірковою комісією або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

5.6. Право брати участь в конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у військовому інституті мають:

- військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, які проходять військову строкову службу – при вступі на денну форму навчання;

- громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до військового інституту;

- військовослужбовці рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять військову службу за контрактом;

- військовослужбовці рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації;

- військовослужбовці з числа осіб рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, та отримали поранення при виконанні службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції (бойових дій).

5.7. При вступі на навчання за ступенем бакалавра вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три спеціальності у кожному з них. Заяви, подані на певну спеціальність до одного вищого навчального закладу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви.

5.8. Вступники, які подають сертифікат з кількістю балів з визначених предметів та рівнем складності нижче встановленої Правилами прийому мінімальної кількості балів, до участі в конкурсі не допускаються і на навчання не зараховуються.

5.9. Відбіркова комісія здійснює перевірку середнього бала документа про освіту (обчислює в разі відсутності), результат якої затверджується рішенням Відбіркової комісії.

5.10. Відбіркова комісія у тижневий строк після реєстрації документів розглядає документи кандидатів та приймає рішення про їх виклик для проведення вступних випробувань.

5.11. Факт ознайомлення вступника з Правилами прийому, наявною ліцензією і сертифікатом про акредитацію відповідної спеціальності, а також факт наявності/відсутності підстав для вступу поза конкурсом фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом при поданні заяви у паперовій формі.

 


Читайте також:

  1. I.1. Порядок збільшення розміру статутного капіталу АТ за рахунок додаткових внесків у разі закритого (приватного) розміщення акцій
  2. III. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. IV ПОРЯДОК ПРОВЕДЕНИЯ ОПРОБОВАНИЯ ТОРМОЗОВ
  4. IV. Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  5. IX. Відомості про військовий облік
  6. IX. Відомості про військовий облік
  7. IXX. ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙОМУ ДО кафедри військової підготовки НАУ
  8. The peace – порядок
  9. V. Порядок подання роботи на рецензiю i захист роботи
  10. V. Порядок подання скарги
  11. V. ПОРЯДОК ПОТОЧНОГО ТА ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ
  12. V. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до НАУ




Переглядів: 640

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Понеділок – неділя | Вступні випробування та конкурсний відбір

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.