Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ РЕФЕРАТУ

При підготовці реферату необхідно почати роботу потрібно з підбору літератури та нормативного матеріалу. При цьому не можна обмежуватися виключно навчальною літературою, у списку використаних джерел обов’язково повинні бути спеціальні наукові дослідження з вибраної теми. Наступний етап — логічне впорядкування набутої інформації і складання плану реферату.

Викладу основної змістовної частини реферату передує вступ, у якому визначаються актуальність обраної автором проблеми, мета, завдання, предмет та об’єкт дослідження, методи, які застосовуються автором під час написання роботи.

Основна частина реферату ілюструє процес наукового дослідження теми та за обсягом є найбільшою структурною частиною реферату. Зміст основної частини повинен підпорядковуватись одній провідній ідеї та відповідати меті дипломної роботи. В основній частині роботи викладаються основні положення досліджуваної теми, характеристика предмета і об’єкта дослідження, ґрунтовний аналіз конкретних питань, які розкривають його сутність, аналіз правових норм, юридичної літератури, аналіз законопроектів, пропозиції студента щодо конкретних шляхів вирішення правової проблеми тощо. Це письмовий виклад власних міркувань, а також думок, формулювань інших авторів у вигляді цитування.

Зноски необхідно робити в тексті у ході викладення матеріалу (на використану літературу, практику, нормативно-правовий матеріал). При цитуванні джерела вперше необхідно точно вказати автора (прізвище, ініціали), назву роботи, місце та рік видання та сторінки, що цитуються.

У рефераті, зокрема, необхідно ілюструвати викладений матеріал конкретними прикладами. Не варто вживати особовий займенник в однині, коли йдеться про особу того, хто проводить дослідження чи висвітлює думку. Завершується реферат висновками, в яких слід вказати, чи досягнув автор мети дослідження, які конкретно отримав результати, що можна використати у науково-практичній діяльності, а також дати рекомендації щодо поліпшення ситуації. Тут цитування не рекомендується.

Наприкінці реферату вказують список використаної літератури. Це реєстр використаних джерел за темою дослідження. У список варто включати ті матеріали, які були опрацьовані під час написання реферату, і не слід обмежуватися лише цитованою літературою. Згідно з вимогами Державного стандарту України, вся використана при написанні наукової роботи література систематизується у списку літератури у такій послідовності: джерела (неопубліковані, опубліковані нормативно-правові акти); спеціальна література (вітчизняна, зарубіжна); періодика (вітчизняна, зарубіжна); довідкова література. Введені до списку літератури видання мають бути оформлені згідно з правилами бібліографічного опису. Він включає насамперед прізвище та ініціали автора (авторів), назву публікації, підзаголовкові відомості (черговість видання, кількість томів або частин, вид видання), місце і рік видання, кількісну його характеристику (загальна кількість сторінок 9-12).

 


Читайте також:

  1. IXX. ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙОМУ ДО кафедри військової підготовки НАУ
  2. V. ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЇХ ВИКОНАННЯ
  3. V. Рекомендації і розробки маркетинг-консалтингу.
  4. А. Підготуйте і запишіть висновки-рекомендації для автора, який перекладає текст з російської мови на українську.
  5. Аналіз одержання результатів. Висновки рекомендації.
  6. Базовий рівень підготовки.
  7. Безпечне поводження з хімічними речовинами та рекомендації щодо їх зберігання
  8. Видання автореферату
  9. Вимоги до оформлення реферату
  10. Відзиви на рукопис дисертації та автореферату
  11. Відповіді на заПИТАННЯ для САМОСТІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ
  12. Відповіді на заПИТАННЯ для САМОСТІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ




Переглядів: 388

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Перевірка виконання індивідуальних (домашніх) завдань | РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.