МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Вимоги до оформлення рефератуВимоги до змісту роботи Теми рефератів Вступ БІОЛОГІЯ КЛІТИНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Методичні вказівки до виконання реферативних робіт для студентів напряму 6.051401 „Біотехнологія”
денна форма навчання
Київ НТУУ „КПІ”
Дисципліна “Біологія клітини”,метою якої є критичне осмислення основних теорій, принципів і понять з цієї області знань і таким чином створення фундаментальної бази для успішного засвоення спеціальних дисциплін, відноситься до циклу професійно-практичної підготовки студентів. Метою виконання реферативної роботи є розширення знань з предмету, отримання досвіду з пошуку та опрацювання наукової літератури з обраної теми , кампеляція зібраного матеріалу у логічну , змістовну, творчу письмову роботу. Реферативна робота являється практичною базою, яка в подальшому стане підґрунтям для підготовки і написання літературного огляду бакалаврської та магістерської дипломної роботи.
Теми рефератів розподіляються за алфавітним списком студентів групи. 1. Роль лізосом у явищі апоптоза клітин. 2. Роль хлорофіла в фотосинтезі. 3. Методи цитологічного та цитохімічного дослідження. 4. Прибори, які використовуються для дослідження біологічних структур. 5. Мітохондрії: морфологія та функції. Походження мітохондрій. 6. Диференціація і реактивні зміни клітин. 7. Ріст та оновлення клітинних популяцій. Популяції пухлинних клітин. 8. Старіння та загибель клітин. Теорії старіння клітин. 9. Хлоропласти. Функції хлоропластів. Фотосинтез. Походження пластинчатої структури хлоропластів. 10. Ядро. Морфологічна організація ядра і хромосом. 11. Рибосоми. Локалізація та функції. Походження рибосом. 12. Структура і функції біологічних мембран. Транспорт через цитоплазматичну мембрану. Проникнення твердих та рідких матеріалів. 13. Вакуолярна система цитоплазми. Комплекс Гольджі та ендоплазматичний ретикулум. 14. Бактеріофаги. Зборка частин бактеріофага. Розвиток бактеріофага в клітині. 15. Інформаційні міжклітинні взаємодії. Клітинні рецептори та їхня участь у процесах міжклітинної сигналізації. 16. Нестатеве розмноження у рослин та тварин. 17. Еволюція статевого розмноження. 18. Ріст клітини. Обмеження росту клітини. Поділ клітини. 19. Хромосоми як матеріальна основа спадковості. Зміни хромосом та механізми їх реорганізації. 20. Статеве розмноження. Мейоз. Статеве розмноження у тварин. 21. Структурна організація прокаріотичної клітини. Різновиди прокаріотичних клітин. 22. Клітинний рух. Молекулярні механізми руху клітин. Амебоїдний та війчастий рух. 23. Цитоморфологія клітинної секреції. Секреторний цикл клітини. 24. Історія цитології. Відкриття клітини. Клітинна теорія. Сучасні успіхи цитології. 25. Методи дослідження ультраструктури клітин. 26. Еволюція статевого розмноження. Зміна числа хромосом. Гаплоїдія. Поліплоїдія. 27. Методи дослідження живих клітин. Культура тканин. 28. Лізосоми. Роль лізосом в явищах фагоцитозу та аутофагії. 29. Клітинні основи проведення нервового збудження та синаптичної передачі. 30. Сучасні уявлення про еволюцію клітини.
Реферативна робота з обраної теми повинна бути обсягом приблизно 25 -30 сторінок, надрукованих 14 шрифтом (Times New Roman) з інтервалом 1,5. До реферативної роботи окрім титульної сторінки мають входити такі розділи: „Вступ”, в якому окреслені основні положення теми; „Зміст”,в якому викладені пронумеровані основні розділи та підрозділи реферату з зазначенням відповідніх сторінок; „Основна частина”, яка має бути структурована, тобто розділена на розділи, підрозділи з назвами; „Висновки”, в якому студент підводить підсумки з опрацьованого матеріалу; „Список літератури”, який має бути сформований або в алфавітному порядку, або в порядку посилань у тексті. Реферативна робота може містити рисунки, схеми, таблиці. Розташовані вони можуть бути як в тексті, так і в „Додатках” та мають бути відповідно підписані.
Читайте також:
|
||||||||
|