Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Загальні положення

Магістерська робота– це самостійна кваліфікаційна робота, підсумок теоретичної та практичної підготовки в рамках нормативної та варіативної складових освітньо-професійної програми підготовки магістрів. Магістерська робота є формою контролю набутих студентом (слухачем) магістратури у процесі навчання інтегрованих умінь, знань, навичок, які необхідні для виконання випускниками магістратури професійних обов’язків.

Виконання і захист магістерської роботи є завершальним етапом навчання у Національному аграрному університеті (далі Університет), формою державної атестації випускників.

Магістерська робота готується кожним студентом (слухачем) магістра­тури в індивідуальному порядку.

Мета магістерської роботи – проведення аналітичних та практичних наукових досліджень, поглиблене осмислення професійної проблеми, розробка інноваційних пропозицій у певній сфері виробництва або наукової діяльності та рекомендацій з їх впровадження.

Запропоновані інноваційні рішення мають бути науково обґрунтованими з відповідним аналізом існуючої ситуації та прогнозом щодо результатів їх запровадження, викладених в магістерській роботі. При цьому мають бути проаналізовані ризики щодо реалізації зазначених пропозицій.

Завданнямагістерської роботи залежать від її спрямування: фахового (виробничого), фахового (дослідницького), управлінського або педагогічного, та об’єкту дослідження.

Фахове виробниче спрямування магістерської роботи передбачає узагальнення набутих знань за певною спеціальністю, вдосконалення професійних здібностей для подальшої роботи в різних галузях АПК за обраним фахом.

Завданням магістерської роботи фахового дослідницького спрямування є поглиблене вивчення досліджуваних теоретичних моделей, пошук шляхів їх адаптації до умов розвитку науково-технічного прогресу, опанування методо­логії, методики і сучасного інструментарію наукових досліджень.

Завданням магістерської роботи педагогічного спрямування є синтез набутих педагогічних умінь і навичок з урахуванням майбутньої специфіки роботи у вищих навчальних закладах І–ІІ рівнів акредитації.

Магістерські роботи управлінського спрямування повинні мати практичну орієнтацію, їх головним завданням є пошук та обґрунтуванняефективних методів та інструментів управління в різних галузях АПК.

Магістерська робота має демонструвати рівень фахової підготовки студента (слухача) магістратури до професійної або наукової діяльності, а саме:

- рівень оволодіння теоретичними знаннями з професійно орієнтованих і спеціальних дисциплін;

- вміння узагальнювати, аналізувати наукові джерела та статистичні дані, формулювати наукові висновки і обґрунтовувати конкретні пропозиції;

- вміння працювати з нормативно-правовими актами;

- здатність використовувати сучасні методи дослідження та інформаційні технології;

- вміння знаходити аналоги розв’язання проблеми у вітчизняній та закор­донній практиці, адаптувати їх до конкретного предмета (об’єкта) дослідження.

Підготовка магістерської роботи має показати вміння студента (слухача) магістратури:

- використовувати набуті в процесі навчання теоретичні знання, практичні навички для вирішення певної проблеми виробництва або науково-дослідної роботи;

- аналізувати наукові джерела інформації;

- узагальнювати матеріали та застосовувати сучасну методику наукових досліджень при вирішенні визначеної проблеми;

- обґрунтовано використовувати статистичний та графічний матеріали, вітчизняний та міжнародний досвід при висвітленні питання, яке досліджується;

- самостійно приймати оптимальні рішення при вирішенні практичних питань, пов’язаних із виконанням магістерської роботи;

- застосувати обчислювальну техніку, сучасні комп’ютерні технології
і програми.

Обов’язковими складовими магістерської роботи є: постановка мети та завдання, огляд спеціальної літератури за темою магістерської роботи, вибір методики дослідження, аналіз і висвітлення одержаних результатів, висновки та пропозиції.

Магістерська робота повинна бути написана українською мовою. Наукову інформацію в ній необхідно викладати у повному обсязі, висвітлюючи одержані результати дослідження, з детальним описом методики дослідження. Повнота наукової інформації має бути висвітлена на фактичному матеріалі з обґрунту­ваннями новизни та практичного значення роботи.


Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. III. Вправи з початкового положення стоячи.
  6. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  7. А) загальні критерії
  8. Білковий обмін: загальні відомості
  9. Білорусь. Характеристика положення та господарства країни.
  10. В загальній сукупності фінансових відношень можуть бути виділені три важливі сфери: фінанси підприємств, установ і організацій; страхування; державні фінанси.
  11. В Росії основні положення про амністію та помилування містяться в Конституції, Кримінальному кодексі та Кримінально-виконавчому кодексі Російської Федерації.
  12. В'язкості і тиску повітря від профілю тіла, стану його поверхні і положення тіла в повітряному потоці.




Переглядів: 320

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тематика кваліфікаційних робіт спеціалістів (спеціальність 7.091.902 “Механізація сільського господарства”) | Організація виконання магістерських робіт і вимоги до їх оформлення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.