МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Вступ / ЗразокМетодичні вказівки для розробки дипломного проектування ремонтних підприємств для студентів спеціальності 5.05050204 Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних дорожніх машин та обладнання.
Полтава-2013 Методичний посібник для дипломного проектування ремонтних підприємств. Загальні положення Дипломна робота є завершальною роботою в якій студент повинен показати свої знання і умінні у вирішенні питань: ремонтного виробництва, технологічних процесів ремонту дорожніх машин, двигунів і окремих вузлів і деталей. Дипломна робота це проект ремонтного виробництва, який складається з таких розділів: 1. Ескізний проект центральних ремонтних майстерень або завода по ремонту дорожніх машин. 2. Технічний проект окремого цеха або відділення даного підприємства. 3. Технологічна частина в якій розробляється технологічний процес ремонту агрегата, вузла, або деталі. 4. Конструкторська частина, це проектування і розрахунки пристріїв для виконання технологічного процесу. 5. Організаційна частина в якої відображається: організація виробництва в даному цеху або відділенні. 6. Економічна частина, де обґрунтовуються прийняті рішення по проектуванню майстерні, завода, технологічних процесів та ін..
Дипломна робота виконується в черновику перевіряється керівником дипломного проекту після того виконується в чистому вигляді. Дипломна робота починається із вступу в якому відображається необхідність проведення ремонтів і економічна доцільність. Дипломна робота оформлюється у формі пояснювальної записки і креслення. Пояснювальна записка виконується на форматі А-4 друкованим або рукописним текстом в межах 54 – 60 сторінок. Креслення складає 3 – 4 листа у форматі А-1 виконані у комп’ютерному варіанті, або олівці, або тушшю. Оформлення повинно відповідати діючим стандартам і ГОСТам, ЕСТД та ЕСКД. Дипломна робота виконується за шифром: спеціальність, номер студента та наказу на дипломне проектування, записки та креслення: Пояснювальна записка ПД 5.05050204. __ .01.00. Розділи пояснювальної записки ПД 5.05050204. номер наказу.01.01 – ескізний проект __,, __ ,,__,,__,, номер наказу… 02. – технічний проект __,, __ ,,__,,__,, номер наказу …03. – технічна частина __,, __ ,,__,,__,, номер наказу …04. – конструкторська частина __,, __ ,,__,,__,, номер наказу …05. – організаційна частина __,, __ ,,__,,__, номер наказу …06. – економічна часина Графічна частина Планування цеха або майстерні ПД 5.05050204. ---. 02.01 Технологічний процес ремонту ПД 5.05050204. ---.02.02 Конструкторська частина (пристрій) ПД 5.05050204. ---.03.03.00 Робоче креслення ПД 5.05050204. ---.02.04.01 …
ПД 5.05050204 Вступ / Зразок Першочерговим завданням, що стоїть перед ремонтним виробництвом являється підвищення довговічності і надійності відремонтованих машин, що можна досягнути лише при підвищенні якості ремонту. Необхідність ремонту машин визначається технічними і економічними факторами. Технічні причини обумовлені тим, що сучасні основи виробництва машин передбачають різні терміни служби окремих деталей і збірних одиниць. Повне використання ресурсу збірних одиниць машини може бути забезпечено тільки при умові виконання комплексу міроприємств по їх технічному обслуговуванню і ремонту. Економічна доцільність капітального ремонту машин і їх агрегатів виникає із можливостей повторного використання після відновлення до 70% деталей з меншими витратами матеріальних, фінансових і трудових затрат по зрівнянню з виробництвом нових машин, агрегатів. Підвищення ефективності ремонтного виробництва досягається в результаті удосконалення всіх стадій виробничого процесу капітального ремонту машин, агрегатів з метою економії сировини, матеріалів і запасних частин, раціонального використання трудових ресурсів і зниження трудових затрат на одиницю продукції, підвищення якості і надійності відремонтованих машин і агрегатів за рахунок організаційних, технологічних і соціологічних міроприємств, пов’язаних з рішеннями цієї задачі. Удосконалення ремонтного виробництва - здійснюється по наступних основних напрямках: поглиблення по детальної і технологічної спеціалізації, утворення виробничих об’єктів з широкою системою кооперування, покращенням робочих місць, втілення прогресивних технологічних процесів, механізація, автоматизація і комп’ютеризація основних, допоміжних і обслуговуючих процесів ремонту; використання прогресивних методів організації і оплати праці; удосконалення системи керування виробництвом; покращення матеріально-технічного забезпечення, створення єдиної технологічної документації по ремонту машин і агрегатів для всіх ремонтних підприємств. Багаточисленні дані показують, що з кожних 100 непрацездатних машин в середньому 70 для свого відновлення потребують в 20 разів менше трудових, годинних і матеріальних витрат, ніж знову виготовлена така ж кількість нових машин. Разом з тим ремонт машин супроводжується не тільки виграшем, але і витратами. Для проведення ремонту необхідно: висококваліфіковані спеціалісти, високотехнологічне обладнання, виробничі площі, матеріали і час.
Читайте також:
|
||||||||
|