Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Шаблон оформлення

У PowerPoint існує два види вбудованих шаблону - шаблони презентації і шаблони оформлення, які базуються на зразку слайдів і зразку заголовків. При роботі з майстром автозмісту використовується шаблон презентації. Цей шаблон включає набір слайдів по стандартних видах презентацій, а слайди включають як дизайн(форматування слайду), так і зразки слайдів, які містять текстові заповнювачі.

 

Що стосується шаблону оформлення, то в нім містяться тільки засоби форматування слайдів презентації, тобто з його допомогою можна призначити тільки стиль слайду, а розмітку слайдів потрібно здійснювати за допомогою панелі «Розмітка слайдів» в області завдань. Іншими словами шаблони оформлення - це шаблони, які є набором параметрів шрифтів, використовуваних в слайдах, кольором фону, колірні схеми слайдів презентації т.д.

Щоб приступити до створення нової презентації, використовуючи шаблон оформлення, необхідно:

1. Завантажити застосування PowerPoint. За умовчанням Power Point відкривається в режимі Звичайний. Тобто у вікні застосування відображатиметься титульний слайд в режимі Звичайний, в області Структури/Слайди з'явиться ескіз першого слайду, а в області завдань відображатиметься панель «Приступаючи до роботи».

2. Потім необхідно виконати команду Файл/Створити, внаслідок чого в області завдань з'явиться панель «Створення слайду».

3. Далі на панелі «Створення слайду» вимагається вибрати команду «З шаблону оформлення», і в області завдань з'явиться панель «Дизайн слайду». У розділі «Застосувати шаблони оформлення» представлені усі шаблони оформлення, які є засобами форматування слайдів. Для призначення стилю титульному слайду необхідно клацнути на необхідний шаблон в області завдань. Таким чином, відформатує перший слайд із застосуванням вибраного шаблону оформлення.

4. Тепер можна редагувати слайд заголовка, що відформатував.

5. Після цього можна створити наступний слайд, клацнувши на на піктограмі «Створити слайд» на панелі інструментів. У області слайдів з'явиться другий слайд в стилі першого слайду, а в області завдань відкриється панель «Розмітка слайду», за допомогою якої можна призначити розмітку другому слайду, використовуючи макети тексту, макети вмісту або макети тексту і вмісту.

6. Аналогічно створюються подальші слайди презентації.

3 Режими відображення, сортування, демонстрації.


Читайте також:

 1. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
 2. Банк приймає до оплати вимога-доручення від платника протягом 20 календарних днів із дати оформлення його одержувачем.
 3. Вантажна митна декларація як основний документ при здійсненні митного оформлення вантажів
 4. Види бойових документів і вимоги до їх оформлення
 5. Види бойових документів і вимоги до їх оформлення
 6. Використання шаблонів
 7. ВИМОГИ ДЕРЖСТАНДАРТУ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.
 8. Вимоги до інтонаційного оформлення прочитуваного і декламованого. Прийоми його навчання
 9. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ АНКЕТИ
 10. Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору.
 11. Вимоги до оформлення реферату
 12. Вимоги до оформлення та зберігання документів
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лекція7 Організація презентацій із застосуванням офісних програм | Режими перегляду

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.