Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция


Дробильно-сортувальні установки

Призначення та конструкція піскомийок.

Призначення та конструкція гравіємиой-сортувалок.

Призначення та конструкція лопастевих гравіємийок.

Машини для промивання заповнювачів бетонної суміші і розчинів служать для видалення глинистих і органічних сполук, пилу, що знижують міцність бетонних і залізобетонних конструкцій.

Малозабруднені матеріали з крупністью шматків до 70 мм звичайно промиваються на грохотах у процесі сортування. Для цього над ситами плоского грохота встановлюється труба з отворами, через які матеріал поливається водою.

Гравій із крупностю шматків до 110 мм, сильно забруднений глинистими домішками, промивається в лопастевих гравіємиках за допомогою двох валів з лопатами. Вали обертаються назустріч один одному в похилому кориті, переміщаючи матеріал знизу вгору. Між валами міститься труба для подачі води. Продуктивність до 10-50 мз/год, витрата води 2 м3 на 1 м3 гравію, потужність двигуна 16 кВт. Більш громіздкими (довжина до 3600 мм, діаметр 2000 мм) є барабанні гравіємики. Барабан машини, що спирається на ролики, приводиться в обертання від електродвигуна потужністю 55 кВт; матеріал піднімається і перемішується лопастями, закріпленими на його внутрішній поверхні. Промивання відбувається водою, що подається по трубі всередину барабана.

Матеріали крупністю 300-350 мм, значно забруднені, промивають на гравіємийках-сортувалках, що являється собою барабанний грохот із промивною секцією (без отворів). Вода по трубі вводиться всередину грохота. Продуктивність до 100 м3/год, витрата води близько 2 м3 на 1 м3 матеріалу, що промивається, потужність двигуна 45 кВт.

Пісок промивається в лопастевих і драгових піскомийках. Перші принципово не відрізняються від лопастевих гравіємиок. У драгових пісок перемішується з водою ланцюгом зі скребками, що переміщається по похилому кориту. Витрата води до 3-4 м3 на промивання 1 м3 піску.

У будівництві дробильно-сортувальні установки використовуються для виробництва щебеню з каменю, що добувається в кар'єрах, гравію, чи піску з природних відкладень. На установках виконують дроблення гірничих порід, сортування дробленого матеріалу, промивання, складування по фракціях, відвантаження. Стаціонарні дробильно-сортувальні установки (заводи, фабрики) застосовуються за умови великої потреби в інертних матеріалах для постачання будівельних трестів чи об'єднань. Всі основні і допоміжні процеси тут автоматизовані. Для обслуговування об'єктів з малим обсягом робіт чи кар'єрів невеликої виробничої потужності випускається комплекс пересувних дробильно-сортувальних установок (ПДСУ). Їхнє використання дозволяє значно знизити вартість будівництва за рахунок використання місцевих будівельних матеріалів з родовищ малої потужності і короткочасної дії, причому вартість матеріалів іноді зменшується в 1,5-2 рази за рахунок зниження транспортних витрат. Усе дробильне і сортувальне устаткування монтується на рамах із пневмоколесами і гальмами, що допускає транспортування зі швидкістю до 25 км/год; конструкція агрегатів забезпечує мобільність, швидкий монтаж і демонтаж.

Пересувна дробильно-сортувальна установка продуктивністю до 50 м3/год (рис.104) має прийомний бункер 1, з якого лотковим живильником 2 камінь подається в щокову дробарку 3, з неї надходить на стрічковий конвеєр 7; з його ротаційним елеватором 6 - на віброгрохот 5. З грохоту великі фракції йдуть у валкову дробарку 4 на вторинне подрібення.

 

Рис. 104 Пересувна дробильно-сортувальна установка

Загальна потужність електродвигунів до 45 квт; керування з центрального пульта кнопкове. Для підвищення продуктивності дробильно-сортувальних установок застосовуються високоефективні конусні і роторні дробарки, подача матеріалів у машини живильниками з автоматичним регулюванням, а також відділення від матеріалу, який іде в дробарку дріб'язку і негабаритних шматків, що недробляться (металевих) предметів. Дробарки, грохоти (крім великих) із заводів надходять у зібраному виді. Дробарки невеликої продуктивності і барабанні грохоти встановлюються на металевих рамах, великі дробарки - на бетонних фундаментах. Плоскі рухливі грохоти для гасіння коливань установлюють на вібровкладишах чи підвішують на пружинах. Над зевом дробарки встановлюється козирок; шматки каменю повинні вільно входити в зев, без проштовхування вручну. Для запобігання машин від завалу завантаження повинне починатися тільки після того, як машина набере нормальну частоту обертання; зупинення машини варто робити після вимикання живлення і повного розвантаження машини. З метою дотримання виробничої санітарії застосовують пиловловлювачі і зволоження матеріалів


Читайте також:

 1. Аеродинамічний розрахунок ротора вітроустановки
 2. Бурові установки для буріння стволів, їх призначення і класифікація.
 3. Джерела ВЕР в установки для їх перетворення
 4. Етап установки
 5. Короткі відомості про установки для буріння свердловин в акваторіях
 6. Особливості конструкції і принципу дії генераторної установки двигуна МеМЗ – 245
 7. Перспективный план по воспитанию сознательной установки на ЗСЖ и укреплению здоровья детей
 8. Пневмовакуумні та пневматичні транспортні установки.
 9. Принцип вибору бурової установки
 10. Спринклерні та дренчерні установки
 11. Стратегічні установки і стратегічні орієнтири підприємства
Переглядів: 1433

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Призначення та конструкція грохотів. | Конструкція і призначення дозаторів компонентів бетону і розчинів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.