Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Опис установки

 

Флотаційними машинами називають апарати, у яких здійснюється флотація.

У лабораторних умовах найбільш розповсюджені механічні флотаційні машини.

Будова флотаційної машини 237 ФЛ-А інституту «Механобр» (рисунок 10.1). Вона складається із наступних вузлів: 8 – корпус, 21 – блок імпелера, 1 – камера, 12 – важеля піногону, 16 – лопатка, 9 – підйомний столик і ротаметр (на рисунку не наведений). Блок імпелера складається зі статора і імпелера. Імпелер представляє собою диск 7 з радіальними лопатками 23, який кріпиться на нижньому кінці вертикального валу 3. Вал імпелера знаходиться у центральній трубі і обертається за рахунок електродвигуна 10 (клинопасова передача). Верхня частина труби герметично з'єднана з корпусом підшипника 24, до нижньої частини центральної труби кріпиться надімпелерний стакан 5, нижня частина якого закінчується лопатками статора 6. У надімпелерному стакані виконані продовжні канали 22 для циркуляції пульпи, і поперечний отвір, який з’єднується зі спокійною зоною камери гумовим патрубком 19.

Для зменшення зносу імпелер і надімпелерний стакан з лопатками статора виконані з гуми. Блок імпелера знаходиться у камері 1, яка кріпиться до корпуса 8 кронштейном 11.

При обертанні імпелера пульпа відкидається лопатками 23 до його периферії, в результаті чого у центральній зоні імпелера утворюється невелике розрідження. Зважаючи на те, що продуктивність імпелера за потоком пульпи значно більше потоку пульпи, що надходить до нього, розрідження повністю не компенсується і у порожнину імпелера через центральну трубу і повітряний патрубок засмоктується повітря. Імпелер повинен не тільки диспергувати повітря у пульпі і підтримувати у зваженому стані найбільш крупні класи зерен, але і всмоктувати повітря з атмосфери.

Статор складається з лопаток, що встановлені під кутом 60° до направлення вектора абсолютної швидкості виходу пульпи з імпелера. Це дозволяє вивести потоки пульпи, що виштовхує імпелер, таким чином, що безпосередньо навкруги імпелера не виникають сильні вихрові потоки пульпи і не перешкоджають її виштовхуванню імпелером. Таким способом досягається висока продуктивність імпелера за пульпою і отже, забезпечується всмоктування великої кількості повітря. Статор і вертикальні ребра на дні камери настільки гасять крупні вихори, що верхня частина пульпи залишається достатньо спокійною без установки заспокійливих решіток.

Камера 1 розділяється перегородкою 20 на дві частини. У лівій частині здійснюється аерація пульпи, закріплення гідрофобних мінеральних частинок на бульбашках повітря і їх спливання з утворенням шару мінералізованої піни, у правій – спокійній зоні, відбувається вторинне збагачення. Значна частина зерен мінералів відривається від бульбашок і по похилій передній стінці камери через трубку 19 знову повертається у блок імпелера, і процес флотації повторюється.

Піна видаляється з камери лопатками піногону 16 у приймач для пінного продукту.Несфлотовані частинки залишаються в камері у вигляді камерного продукту.

Швидкість обертання імпелера регулюється за допомогою перестановки ременя у канавках шківів на валах електродвигуна і імпелера, швидкість знімання піни – перемикачем 14

 


Читайте також:

  1. Автоматичні установки пожежегасіння.
  2. Аеродинамічний розрахунок ротора вітроустановки
  3. Будова газобалонної установки
  4. Бурові установки
  5. Бурові установки для буріння стволів, їх призначення і класифікація.
  6. ВПЛИВ ГАЗУ НА РОБОТУ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ
  7. Данные установки и таблицы результатов измерений
  8. Джерела ВЕР в установки для їх перетворення
  9. Дренчерні установки
  10. Дробильно-сортувальні установки
  11. Етап установки
  12. Знято напругу і доступ в електроустановки, що перебувають під




Переглядів: 476

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Порядок виконання роботи | Методика проведення флотаційних дослідів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.